Jump to content
BartX

Sport: Pudzian vs. Najman

Recommended Posts

ładnie się komentuje po walce (show), ale czy ktoś stawiał na Koksa u bukmachera?

 

 

Ja :) był kurs 2.2 na bet365 . Na Najmana o dziwo było 1,67 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje sie logiczne, ze na siebie mozna :P

Pewnie w druga strone juz nie bardzo :)

 

Zreszta, to chyba bardziej podchodzilo pod amatorska walke niz zawodowa.

Edited by pokoleniex

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sportach walki może coś takiego robić?

a w piłce to niby co robią?

zresztą on reklamuje tego buka to mogli to zamarkować na potrzeby filmiku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marcin "EL Testosteron" Najman

 

Witajcie! Na wstępie chciałem podziękować wszystkim fanom za wsparcie przed walką, jak i podczas jej trwania. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie byśmy tego życzyli, tego dnia najwidoczniej nie byłem w formie. Przyczyną może być zatrucie pokarmowe którego nabawiłem się kilka dni przed walką.Na chwilę obecną mają miejsce starania, dotyczące zorganizowania walki rewanżowej z Robertem. Rozmawiałem z nim telefonicznie i wytłumaczyłem, że po prostu bolał mnie brzuch, doszła do tego dekoncentracja i stąd moja słaba dyspozycja. Jeśli odrzuci moją propozycję oznaczać to będzie tylko jedno, po prostu jest tchórzem, a jeśli tak się stanie to wszyscy będą wiedzieć, że może On wygrał bitwę, ale to Ja wygrałem wojnę! Pozdrawiam moich fanów, trzymajcie za mnie kciuki!

https://www.facebook.com/pages/Marcin-EL-Te...238439649548814

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jutro, w sobotę:

 

KSW19

 

Mariusz Pudzianowski - Bob Sapp

Mamed Khalidow - Rodney Wallace

Michał Materla - Jay Silva

Antoni Chmielewski - Matt Horwich

Aslambek Saidov - Grigor Aschugbabjan

Marta Chojnoska - Paulina Suska

Borys Mańkowski - Marcin Naruszczka

 

 

godz 20:00 w Polsat i Polsat Sport

oraz przez internet: http://www.ksw.ipla.tv/pl/ (7 PLN)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jutro, w sobotę:

 

KSW19

 

Mariusz Pudzianowski - Bob Sapp

Mamed Khalidow - Rodney Wallace

Michał Materla - Jay Silva

Antoni Chmielewski - Matt Horwich

Aslambek Saidov - Grigor Aschugbabjan

Marta Chojnoska - Paulina Suska

Borys Mańkowski - Marcin Naruszczka

 

 

godz 20:00 w Polsat i Polsat Sport

oraz przez internet: http://www.ksw.ipla.tv/pl/ (7 PLN)

 

Wg programu od 30 min. na polsacie powinna być KSW, a tu leci jakiś głupkowaty kabaret, co się dzieje? Może ja mam jakiś inny polsat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Wg programu od 30 min. na polsacie powinna być KSW, a tu leci jakiś głupkowaty kabaret, co się dzieje? Może ja mam jakiś inny polsat. :)

 

Włączyłem i akurat się zaczyna.

 

PS. Tragiczne wykonanie kawałka Nneki przez tą piosenkarkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg programu od 30 min. na polsacie powinna być KSW, a tu leci jakiś głupkowaty kabaret, co się dzieje? Może ja mam jakiś inny polsat. :)

Program cyfrowego polsatu jest ogólnie mało wiarygodny. Wielokrotnie zdarzało się tak, że jakiś program miał być nadawany o okreslonej godzinie a nie został nadany wcale lub nadany w dużym poślizgiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg programu od 30 min. na polsacie powinna być KSW, a tu leci jakiś głupkowaty kabaret, co się dzieje? Może ja mam jakiś inny polsat. :)

sa jakies problemy z transmisją, opóżnilo się troche, wtopa jak na tak doświadczoną telewizję

Share this post


Link to post
Share on other sites

az sobie sprawdziłem co to za domena którą mańkowski miał na plecach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostre dziewczyny :)

 

PS:

nie tego spodziewalem sie po Chmielewskim, za duzo ciekawego tam sie nie dzialo, przeciwnik byl do pokonania ale jak dla mnie to wiele szans na to Chmielewski nie wykorzystał

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
świetna walka Materli :P

łał, już przegrywał w 2 rundzie a tu niespodziewany zwrot w akcji i nie odpuszczal do końca, piękne to było :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie takie rzeczy się dzieją w UFC czy innych, choćby Sonnen-Silva czy niedawno Alves-Kampmann, ale oczywiście polscy komentatorzy orgazmu dostają, bo Materla się nie poddał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie takie rzeczy się dzieją w UFC czy innych

wiadomo, tez widzialem bardziej hardcorowe walki, ale to nasz walczył tym razem :P

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
żałosne widowisko, mogliby sobie już Pudzianowskiego odpuścić

 

Jak sobie mogą go odpuścić jak on nakręca całą publikę. Bez Pudzianowskiego oglądalność spadłaby o połowę. To jest show.

Co do samego Pudzianowskiego to mnie pozytywnie zaskoczył, to przeciwnik był słaby i łatwo oddał walkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Pudzian jak zwykle musiał wspomnieć o sponsorach , ale te walki są niesamowicie komercyjne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać że Bob Sapp przyjechał tu tylko po kasę :P

Walka totalnie ustawiona. :P

Sapp zasłaniający się stojąc na jednej nodze? Przecież to bardzo doświadczony zawodnik. Pudzian przestał, a on dalej stoi na jednej nodze i się zasłania? Po walce mega ucieszony i dziękuje wszystkim, a Pudzian z grobową miną? :P Nie mogłem wyrobić ze śmiechu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak sobie mogą go odpuścić jak on nakręca całą publikę. Bez Pudzianowskiego oglądalność spadłaby o połowę. To jest show.

Że show to się zgodzę, ale czy nazwisko Pudzianowskiego przyciąga jeszcze kibiców to nie byłbym taki pewny. Kto miał się zainteresować MMA dzięki zaangażowaniu Pudziana ten już to zrobił, a kogo to nie interesuje to sobie włączy inny program, teraz jest czas na ściąganie prawdziwych zawodników i jeszcze większa profesjonalizację federacji. Tak mi sie przynajmniej wydaje, ale mogę się mylić i Pudzian nadal działa jak magnes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×