Jump to content
Sign in to follow this  
Kangur

Reklama.pl

Recommended Posts

ładna domenka, ciekawe za ile odkupiona

NPodobno tanio. Firma ta zgłosiła się do mniej jakiś czas temu po Eventy.pl podobno kupili reklame za istotnie mniejsze pieniądze niż ja chciałem za eventy. Domena miała po drodze jeszcze jednego abonenta, ten widoczny na doomena.pl sprzedał jakiś rok temu, a obecna firma kupiła stosunkowo nie dawno.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
obecna firma kupiła stosunkowo nie dawno.

reklama.pl

ostatnia modyfikacja: 2009.11.13

 

Szybko uwinęli się z serwisem.

Chyba, że byli już na to przygotowani.

Share this post


Link to post
Share on other sites
NPodobno tanio. Firma ta zgłosiła się do mniej jakiś czas temu po Eventy.pl podobno kupili reklame za istotnie mniejsze pieniądze niż ja chciałem za eventy. Domena miała po drodze jeszcze jednego abonenta, ten widoczny na doomena.pl sprzedał jakiś rok temu, a obecna firma kupiła stosunkowo nie dawno.

Gdy kontaktowałem się z właścicielem około roku temu to cena zbliżonej do eventy.pl go w ogóle nie interesowała ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdy kontaktowałem się z właścicielem około roku temu to cena zbliżonej do eventy.pl go w ogóle nie interesowała ;P

Nie wykluczone, że kolejny abonent był w potrzebie i sprzedał tanio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna domena, olbrzymi potencjał. Oj, będą robić pieniądze...

Można wiedzieć za ile poszły eventy?

 

#ReklamaReklama.pl

#ReklamyReklamy.pl

#Firma-Reklamowa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
NPodobno tanio. Firma ta zgłosiła się do mniej jakiś czas temu po Eventy.pl podobno kupili reklame za istotnie mniejsze pieniądze niż ja chciałem za eventy.

Może podanie Tobie takiej ceny to był element negocjacji z ich strony ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie cienki pomysl na wykorzystanie domeny ;) Lepszym byloby postawienie jakiejs agencji reklamowej albo sieci reklamowej... a katalog firm? A kto by chcial wchodzic do katalogu firm ktory ma adres reklama.pl ? Kazdy unika reklam..

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jest dowod na to, że wszystko zaczyna sie od dobrej domeny

Ponoć nie ważne jak się zaczyna tylko jak kończy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena pierwsza liga, a pomysł nie wiem czy najlepszy dla niej, ale tak czy inaczej żal żeby taka domena się marnowała więc dobrze, że coś się na niej rodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to będzie szok dla zwykłych uzytkowników internetu, że powstało coś na topgeneryku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to będzie szok dla zwykłych uzytkowników internetu, że powstało coś na topgeneryku ;)

Niektórzy pomyślą nawet tak:

"Wow, niezły pomysł! Dlaczego na to nie wpadłem? Przecież mógłbym sobie zarejestrować przykładowo wycieczki.pl, kreskówki.pl czy historia.pl i postawić na tym jakiś zarabiający serwis..."

I wtedy z zapałem rzucą się do rejestracji topowych domen u naszych registrarów... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

I wtedy z zapałem rzucą się do rejestracji topowych domen u naszych registrarów... :lol:

 

Tak faktycznie może się stać a Dział "Wycena ..."

znów będzie pękał w swoich szwach ;)

 

 

 

 

 

------

 

#bilbord.eu

#szyld.eu

#gabloty.eu

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i co druga domena będzie zasługiwała co najmniej na zielony pas;)

Edited by Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rewelacyjny adres, wart z pewnością więcej niż lekarze.pl czy kino.pl Ten adres to już 70 % wartości firmy :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale przecież nieaktualne

 

Osoby zainteresowany oferta, proszone sa o przesylanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@reklama.pl wpisujac w temacie wiadomoœci e-Marketing Manager do dnia 23.11.2009.

 

:lol:

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale przecież nieaktualne

 

Osoby zainteresowany oferta, proszone sa o przesylanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@reklama.pl wpisujac w temacie wiadomoœci e-Marketing Manager do dnia 23.11.2009.

 

:lol:

Faktycznie! ;) Mój błąd, że niedoczytałem oferty do końca a jedynie rzuciłem okiem. Pózna pora była już :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×