Jump to content
domainer

Dzisiejszy Fakt - Szokujący artykuł na temat domainerów!

Recommended Posts

A to nam dzisiejszy Fakt zrobił niespodziankę:

 

fuq4uo.jpg

 

Wolą Ferrari niż Lamborghini, mają po kilka domów, kilka kochanek i kilka jachtów.

Znienawidzeni przez wielu, do pracy jeżdżą otoczeni eskortą pojazdów z ochroną. To nie

bogacze związani z rosyjską mafią - tak żyją inwestorzy domenowi w Polsce...

Więcej w papierowym wydaniu. Ja osobiście jestem zszokowany samym artykułem, no ale z drugiej strony,

przecież nie możemy dalej żyć w cieniu zwykłych ludzi ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tabloid "Fakt" i rzetelnie dziennikarstwo to dwa wzajemnie wykluczające się pojęcia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tabloid "Fakt" i rzetelnie dziennikarstwo to dwa wzajemnie wykluczające się pojęcia.

Zgadzam się - coś takiego psuje naszą już nadszarpniętą opinię ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polska to "dziki kraj" cytując klasyka ;)

Mój ulubiony cytat :P Pasuje idealnie.

 

btw. na którym miejscu listy Forbes jest najbogatszy domainer? :P Oczywiście Fakt takich rzeczy nie sprawdza, nie musi, bo wie lepiej. Mam wrażenie, że w najblższym czasie przybędzie userów na di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładnie to zrobiłeś ale w przyszłości sugerowałbym zmienić dolary na złotówki a Afroamerykanina na ładną Polkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się dałem nabrać jak nic. :P

 

Było nie pisać, że żart, bo właśnie schodziłem do kiosku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten trzymający worek z pieniędzmi podobny do Billa Clintona ;)

Edited by Davi88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacy z Was niby domeniarze, a nie poznaliście kilofka (z cygarem) i keyworda (z workami). W sumie ciekawy artykuł, wbrew pozorom znalazło się nawet parę pozytywnych opinii (jest przykład z udostępnianiem domeny na rzecz fundacji przez Selesa). Warto przeczytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry żart, jeszcze gdyby nie było tego zdania o obstawie, albo wcześniej bym się nie dowiedział, że dzisiaj 1 kwietnia to chyba bym poleciał kupić fakt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tacy z Was niby domeniarze, a nie poznaliście kilofka (z cygarem) i keyworda (z workami). W sumie ciekawy artykuł, wbrew pozorom znalazło się nawet parę pozytywnych opinii (jest przykład z udostępnianiem domeny na rzecz fundacji przez Selesa). Warto przeczytać.

Podeślij mi skan, bo nie mam czasu do kiosku wyjść. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre :P

 

Jak to ktoś w radiu powiedział ciężko nam dzisiaj odróżnić, które wiadomości są prawdziwe, a które fałszywe, bo wszystkie są jednakowo prawdopodobne - niektóre żarty nawet bardziej ;)

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tacy z Was niby domeniarze, a nie poznaliście kilofka (z cygarem)

 

Nie....no tym razem, to kilofek przegial calkowicie . To, ze sie jest wlascicielem domeny bizuteria*pl, wcale nie upowaznia do tego, aby sie w ten sposob obwieszac zlotymi lancuchami (mysle, ze jest to tzw. Rick Schwartz-syndrom) .

A swoja droga, juz od dawna podejrzewalem, ze kilofka i Cichopek cos laczy . Wiadomo kasa robi swoje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×