Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

Ciekawostka: Wczoraj wieczorem czytałem na jakimś forum że mają bojkotować zdaje się wp.pl, bo po przegranym meczu Lecha Poznać napisali w nagłówku coś w stylu "Lech poległ...", to już jest chore.

 

Lech musi zmienic nazwe, bo jeszcze po sądach będą ich ciągać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oni wierzą że Lecha zabili ruscy z Tuskiem na czele, że Komorowski to ruski agent, a księżą i harcerze którzy chcieli przenieść krzyż są opłaceni.

Właśnie tak jest...... a Ciebie tak wyszkolili żebyś z tych ważnych spraw ironizował... każdy agent jest w ten sposób szkolony :rolleyes:

(każdy wie, że to co się dzieje teraz w Polsce nie jest zbiegiem okoliczności... począwszy od Smoleńska, pomysłu pochówku na Wawelu, później wybuch wulkanu.. w sumie nikt ważny wtedy nie przyleciał żegnać "przyjaciela", dwie a nawet trzy powodzie, które skutecznie przesłoniły temat Smoleńska.... oczywiście wybory i ku mojemu zdziwieniu Lepper stanął po stronie liberałów hmm( $$$)a teraz zabawa z krzyżem... no i ten zimny lech przy wawelu... same zbiegi okoliczności ... :D ) ......... a zadłużenie Polski rośnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrońcy krzyża teraz w 3D tylko w kinach :rolleyes:

 

 

80651039.jpg

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję zaorać wszystkie skrzyżowania w Polsce (bo wiadomo, kojarzą się z krzyżem, większość jest na planie krzyża) i zrobić same ronda. A wszystkim, którzy noszą imię Lech, polecam zawczasu zmienić sobie dokumenty na nowe z nowym imieniem, gdyż nic w Polsce nie może się kojarzyć z Lechem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tej reklamy już tam nie ma - tu też Lech (ale tym razem browar) odniósł porażkę w starciu z posłami PiS i tymi, którzy próbują porównywać i odnosić wszystko do tragedii smoleńskiej: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...przeprasza.html

 

Byłem w tamtym miejscu wczoraj i zdecydowanie wolałem hotel Forum (na którym była powieszona ta reklama) z reklamą Lecha niż bez niej - teraz straszy zarośniętą trawą na parapetach.

 

 

już nie jest pusto ale tez ciekawie :rolleyes:

 

42492997818631z8217397x.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj któryś z socjologów na trójce zauważył że Ci sami ludzie którzy teraz "protestują" w Warszawie, protestowali gdy chowano Miłosza na Wawelu, na kongresie Wielgusa (przeciw oskarżaniu go o współprace z SB), czy w kilku innych sytuacjach w których prawicowe media (nasz dziennik, gazeta polska, radio maryja) dawały "sygnał do ataku".

 

Ci ludzie po prostu mają taką konstrukcje i nawet papież by ich nie zatrzymał.

Oni wierzą że Lecha zabili ruscy z Tuskiem na czele, że Komorowski to ruski agent, a księżą i harcerze którzy chcieli przenieść krzyż są opłaceni.

 

 

Ciekawostka: Wczoraj wieczorem czytałem na jakimś forum że mają bojkotować zdaje się wp.pl, bo po przegranym meczu Lecha Poznać napisali w nagłówku coś w stylu "Lech poległ...", to już jest chore.

 

A ja zaczynam sie z tego wszystkiego smiac... i licze tylko dni, az mnie nie bedzie w tym kraju ;-) Najsmutniejsze jest to, ze to nie narod jest glupi, tylko to, ze narod daje pomiatac soba przez garstke fanatycznych bezmozgich oszolomow. Tak a propos, to ta "walka o krzyz" byla po mysli Tuska, bo dzieki temu podwyzka VAT nie byla juz tak wazna ;-)

 

 

już nie jest pusto ale tez ciekawie :rolleyes:

 

 

HAHAHAHA To jest lepsze, niz zimny Lech :D I te czarne zalobne kolory :D

 

 

PS. A Rychu, Zbychu, po cichu nadal niewinni :-( Ech...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czas na nowy krzyż:

 

40296143736962311248140.jpg

 

 

A tak na marginesie, ponieważ będzie to za parę dni, dzień 8 sierpnia obchodzony jest przez polskich antyklerykałów jako Dzień Antyklerykała.

 

Ktos nawet prosto w paincie nie potrafił skleić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@umberto ... krzyż ci na drogę.

tarcze_sf_mix_3_big.jpg

W myśl kodeksu karnego:

 

Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.

§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.

§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

@umberto ... może idź do kościoła i się pomódl.

Może wtedy przestaniesz się bać tarcz strzeleckich :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja refleksja ogólna z dzisiaj (po przeczytaniu niżej przytoczonego linka):

zaczynam przychylać się ku takiej postawie, że wszelkie tematy polityczne na portalach "branżowych", wortalach - szkodzą. Wspólnej sprawie.

Sam ze swojej strony biję się w pierś za udziały w dyskusjach politycznych na di.pl.

(Nie jestem autorem tekstu do którego prowadzi przytoczony link).

 

Kazdy oprócz bycia np. kibicem czy domeniarzem/domainerem jest człowiekiem. Posiada swoiste poczucie humoru albo go nie posiada, ma swoje poglądy, wierzenia albo brak wierzeń. Należy je oczywiście szanować.

Nie spodziewałem się tego, że teksty quasi polityczne i nie nawiązujące do tematów, które muszą być choć trochę z polityką związane jak np. budowa stadionu, ukazywać się będą na kibicowskich portalach dot. Wisły Kraków (artykuł jest z gatunku "z jajem", może autoironiczno-polski, itd. ale wywołał podziały wśród ludzi, którzy do tej pory ramię w ramie i głos w głos kibicowali jednej Drużynie). Masakra. Mówię o komentarzach.

 

Jeszcze jeden przykład, że słowo to potęga. W tym: żart.

Zwłaszcza w społeczeństwie, gdzie poziom emocji w ostatnich latach jest bardzo napięty. I słowa, nawet żartobliwe należy jak widać ważyć.

 

Mam wrażenie, że wraz po zainicjowaniu rzeczonych słów, domina nie można już zatrzymać. Miałem nadzieję, że dyskusja powróci do zagadnień stricte kibicowskich, ale gdzie tam ..! :rolleyes:

 

http://wislaportal.pl/news.php?id=18231

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja refleksja ogólna z dzisiaj (po przeczytaniu niżej przytoczonego linka):

zaczynam przychylać się ku takiej postawie, że wszelkie tematy polityczne na portalach "branżowych", wortalach - szkodzą. Wspólnej sprawie.

...

 

Jesli ktos nie potrafi odroznic jednej sprawy od drugiej, to nawet gdyby powiedzmy polityka na tym forum byla tabu, to i tak jeden z drugim znajda inny powod, by sie obrazic, albo obrazic kogos. Ja np. z Umberto w wielu sprawach sie nie zgadzam, co nie przeszkadza mi poczytac go w sprawie domen, bo czasem cos madrego i pomocniczego napisze. Gdyby w dziale domen, nadal zachowywalby sie jak niemiecka mlodziezowka SLD, to wtedy juz bym inaczej go ocenial... ;-)

 

Po to zatem takie dzialy, oderwane od glownego zagadnienia forum, bysmy nie toczyli wojen tam, tylko tu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamo, mamo, brzydki Bronek

Zajął dzisiaj Leszka domek!

A to ja tam mieszkać chciałem!

Po to ruskich pokochałem.

Po to tyłek Oleksego

Wylizałem do białego.

Byłem miły, byłem grzeczny

A ten naród niedorzeczny

W kaczy tyłek dał mi kopa!

Mamo, mamo, co za wtopa!

Lecz ja jeszcze mu pokażę!

Ja na Bronka się obrażę!

Ja mu tego nie daruję!

Jak się da to go opluję.

 

Z onetu ~poeta

 

***

 

- Dlaczego nie było Jarosława Kaczyńskiego na uroczystości zaprzysiężenia nowego Prezydenta?

- Bo ma problemy z krzyżem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sprawie smoleńskiej wymyśliłem taką oto teorię spiskową:

 

Katastrofa samolotu to zamach przeprowadzony przez Rosję. Niektóre wysoko postawione osoby w Polsce (prezydent, służby specjalne) wiedzą o tym, bo mają niezbite dowody, ale tego nie ujawniają. Jeśli to prawda to mają dwie opcje działania:

1 ) udawać głupa

2) pokazać światu dowody. To spowodowało by konflikt z Rosją, być może sprawa była by na tyle poważna, że wybuchła by wojna.

 

I teraz postawcie się na miejscu osób posiadające dowody. Którą opcję byście wybrali, wiedząc, że ujawnienie prawdy mogło by doprowadzić do wojny?

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Katastrofa samolotu to zamach przeprowadzony przez Rosję.

.. nie przez Rosję a przez USA na terenie Rosji...

(ma wyglądać na robotę rosjan)

(A tak między nami.. dlaczego Rosja jest ciągle wyśmiewana przez zachodnie media?...

Oczywiście każdy z nas wie, że Rosja jako jeden z dwóch (chyba) krajów na świecie...nie ma ani jednego centa zadłużenia w Banku Światowym (również Iran nie ma długów).

Dlatego nie zasługują na przyjaźń zachodu... czyli nas)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
I teraz postawcie się na miejscu osób posiadające dowody. Którą opcję byście wybrali, wiedząc, że ujawnienie prawdy mogło by doprowadzić do wojny?

 

No to ja się stawiam na tym miejscu i wybieram opcję 2.

 

 

A fanom teorii spiskowych polecam to:

http://urbas.blog.onet.pl/Impakt-Spiskowy-...,DA2009-10-02,n

Edited by mysz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 ) udawać głupa
Ostatnio w jednym z wywiadów premier Tusk otwarcie powiedział, że nie zamierza wypowiadać wojny Rosji, więc chyba masz odpowiedź na swoje przypuszczenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×