Jump to content
levandowsky

Pierwszy Poradnik o Domenach w Polsce

Recommended Posts

Regnij sobie odomenachodAdoZ.pl ;) AZ by było w siódmym niebie; )

 

O, a może domeny.a-z.pl – jak już wypromuję markę to będę mógł pisać poradniki na inne tematy i tylko tworzyć subdomeny. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O, a może domeny.a-z.pl – jak już wypromuję markę to będę mógł pisać poradniki na inne tematy i tylko tworzyć subdomeny. ;)

Kiedyś coś sprawdzałem i AZ + domeny, były wolne. Z przodu z tyłu i bez kreseczki. Więc do wyboru do koloru, by nie powiedzieć od A do Z ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nieźle. Szogun zastrzeli wszystkich swoim serwisem, levandowsky napisze mega poradnik a potem zrobi to samo pb. Ten rok będzie szalony jeśli chodzi o domeny ;) I gdzie tu miejsce dla amatorów - po prostu nie ma...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nieźle. Szogun zastrzeli wszystkich swoim serwisem, levandowsky napisze mega poradnik a potem zrobi to samo pb. Ten rok będzie szalony jeśli chodzi o domeny ;) I gdzie tu miejsce dla amatorów - po prostu nie ma...

 

Spokojnie, w tym roku pewnie nawet nie zacznę. Inne rzeczy mam na głowie póki co, dogadzam użytkownikom PPD.pl i takie tam inne drobne przyjemności. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nieźle. Szogun zastrzeli wszystkich swoim serwisem, levandowsky napisze mega poradnik a potem zrobi to samo pb. Ten rok będzie szalony jeśli chodzi o domeny ;) I gdzie tu miejsce dla amatorów - po prostu nie ma...

Oby. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są pierwsi zadowoleni? :-)

 

Jest wielu zadowolonych, po prostu nie rzucają się w oczy, bo taka już ludzka natura, że narzeka się głośno, a chwali cichutko. ;-)

 

[/OT]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poradnik mam w sygnaturce ,czytałem go i pozwolę sobie dać opinię....

Książka nie zaskoczy kogoś kto siedzi w tej branży długo, za to jest przeznaczony dla ludzi co chcą dopiero wejść w i poznać prawa rynku domen. Jest to taki poradnik w którym wszystko jest w pigułce, podstawy podstaw związane z handlem domen, można powiedzieć że bez nich ani rusz. Jest tam opisana wiedza której nie da się obejść by zarabiać na domenach, a do której ciągle pojawiają się pytania przez początkujących. Podsumowując, jest to książka dla początkującego domeniarza. Dla "wyjadaczy" raczej nuda, aczkolwiek może się okazać książką ugruntowującą podstawy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poradnik mam w sygnaturce ,czytałem go i pozwolę sobie dać opinię....

Książka nie zaskoczy kogoś kto siedzi w tej branży długo, za to jest przeznaczony dla ludzi co chcą dopiero wejść w i poznać prawa rynku domen. Jest to taki poradnik w którym wszystko jest w pigułce, podstawy podstaw związane z handlem domen, można powiedzieć że bez nich ani rusz. Jest tam opisana wiedza której nie da się obejść by zarabiać na domenach, a do której ciągle pojawiają się pytania przez początkujących. Podsumowując, jest to książka dla początkującego domeniarza. Dla "wyjadaczy" raczej nuda, aczkolwiek może się okazać książką ugruntowującą podstawy. :wacko:

 

Twoja opinia dotyczy oczywiście publikacji ze Złotych Myśli a nie NOWEGO poradnika, który nie został jeszcze wydany.

Jak już zostanie, czekam również na opinie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś w końcu nastąpiła Oficjalna Publikacja mojej nowej książki: Wszystko zaczyna się od WWW :)

 

nowa.png

Serdecznie zapraszam po więcej informacji: http://www.az.pl/ksiazka-poradnik-wszystko...sie-od-www.html

 

Tym razem książka nie jest wydana przez wydawnictwo, więc stanie się jej posiadaczem jest bajeczne proste i właściwie bezpłatne, dlatego czekam na recenzje i opinie ;)

 

 

Pozdrawiam,

 

Filip Lewandowski

Share this post


Link to post
Share on other sites
więc stanie się jej posiadaczem jest bajeczne proste i właściwie bezpłatne, dlatego czekam na recenzje i opinie

 

nic nie jest bezpłatne na tym świecie :)

 

Za odnowienie domeny za 50, 80 czy 122 PLN otrzymam produkt, który został zakupiony przez AZ od ciebie w ilości hurtowej po cenie powiedzmy 10zł, ale bede mial poczucie, ze zaoszczedzilem 19,90 ;)

 

Ale marketing dobry i gratuluje znalezienia własciwego mentora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nic nie jest bezpłatne na tym świecie :)

 

Za odnowienie domeny za 50, 80 czy 122 PLN otrzymam produkt, który został zakupiony przez AZ od ciebie w ilości hurtowej po cenie powiedzmy 10zł, ale bede mial poczucie, ze zaoszczedzilem 19,90 ;)

 

Ale marketing dobry i gratuluje znalezienia własciwego mentora.

ebook-u nie ma polskich znaków :/ ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
ebook-u nie ma polskich znaków :/ ;p

 

Pewnie zależy to od wersji przeglądarki pdf-ów z której korzystasz. W najnowszym Adobe Reader 9 wszystko jest w porządku.

 

Co do własnej opinii to na razie mogę powiedzieć tyle, że 2 rzeczy ma dobre: ciekawy sposób promocji i niebanalny, przejrzysty układ graficzny. Mam nadzieję na dobry 3 i najważniejszy element: ciekawą treść :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już prawie 200 osób posiada poradnik " Wszystko zaczyna się od WWW " ! Dziękuję! ;)

Takim wynikiem wydawnictwo mojego pierwszego ebooka mogło pochwalić się po 8 miesiącach, tym bardziej cieszę się, że moja publikacja trafia tak szybko i w takiej skali do szerokiej gamy odbiorców ;)

 

Pozdrawiam i czekam na pierwsze opinie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dobry wynik? ;)

 

Z wrażenia, aż pobrałem za darmo. Postaram się przeczytać jak kompletnie nie będę miał co robić. ;)

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

... "najlepsze słowo kluczowe, w połączeniu z "24", będzie to zupełny niewypał" ....

 

Ciekawe co necik na to ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dobry wynik? :)

Wydawnictwo mojego PIERWSZEGO ebooka dorobiło się takiego wyniku po 8 miesiącach,

AZ.pl rozprowadził 200 kopii mojej nowej książki w 2 tygodnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
AZ.pl rozprowadził 200 kopii mojej nowej książki w 2 tygodnie :)

Ile z tego za jakąś kasę, a ile za darmo? Na ebooki kupowali tylko Ci, co chcieli i tego szukali..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro wieczorem zapraszam Wszystkich chętnych do oglądania VIDEO REKLAMY PORADNIKA :)

Reklama będzie dostępna do obejrzenia na YouTube.

 

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zapraszam już jutro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak obiecałem dziś, tylko trochę wcześniej, oddaję w Wasze ręce reklamę poradnika Wszystko zaczyna się od WWW

;)

 

KLIKNIJ W SCREEN LUB

 

Mam nadzieję, że wakacyjny styl reklamy przypadnie Wam do gustu, czekam na opinie ! :)

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal uważam, że tytuł książki jest chybiony, bo kojarzy się z WWW jako stronami internetowymi, a nie domenami. A co do filmu, to jest bez pomysłu. Znowu to samo: kup [produkt], a zdobędziesz jej serce. To mógł chociaż jej dać cesję domeny kwiaty.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się ta reklama (nie piszę tego z jakiejś zawiści czy podobnych pobudek), nie podoba mi się i już :)

 

Ten chłopak (sorry jeśli to ty sam występujesz w tej reklamie) i tak nie miałby szans u tej dziewczyny, choćby nie wiem jak się zalecał (gorzej jak trafiłem na ludzi, którzy w normalnym życiu są parą) ;)

 

Ja reklamę zrozumiałem tak: Nie łam się niepowodzeniem u kobiet, przeczytaj poradnik o domenach i zajmij się zawodowo domainingiem.

 

Tylko co jedno ma do drugiego ? Z dwojga złego zdecydowanie wolę kobiety ;)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie podoba mi się ta reklama (nie piszę tego z jakiejś zawiści czy podobnych pobudek), nie podoba mi się i już :)

 

Ten chłopak (sorry jeśli to ty sam występujesz w tej reklamie) i tak nie miałby szans u tej dziewczyny, choćby nie wiem jak się zalecał (gorzej jak trafiłem na ludzi, którzy w normalnym życiu są parą) :ph34r:

 

Nie rozumiem kompletnie o czym w tym miejscu piszesz ;) Co znaczy, że ten chłopak nie miałby szans? To nie jest reality show tylko reklama, zabawny filmik ;)

 

Ja reklamę zrozumiałem tak: Nie łam się niepowodzeniem u kobiet, przeczytaj poradnik o domenach i zajmij się zawodowo domainingiem.

 

Tylko co jedno ma do drugiego ? Z dwojga złego zdecydowanie wolę kobiety ;)

 

Przy wymyślaniu fabuły chodziło o coś zupełnie innego. Sytuacja miała nawiązywać do fragmentu tytułu poradnika "Wszysto zaczyna się..", ale nie miała mieć nic wspólnego z domenami. Miał to być zabawny, zapadający w pamięć kontrast, 2 nie mających nic ze sobą wspólnego kontekstów. Mimo wszystko dziękuję za komentarz :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się dałem wysterować z tą książką, bo większą wiedzę miałem po zarejestrowaniu pierwszych 20-30 domen. Dzisiaj się okazało, że ten wątek jest o książce, którą przeczytałem. Gdybym dzisiaj miał wybrać między rejestracją 30 domen w celu doświadczenia a przeczytaniem kolejnej książki wybrałbym rejestracje domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... sprzedałem około 50 domen, 4 aktualnie parkuje ...

 

A ja jak ten osioł napykałem 250 domen (za niektóre płaciłem 300 i 400zł) żeby doczekać się przynajmniej jednego zapytania dziennie, a wystarczyłoby tylko 4 i to pewnie za 1zł sztuka.

Cholera! Nikt tego na tym forum nie powiedział!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×