Jump to content
DESiGNER

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

  

123 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

    • Jarosław Kaczyński
      57
    • Bronisław Komorowski
      42
    • [ Oddam nieważny głos ]
      7
    • [ Nie będe głosował ]
      17


Recommended Posts

Nie sądziłem że będziesz próbował to usprawiedliwić...

 

Sprawa toczy się już od kilku tygodni, było w zwiazku z tym kilka debat w telewizji.

A Wam teraz Andro wrzuca na forum i dziwnie oburzeni jestescie. Śmieszne.

 

Poza tym Komorowski podpisał ustawe która przeszła przez sejm i z tego chyba co pamiętam także głosami lewicy, więc nawet jeśli by tego nei podpisał to sejm miałby większośc parlamentarną.

 

Więc proszę bez scenicznego oburzenia, bo to trąci ignoranctwem.

Trzeba się było oburzać jak ustawa była na wokandzie, albo przynajmneij od razu po podpisaniu, a nie teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo to trąci ignoranctwem.

 

wszyscy wiedzą, że te określenie ciebie dotyczy, ale ci nie wypominają na każdym kroku, ty jak zwykle coś komentujesz, a potem uciekasz, aby sprowadzić dyskusję do magla, spróbuj choć raz nie lawirować, a konkretnie odnieść się do sprawy, lub milczeć

Share this post


Link to post
Share on other sites
a podałeś jakiś dowód na to, link do badania, jak zwykle nie,

 

odniosłeś się do tego co w miarę wygodnie można skomentować, a nie pomysłu posłanki Iwony Guzowskiej, ale z tego co napisałeś, popierasz uczenie dzieci do kapowania na rodziców, żeby wykształciły w sobie ten nawyk, i zgłaszały wszystko w szkole, wszystkie, bo skąd wiadomo, które powinny, a może także powinny robić stałe sprawozdanie jak zachowują się rodzice,

 

ciekawe jak logicznie uzasadnisz taką potrzebę, wynika z tego, ze uważasz, że obcy ludzie będą mieli dla dzieci więcej dobrych chęci niż rodzice, i to obcy ludzie powinny mieć nadzór nad wychowaniem dzieci przez rodziców, podkreślam wszystkich, gdyż skąd by wiedziano przed, których ma to dotyczyć, wszelkie przykłady o przemocy nie mają tu sensu, gdyż są to zwykle skrajne sytuacje, i dotyczą wąskiej grupy, a taki monitoring zakłada, że dotyczy to wszystkich,

 

A weźmiesz odpowiedzialnośc za dzieci bite i gwałcone przez swoich rodziców?

 

Wiesz że większość pobitych do nieprzytomności/zabitych dzieci pochodzi z rodzin w których nieraz były monitowane różne nieprawidłowości?

Ale zwykle sąsiędzi/rodzina nie chcieli kapować, dawano wiarę rodzicom a sprawy były umarzane.

 

Informacje mają być zbierane tylko na użytek wymienionych w ustawie instytucji. Uzycie tych informacji w innych kwestiach będzie karalne. Nie ma innego sposobu zwiększyć bezpieczeństwo dzieci jak reagować na każdy donos i rodziny o podwyższonym ryzyku otoczyć więkśża opieką.

Ale trzeba mieć do tego dostęp, bo obecnie takie dane zbiera tylko policja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszyscy wiedzą, że te określenie ciebie dotyczy, ale ci nie wypominają na każdym kroku, ty jak zwykle coś komentujesz, a potem uciekasz, aby sprowadzić dyskusję do magla, spróbuj choć raz nie lawirować, a konkretnie odnieść się do sprawy, lub milczeć

 

Człowieku, ja jestem ignorantem? Ty chyba nie wiesz co znaczy to słowo.

 

Wiesz od kiedy trwają prace nad ustawą? Od kilku jak nei kilkunastu tygodni. Sprawa była maglowana wiele razy w mediach.

A Ty dopiero teraz przeczytałeś o niej na jakimś "niezależnym" forum i podnosisz larum.

To właśnie jest ignoranctwo.

 

Co do ustawy:

 

http://www.rodzinakatolicka.pl/index.php/w...antyprzemocowej

 

Jedynie środowiska skrajnie prawicowe związane z radiem maryja, straszą że urzędnicy będą odbierać dzieci. Ale odpowiedzialności za zabite, gwałcone dzieci boją się wziąść

 

Zanim zaczniecie na coś najeżdżać spróbujcie się z tym zapoznać, poczytać trochę.

A nie dawać się nabierać Andro, który sam dokładnie nie wie w którym kościele dzwonią.

Jarek dzisiaj przegrał kolejny proces(tym razem wyrok jest prawomocny) i pewnie partia kazała mu rozpowszechniać inne kłamstwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A weźmiesz odpowiedzialnośc za dzieci bite i gwałcone przez swoich rodziców?

 

Wiesz że większość pobitych do nieprzytomności/zabitych dzieci pochodzi z rodzin w których nieraz były monitowane różne nieprawidłowości?

Ale zwykle sąsiędzi/rodzina nie chcieli kapować, dawano wiarę rodzicom a sprawy były umarzane.

 

Informacje mają być zbierane tylko na użytek wymienionych w ustawie instytucji. Uzycie tych informacji w innych kwestiach będzie karalne. Nie ma innego sposobu zwiększyć bezpieczeństwo dzieci jak reagować na każdy donos i rodziny o podwyższonym ryzyku otoczyć więkśża opieką.

Ale trzeba mieć do tego dostęp, bo obecnie takie dane zbiera tylko policja.

Jesteś wielki.

 

(Ja tak z innej beczki... kto chodzi po pomoc do instytucji "Opieka Społeczna"? czy to są naprawdę biedni i potrzebujący? )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesteś wielki.

 

(Ja tak z innej beczki... kto chodzi po pomoc do instytucji "Opieka Społeczna"? czy to są naprawdę biedni i potrzebujący? )

 

Ja nie mówię o wspieraniu rodzin "gotówką" czy nawet odzieża/jedzeniem, ale odwiedzinami. Sprawdzanie w jakim stanie(fizycznym, psychicznym) są dzieci, rozmawianie z rodzicami, sąsiadami, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie mówię o wspieraniu rodzin "gotówką" czy nawet odzieża/jedzeniem, ale odwiedzinami. Sprawdzanie w jakim stanie(fizycznym, psychicznym) są dzieci, rozmawianie z rodzicami, sąsiadami, itp.

Kiedyś od tego była szkoła, nauczyciel, nauczycielka. Niestety odkąd dano dzieciom większe prawa niż dorosłym nie dziwię się, że nauczyciel boi się aby mu na głowę kubła na śmieci nie założyli lub nie pobili.

Sąsiedzi też się boją aby nie dostać po mordzie od złego sąsiada-ojca, któremu nie grozi pobyt w więzieniu z powodu niskiej szkodliwości czynu i braku miejsc. Zresztą więzienie to takie sanatorium teraz. Żeby się tam dostać - trzeba "swoje" odstać/odczekać a można się także dobrowolnie nie zgłaszać.

Policja już też nie wystarczy, MOPS również.

Zmierzamy do modelu rodziny (2+1) + 1 Policjant/urzędnik oraz instytucja donosicielstwa.

 

Niestety, nikt odpowiedzialności za zastraszonych rodziców i nauczycieli nie ponosi.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś od tego była szkoła, nauczyciel, nauczycielka. Niestety odkąd dano dzieciom większe prawa niż dorosłym nie dziwię się, że nauczyciel boi się aby mu na głowę kubła na śmieci nie założyli lub nie pobili.

Sąsiedzi też się boją aby nie dostać po mordzie od złego sąsiada-ojca, któremu nie grozi pobyt w więzieniu z powodu niskiej szkodliwości czynu i braku miejsc. Zresztą więzienie to takie sanatorium teraz. Żeby się tam dostać - trzeba "swoje" odstać/odczekać a można się także dobrowolnie nie zgłaszać.

Policja już też nie wystarczy, MOPS również.

Zmierzamy do modelu rodziny (2+1) + 1 Policjant/urzędnik oraz instytucja donosicielstwa.

 

Niestety, nikt odpowiedzialności za zastraszonych rodziców i nauczycieli nie ponosi.

 

Tu nei chodzi o młodzież, tu głównie chodzi o dzieci poniżej 8 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu nei chodzi o młodzież, tu głównie chodzi o dzieci poniżej 8 lat.

No jasne... jutro od 9 lat, za dwa lata "dzieci" od 10 lat itd. Gdzieś tych urzędników trzeba "upchać".

Cały czas zapomina się o tym, że Świat idealny nie jest. Z Entropią też walczą i jakoś nie mogą poradzić.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jasne... jutro od 9 lat, za dwa lata "dzieci" od 10 lat itd. Gdzieś tych urzędników trzeba "upchać".

 

Rozumiem że Ty nie widzisz problemu bitych i gwałconych dzieci czy niemowlaków?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś od tego była szkoła, nauczyciel, nauczycielka. Niestety odkąd dano dzieciom większe prawa niż dorosłym nie dziwię się, że nauczyciel boi się aby mu na głowę kubła na śmieci nie założyli lub nie pobili.

Sąsiedzi też się boją aby nie dostać po mordzie od złego sąsiada-ojca, któremu nie grozi pobyt w więzieniu z powodu niskiej szkodliwości czynu i braku miejsc. Zresztą więzienie to takie sanatorium teraz. Żeby się tam dostać - trzeba "swoje" odstać/odczekać a można się także dobrowolnie nie zgłaszać.

Policja już też nie wystarczy, MOPS również.

Zmierzamy do modelu rodziny (2+1) + 1 Policjant/urzędnik oraz instytucja donosicielstwa.

Pod warunkiem oczywiście, że w tym równaniu 2=osoby tej samej płci

 

Mam nadzieję, że ci którzy niszczą rodzinę zasłaniając się troską o bite i gwałcone dzieci poniosą kiedyś odpowiedzialność, ale za bite i gwałcone dzieci w domach dziecka.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod warunkiem oczywiście, że w tym równaniu 2=osoby tej samej płci

Dzięki za sprostowanie :)

Dokładnie o to mi chodziło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem jest ale nie jest na tyle masowy by niszczyć rodzine! Zrozumcie to w końcu...

 

Ale tą ustawe nie tworzyło PO czy inna partia, ale właśnie organizacje rodzinne!!!

I nie państwowe organizacje ale społeczne, czyli my sami.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale tą ustawe nie tworzyło PO czy inna partia, ale właśnie organizacje rodzinne!!!

I nie państwowe organizacje ale społeczne, czyli my sami.

 

Raczej Wy sami, a nie my sami. Coś na temat tych pedologicznych organizacji link link2(Lewaków ostrzegam - nie słuchać! - to Radio Maryja)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale tą ustawe nie tworzyło PO czy inna partia, ale właśnie organizacje rodzinne!!!

I nie państwowe organizacje ale społeczne, czyli my sami.

Kiedyś lepiej ci wychodziły prowokacje. (kilka tygodni temu)

Chyba już się wypaliłeś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej Wy sami, a nie my sami. Coś na temat tych pedologicznych organizacji link link2(Lewaków ostrzegam - nie słuchać! - to Radio Maryja)

 

Ale to właśnie Radio Maryja najbardziej krytykuje tą ustawe:)

 

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=2...amp;id=my71.txt

 

Stosujecie tą samą retoryke co radio maryja.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale to właśnie Radio Maryja najbardziej krytykuje tą ustawe:)

No i słusznie, gdzie tu sprzeczność? Aha wiem o co Ci chodzi, ten minister o którym mowa to Giertych bo to starsze nagranie. (ostrzegałem żebyś nie słuchał) :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś lepiej ci wychodziły prowokacje. (kilka tygodni temu)

Chyba już się wypaliłeś :)

 

Często to od Ciebie słyszę.

 

Zwykle wtedy gdy Ci brakuje argumentów w dyskusji:P

 

Nie lepiej napisać że nie znasz sprawy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i słusznie, gdzie tu sprzeczność? Aha wiem o co Ci chodzi, ten minister o którym mowa to Giertych bo to starsze nagranie. (ostrzegałem żebyś nie słuchał) :)

 

Nie sądziłem że na potwierdzenie swoich poglądów zalinkujesz tego typu źródło:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli jeśli RM krytykuje to jest be? Dziwny tok myślenia przyjmujesz.

 

Rozumiem że RM i ich ideologów uznajesz za wiarygodne źródło, punkt odniesienia?

 

Teraz ja Ciebie przestaje rozumieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często to od Ciebie słyszę.

 

Zwykle wtedy gdy Ci brakuje argumentów w dyskusji:P

 

Nie lepiej napisać że nie znasz sprawy?

To był mój drugi raz (chyba)

A co do sprawy... to faktycznie brakuje mi argumentów. (zresztą co tu pisać?)

Ty zgadzasz się ze wszystkim.... w tym co ustanowi PO widzisz zbawienie.

Dzisiaj kapowanie na rodziców (zakaz wychowywania przez rodziców swoich dzieci) ... jutro nauka o homoseksualistach w zerówce (zamiast zabawa klockami... zabawy w gejów) ... później totalny rozpiździaj w rodzinie...

a na końcu ............ wszyscy są grzeczni (dla wielkiego brata)

 

(tak to ogólnie mi wyszło... ale oglądam "zmienników" na jedynce... sorka)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×