Jump to content
DESiGNER

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

  

123 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

    • Jarosław Kaczyński
      57
    • Bronisław Komorowski
      42
    • [ Oddam nieważny głos ]
      7
    • [ Nie będe głosował ]
      17


Recommended Posts

Komorowskiego poprze komunistka z USA

 

słabe pomysły mają w sztabie, zamiast coś sensownego zaproponować wyborcom, niedługo okaże się, że najważniejszy jest manifest komunistyczny

Przecież jest to zbieg okoliczności :)

(wizyta Brzezińskiego zaraz po tym jak Bronek został p.o. to też był zbieg okoliczności)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to, że ktoś popiera to dobrze, tylko ważne kto i jak, Brzeziński jest kimś konkretnym, Polakiem, a to są przecież polskie wybory, a hasłem przewodnim tych wyborów powoli staje się "proletariusze wszystkich krajów łączcie się"

Ale Cię to boli. ;-)

Jak Ciebie to boli! ale już nic nie piszę. Pozostań w tej traumie.

 

 

I tak pozostajemy w traumie. Jarosław Kaczyński wyzywał PO z tego, że działa na zasadach kampanii wizerunkowej. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna, to prezes PIS działa wizerunkowo-politycznie. Nie widziałem jeszcze tak krótko-pamiętliwego szefa partii. Kopnijmy go w zadek zarazem głosując na niego.

Cytat

Jedno jest tylko w tym wszystkim budujące, i to pisze całkiem serio: że Jarosław Kaczyński poszedł po rozum do głowy, poczuł się zmuszony odwołać wojnę polsko – polską, w której był głównym podżegaczem, i odwołał widmo postkomunizmu, które już nie krąży po Polsce. Warto było tego doczekać. Teraz nad Polską inne krąży widmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale dotyczy jedynie posłów obecnych na głosowaniu:) Więc weto i tak byłoby odrzucone:)

Biorąc pod uwagę że kilku/kilkunastu jest na zwolnieniach lekarskich nie jest możliwe aby pojawili się w sejmie.

 

Myślisz że PIS nie sciągnął by na to głosowanie bezwzględnie wszystkich posłów? Sprawa była do wygrania... ale o czym my rozmawiamy? Ustawa przeszła głosami ludzi PO, PO jest promotorem tej ustawy a Bronek jest politykiem PO. Dla mnie przegrał tym ruchem wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślisz że PIS nie sciągnął by na to głosowanie bezwzględnie wszystkich posłów? Sprawa była do wygrania... ale o czym my rozmawiamy? Ustawa przeszła głosami ludzi PO, PO jest promotorem tej ustawy a Bronek jest politykiem PO. Dla mnie przegrał tym ruchem wszystko.

 

Tak jak w przypadku 6-latków? Lech Kaczyński zawetował ustawe.

Jednak weto bez problemu zostało odrzucone.

 

http://dziennik.pl/polityka/article344375/...a_do_szkol.html

 

Za odrzuceniem weta głosowało 265 posłów, 155 było przeciw, 9 wstrzymało się od głosu. Większość konieczna do ponownego uchwalenia ustawy, a tym samym odrzucenia weta, wynosiła 258 głosów.

 

Jak widzisz ledwie 258 głosów wytarczyłoby odrzucić ustawe.

 

Z resztą ustawę poparli PO, SLD i PSL, a razem mają ponad 3/5 wszystkich posłów. Więc PIS mógł nawet posłów ze szpitali poprzywozić a i tak weto zostało by odrzucone

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale są wybory i Bronek mimo wszystko mógł to zawetowac i pokazać się z dobrej strony. A tak to co sie stało świadczy o totalnym dnie Polskiej Polityki... mam nadzieje że dożyje chwili gdy ludzie się obudzą i pogonią kijami tą chołote.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale są wybory i Bronek mimo wszystko mógł to zawetowac i pokazać się z dobrej strony. A tak to co sie stało świadczy o totalnym dnie Polskiej Polityki... mam nadzieje że dożyje chwili gdy ludzie się obudzą i pogonią kijami tą chołote.

Już niedługo. Tusek już naobiecywał powodzianom nie mając pewności czy ustawy przepchnie bo nie wiadomo kto będzie prezydentem.

Nie słyszałem aby przy okrągłym stole (dzisiejszym) cokolwiek o tym powiedziano. Kasy pójdzie w ciul a już okazało się, że ważniejsze są szpitale, parytety, karta praw podstawowych - kolejna wymówka dla UE aby obiecanej pomocy i tak nie udzielić.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tych wyborach wyjątkowo pojawiają się humorystyczne filmiki animowane . Po filmie "oficjalne wybory prezydenckie" dziś znalazłem o Bronisławie Komorowskim :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciąg dalszy zalotów:

 

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010...leksemu,1497169

 

Zbigniew Girzyński (PiS) dobrze ocenił prezydenturę Aleksandra Kwaśniewskiego i złożył życzenia urodzinowe Józefowi Oleksemu podczas rozmowy na antenie telewizji Polsat News.

 

Jak to się szybko zmienia. Dobrze że Renek zrobił sobie wolne od forum:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak można było się spodziewać. Janczarzy PIS nie wiedzą co ze sobą zrobić, Brudziński, Kurski i i nawet piarowcy pogubili się w swojej kampanii. Janczarzy nie wiedzą co teraz zrobić bo mają na plecach Belkę, Cimoszewicz i Oleksego który jest teraz politykiem polskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzeczywiście jesteśmy świadkami przeogromnej maskarady. JK już nie chce zdelegalizowania SLD jako organizacji przestępczej, a Oleksy jest już teraz politykiem polskim.

Bo JK to teraz Ka -- CHE -- ński

 

1130_678c_480.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to powinieneś na niego głosować ;]

Raczej on powinien popełnić samobójstwo, bo jeszce niedawno głosował za zakazem tzw. symboliki komunistycznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://wwwybory.pl/?p=956

 

Migalski odpowiada gdzie się podziali postkomuniści:)

 

Jarosław Kaczyński chyba jednak ma rację, że Grzegorz Napieralski i SLD nie są dziś symbolami postkomunizmu i wobec nich można sobie nawet odpuścić to określenie. Ale nie ma racji, jeśli uważa, że postkomunizm zniknął. On jest, nawet więcej ? dokonał blitz-restauracji i skupił się dziś wokół Bronisława Komorowskiego" - pisze na swoim blogu. I powtórzył wieczorem na antenie TVN24.

 

Ależ Oni sprytni:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jego oficjalny plakat? ;]

 

Bielan Jarkowi podpowiedizał że w ten sposób łatwiej będzie pozyskać elektorat JKM:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie tylko po co ludzie oddają nieważny głos?

 

Nieważny głos to też głos. To tak jakbyś wstrzymał się od głosu.

 

Natomiast gdy nie głosujesz w ogóle, dobrowolnie rezygnujesz ze swoich praw, to tak jakbyś mówił "mam gdzieś Polskę, nie utożsamiam się z nią, nie jestem Polakiem".

 

Frekwencja na wyborach, to trochę jak liczenie wiernych w kościele.

Jestem katolikiem, ale nie praktykującym, czyli takim "na niby".

Nie idąc na wybory, może i jesteś Polakiem, ale takim "na niby".

"Nie wymagajcie niczego ode mnie, ja tylko tak mam w dowodzie"

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast gdy nie głosujesz w ogóle, dobrowolnie rezygnujesz ze swoich praw, to tak jakbyś mówił "mam gdzieś Polskę, nie utożsamiam się z nią, nie jestem Polakiem".

 

Nie, to znaczy "mam to gdzieś, obaj są tacy sami, tak samo beznadziejni". Mimo to pójdę ratować Polske przed euroBronkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bajkopisarz Semka działa i co ciekawe, ON CZYTA WYBORCZĄ(!!!) - organ propagandowy tego parszywego komucha MIchnika!!!

 

Ciekawi mnie tylko po co ludzie oddają nieważny głos?

 

Ponieważ brakuje wyboru "NIe zgadzam się z żadnym z nich" i ktoś to che powiedzieć głośno, zamiast siedzieć w domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×