Jump to content
DESiGNER

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

  

123 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

    • Jarosław Kaczyński
      57
    • Bronisław Komorowski
      42
    • [ Oddam nieważny głos ]
      7
    • [ Nie będe głosował ]
      17


Recommended Posts

Nie, to znaczy "mam to gdzieś, obaj są tacy sami, tak samo beznadziejni". Mimo to pójdę ratować Polske przed euroBronkiem.

 

"mam to gdzieś, obaj są tacy sami, tak samo beznadziejni" byłoby gdybyś wrzucił czystą kartkę.

 

Obydwaj są beznadziejni, ale zgłaszam swoją gotowość w przyszłych wyborach.

Jestem praktykującym Polakiem, a nie tylko Polakiem.

 

Dobry przykład, wybory uzupełniające do senatu z zeszłego tygodnia.

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/artic...GION00/15316943

 

60 tys. 999 wyborców (ponad 18 proc. głosujących) wrzuciło do urn nieważne głosy.

 

Co było protestem że na liście znalazła się tylko jedna osoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rośnie nowy przywódca Narodu...

wychowany w nowoczesnej darmowej "pralni", czyli w szkole... :) nie będący "na garnuszku" u mamusi i tatusia (ale może na utrzymaniu Państwa :P ), człowiek niemal samodzielny.

Oto co twierdzi to "brakujące ogniwo ewolucji..."

http://www.youtube.com/watch?v=jEf3UnSnR60

Ma gadane, szkoda, że tylko tyle... No ale może pomoże podjąć decyzję niezdecydowanym w którą stronę mamy skręcać ;)

 

A propo Grecji, zaczęła sprzedawać swoje wyspy:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,806505...woich_wysp.html

 

Rosja kiedyś zrobiła ten błąd i sprzedała Alaskę, teraz będzie wraz z Chinami wykupywać powoli UE.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bajkopisarz Semka działa i co ciekawe, ON CZYTA WYBORCZĄ(!!!) - organ propagandowy tego parszywego komucha MIchnika!!!

 

A co jeszcze lepsze, tym razem Jej nie dowalił:)

 

To zasługa Jarka i Jego przemiany....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bajkopisarz Semka działa i co ciekawe, ON CZYTA WYBORCZĄ(!!!) - organ propagandowy tego parszywego komucha MIchnika!!!

 

 

 

Ponieważ brakuje wyboru "NIe zgadzam się z żadnym z nich" i ktoś to che powiedzieć głośno, zamiast siedzieć w domu.

 

Jakże trafny komentarz. Zero odniesienia się do tematu wpisu - podobnie jak w Wyborczej. Dlaczego? Bo trudno byłoby wytłumaczyć wyborcom, dlaczego innemu krajowi zależy na wyborze Pana Bulwy.

bulwa.gif

 

Spytałbym z ciekawości jak publicysta i komentator sceny politycznej, jakim jest Pan Semka, ma odnosić się wydarzeń na tejże nie czytając co najmniej wszystkich ogólnopolskich dzienników. W szczególności tak opiniotwórczego jak Wyborcza. Ale nie spytam - bo po co? Na marginesie nie wiem co to "dowalenie" - ale jeśli wskazanie, iż Wyborcza ignoruje i zamiata sprawę pod dywan twierdząc, że to normalne jest peonem na cześć Michnika to może lepiej, że nie rozumiem znaczenia pewnych słów.

 

Każdy ma swój rozum i swoje sympatie polityczne. Udzielający się w tym temacie opowiadają się za jedną czy drugą opcją i zażarcie bronią swojego stanowiska. Nie sądzę więc by ktokolwiek kogoś przekonał do swoich racji. Ja wybieram Kaczyńskiego bo w mojej subiektywnej opinii najlepiej poprowadzi kraj w obecnej sytuacji polityczno ekonomiczno społecznej. Uważam również, iż kohabitacja w naszym państwie jest potrzebna - powinni patrzeć sobie na ręce i spierać się dla lepszej Polski.

Edited by laiquibe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rośnie nowy przywódca Narodu...

wychowany w nowoczesnej darmowej "pralni", czyli w szkole... :) nie będący "na garnuszku" u mamusi i tatusia (ale może na utrzymaniu Państwa :P ), człowiek niemal samodzielny.

Oto co twierdzi to "brakujące ogniwo ewolucji..."

http://www.youtube.com/watch?v=jEf3UnSnR60

Ma gadane, szkoda, że tylko tyle... No ale może pomoże podjąć decyzję niezdecydowanym w którą stronę mamy skręcać ;)

 

Ten koleś jest cieńki, nie udany produkt ewolucji ;] Można się zgadzać lub nie ele koleś ma śmieszne argumenty i zerową wiedzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oto co twierdzi to "brakujące ogniwo ewolucji..."

http://www.youtube.com/watch?v=jEf3UnSnR60

Ma gadane, szkoda, że tylko tyle... No ale może pomoże podjąć decyzję niezdecydowanym w którą stronę mamy skręcać :)

 

Każdy ma swój świat.

 

"brakujące (raczej wygasłe) ogniwo ewolucji"

(... i nie czyta z kartki ;) )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może Jarosław Kaczyński nie jest kandydatem z mojej bajki a ale jedno trzeba mu oddać. Sztab wyborczy, doradcy, agencje piarowe nokautują PO w każdym calu. Wczorajsze wystąpienia Poncyliusza z różami dla szefowej sztabu PO i na ulicy Lenona to jest podbródkowy. Na dzień dzisiejszy widzę, że Donald Tusk swoimi wypowiedziami przyjął do wiadomości że jest popłoch w sondażach i z kandydatem. Donald Tusk stał się nagle bardzo agresywny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może Jarosław Kaczyński nie jest kandydatem z mojej bajki a ale jedno trzeba mu oddać. Sztab wyborczy, doradcy, agencje piarowe nokautują PO w każdym calu. Wczorajsze wystąpienia Poncyliusza z różami dla szefowej sztabu PO i na ulicy Lenona to jest podbródkowy. Na dzień dzisiejszy widzę, że Donald Tusk swoimi wypowiedziami przyjął do wiadomości że jest popłoch w sondażach i z kandydatem. Donald Tusk stał się nagle bardzo agresywny.

A czy Jarosław Kaczyński poza piarem umie coś jeszcze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Donald Tusk stał się nagle bardzo agresywny.

 

 

Myślę, że aniołkiem nie można nazwać polityka, który bezwzględnie powycinał opozycję ze "starej partii [PO]" na każdym szczeblu :)

Rozmawiam czasami z osobami należącymi do PO. Oceny moich rozmówców nie odbiegają od mojej.

Na pewno [w wewnątrzpartyjnej agresywności] bardzo skuteczny.

 

A czy Jarosław Kaczyński poza piarem umie coś jeszcze?

 

 

Dr hab. (nauki prawne)?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy Jarosław Kaczyński poza piarem umie coś jeszcze?

 

A czy Bronek coś umie? W jego przypadku bym się bardziej o to martwił... już nie raz pokazywał że nie zna takich podstaw jak konstytucja posiłkując się wikipedią ;] Historyk vs. dr prawa? Wykształcenie też ma marne...

 

Wierz mi chciał bym na niego zagłosować ale nie daje mi żadnych podstaw. Gdyby chociaż powiedział że szpitale sprywatyzuje...

Edited by Adam_

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propo Grecji, zaczęła sprzedawać swoje wyspy:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,806505...woich_wysp.html

 

Współczuję Grekom, "Unia" załatwiła ich na cacy,

u Nas będzie podobnie Tusk zadłuży kraj, Merkel będzie go poklepywać że świetnie sobie radzimy, a na końcu oddajcie nam złoża gazu łupkowego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaczyński ma niesamowity dar - umie blefować. To wielka umiejętność w grze o największą pulę. Tak naprawdę to on rozdawał i rozdaje karty. Nawet jak nie wygra.

 

Powiem szczerze, nie wiem co i jak zrobię za tydzień.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Współczuję Grekom, "Unia" załatwiła ich na cacy,

u Nas będzie podobnie Tusk zadłuży kraj, Merkel będzie go poklepywać że świetnie sobie radzimy, a na końcu oddajcie nam złoża gazu łupkowego!

 

To normalne, czytałem ostatnio prognozę że jak mocno nie przytniemy wydatków publicznych (czyt. socjalnych) to za 10 lat bedziemy na miejscu Grecji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To normalne, czytałem ostatnio prognozę że jak mocno nie przytniemy wydatków publicznych (czyt. socjalnych) to za 10 lat bedziemy na miejscu Grecji.

Ja proponuję zainwestować w badania naukowe stosowane i nowe technologie, zwiększając budżet w tym obszarze. To zawsze procentuje... oczywiście w perspektywnie kilku, np. dziesięciu, lat. "Badania naukowe stosowane" nie oznacza oczywiście dofinansowywanie kolejnych pokoleń histeryków w IPN tylko high-tech i to na znacznie wyższym poziomie niż jałmużna w postaci środków unijnych. Na razie tak myślą Niemcy i kilka innych krajów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja proponuję zainwestować w badania naukowe stosowane i nowe technologie, zwiększając budżet w tym obszarze. To zawsze procentuje... oczywiście w perspektywnie kilku, np. dziesięciu, lat. "Badania naukowe stosowane" nie oznacza oczywiście dofinansowywanie kolejnych pokoleń histeryków w IPN tylko high-tech i to na znacznie wyższym poziomie niż jałmużna w postaci środków unijnych. Na razie tak myślą Niemcy i kilka innych krajów.

 

 

Niemcy posiadają również Urząd ds. Akt Służby Bezpieczeństwa [tzw. Urząd Gaucka] czy jak to się tam nazywa i pewnie jeszcze jakiś inny podobny ... Czyli w jakiś sposób odpowiednik/i IPN-u.

 

I nie stoi to w sprzeczności z wysokimi technologiami.

 

Różnica między Polską i Niemcami jest jeszcze taka, że IPN bada zbrodnie między innymi Niemców na obywatelach II Rzeczypospolitej.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja proponuję zainwestować w badania naukowe stosowane i nowe technologie, zwiększając budżet w tym obszarze. To zawsze procentuje... oczywiście w perspektywnie kilku, np. dziesięciu, lat. "Badania naukowe stosowane" nie oznacza oczywiście dofinansowywanie kolejnych pokoleń histeryków w IPN tylko high-tech i to na znacznie wyższym poziomie niż jałmużna w postaci środków unijnych. Na razie tak myślą Niemcy i kilka innych krajów.

 

high-tech radzi sobie świetnie gdy państwo im nie przeszkadza, czyli w Polsce nie będa mieli łatwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duzo ludzi o pogladach lewicowych jak i odmiennych od pogladow J. Kaczynskiego na niego zaglosuje,

tylko dlatego ze w tych wyborach dokonamy wyboru miedzy calkowita monowladza a jej brakiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... o dżisus ale wywiad fajny ( bravo girl się chowa) :)

 

 

O lol

 

- bedziecie ogladac debate?

 

- nie... musze wyjsc z psem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie param miloscia do JK, ale...

 

Patrzac wstecz, to pragnalbym sympatykom PO popatrzec na ich partie. Jak bylo za PiS, kazdy wie... Ale czy bylo zle?! Wtedy kazdy bal sie nawet usmiechnac do policjanta, zeby nie zostac posądzonym o lapowke. Teraz ministrowie PO kradna "az milo" i nic sie nie dzieje - PO pluje nam w twarz a my sie cieszymy ze deszczyk pada... ech... Co zrobilo PO? NIC! Nawet tych urzedow, ktore tak krytykowali, nie zlikwidowali, tylko wstawili tam swoich... CBA - zostalo powolane do wykrywania korupcji, a ja widze, ze jest to urzad do tuszowania korupcji!

 

Wysmiewano sie ze śp. Kaczynskiego i jego wpadek. A ile wpadek mial kormoran w ciagu zaledwie kilku tygodni?? W dodatku (nie wysmiewajac), ale zona kormorana i jej wyglad... Sorry, to juz naprawde wole prezydenta bez zony.

 

Gdy PO wygralo wybory, bylem nawet zadowolony z kleski PiS, ale dzisiaj, patrzac wstecz, naprawde zdecydowanie wolalbym PiS. W PiS przynajmniej udawali patriotow, a w PO nawet tego nie ma. PO jest gorsze od SLD za czasow Millera.

 

Ale mowa o kandydatach na PREZYDENTA, zatem jaki on powinien byc? Ma byc slugusem Donka, czy facetem, ktory ma jednak jaja? Bo jesli to ma byc tylko marionetka, to ja podziekuje za takiego prezydenta. Prezydent powinien byc wspolny - nas wszystkich, a nie jak kormoran, ze robi wszystko, co mu Donek powie. Malo tego - kormoran to klamca - klamie odnosnie wieku emerytalnego... A stanowisko PO jest zgola inne.

 

No i jeszcze warto zauwazyc, ze w tych wyborach to wlasnie PO jest agresywne. Ludzie popierajacy PO atakuja, wywlekaja brudy, albo wyskakuja z niesmacznymi tekstami.

 

Odnosnie wyborow, to kazdy powinien na nie isc. Nie wazne, czy ma swojego kandydata, czy nie, ale jego przodkowie walczyli o to, bysmy teraz mogli isc wrzucic nawet pusta kartke. Pusta kartka to TEZ GLOS!

 

I jeszcze od siebie - u mnie dawniej byl posel z SLD/Samoobrony/SLD/Samoobrony. Dla wojewodztwa/regionu robil tyle, co śp. Gosiewski dla Wloszczowy. I co? Nastala moda na PO - wybrali chama z PO... Nie dosc, ze nawet nie interesuje sie wojewodztwem/regionem, to nawet nie potrafi sie ubrac. Na zaprzysiezeniu wystapil w dresie. Jego zona robi wałki, ale... to zona pana posla z PO. Ot takie teraz czasy...

 

Cos, jak Buzek, tylko ze ten to jeszcze potrafi sie usmiechac, ale to, jak zniszczyl kopalnie to juz malo kto pamieta... Zawsze gdy ludzie "prawicy" dostawali sie do wladzy, to rujnowano ten kraj. Glosujmy dalej na PO, a nawet nasze domy za bezcen kiedys PO zlicytuje ruskim i niemcom...

 

To na razie tyle...

 

PS. Zeby nie bylo, zem z PiS - od lat glosowalem na PSL i sympatyzowalem SLD

 

PPS. Nie karmic trola z mlodzierzowki PO ;-)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×