Jump to content
pb

premium.pl - nowa jakość domainingu

Recommended Posts

Czy nowa jakość domaningu przeniesie stan kont ze starej jakości domaningu? Czy może po prostu je zwrócicie + te 3%?

 

Kwotę z salda można wypłacić, wystarczy przysłać numer rachunku na który ma być przelana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdy wchodzisz w aukcję na pewno wygrywasz (jesteś na samej górze licytujących)?

Jeśli tak, podaj mi na PW swój login oraz przykładowe domeny.

 

Tak na pewno wygrywam.

 

Dokładne info poszło na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwotę z salda można wypłacić, wystarczy przysłać numer rachunku na który ma być przelana.

Szkoda, że nie można tego przelać do Premium.pl. Gdzie go mam wysłać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że nie można tego przelać do Premium.pl. Gdzie go mam wysłać?

 

Na info ppd pl - tam chyba masz tę kwotę? Do premium.pl niestety nie można bezpośrednio przenieść.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co? Ukradli ?

:)

 

 

Chyba ukradli bo jak wchodzę to wychodzi tylko kontakt z właścicielem domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

premiumq.jpg

 

Pb od razu coś mi podpadł - za dobry był. Szybka sprzedaż kilku tysięcy domen i pewnie już popija drinka w cieniu palmy :)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
premiumq.jpg

 

Pb od razu coś mi podpadł - za dobry był. Szybka sprzedaż kilku tysięcy domen i pewnie już popija drinka w cieniu palmy ;)

 

 

Chyba jednak się pomyliłeś :) Już działa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba jednak się pomyliłeś ;) Już działa :)

 

Działało już wtedy, gdy napisałeś pierwszy post w tej sprawie - sprawdzałem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działało już wtedy, gdy napisałeś pierwszy post w tej sprawie - sprawdzałem

 

 

Nie masz racji... Też sprawdzałem i nie działało nawet wtedy gdy domainer dodawał post...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiększaliśmy liczbę serwerów i przez krótką chwilę wystąpił problem. Już wszystko powinno grać :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

paypal:

Łącze wykorzystane do wejścia do systemu PayPal zawiera nieprawidłowy format ceny przedmiotu.
WTF? Jak mam zapłacić paypalem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi się spodobało dziś jak zauważyłam że domeny na premium mają lekko lepsze meta tagi niż w "afujmarket" dla przykładu:

 

Premium.pl

Title: Oferta sprzedaży domeny XXXXXXXX.pl, wygodna giełda domen

 

Description: Oferta sprzedaży domeny XXXXXXXX.pl - giełda domen premium.pl.

 

Tags: giełda domen , panel domen , domeny na sprzedaż , domeny premium , tanie domeny

 

"afujmarket" po kilku latach działalności

 

Title: XXXXXXXX.pl, Najtaniej Opony - domena na sprzedaż

 

Description: XXXXXXXX.pl (Najtaniej Opony) - domena wystawiona na sprzedaż na giełdzie AfterMarket.pl - złóż swoją ofertę.

 

Tags:BRAK

 

 

i tutaj chciałabym zapytać o to czy jest możliwe pole wyboru coś w rodzaju "linkuj do mojej domeny", gdzie po wybraniu mam możliwość zindeksowania domeny (na przykład link ze strony z ofertą, lub z Portfolio). Wszak każdy sprzedawca chce mieć jak najlepszy produkt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie techniczne pytanie:

Czy jest jakiś jeden, uniwersalny link do formularza kontaktowego dla dowolnej domeny: z ceną KT, bez ceny, nie wystawionej na sprzedaż, itd.

Z góry dziękuję za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi się spodobało dziś jak zauważyłam że domeny na premium mają lekko lepsze meta tagi niż w "afujmarket" dla przykładu:

 

Cicho, bo znów zmałpują, jak z wyprzedażą. ;-)

 

@ Cockney - był błąd w obsłudze paypala, już naprawiony, przepraszam za kłopot.

 

premium.pl/info/

 

https://premium.pl/info/check.html?domain=premium.pl

 

w miejsce premium.pl wstawiasz dowolną domenę utrzymywaną u nas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak :)

 

Edycja:

Chciałeś info, to dałem info ;-P

Tak, zgadza się, o takie cóś mi chodziło ;)

 

Edit,

widzę, że pb już podał wcześniej. Dziękuje.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ pb, nie ma sprawy. Ale czy +/- 4h na zaksięgowanie wpłaty paypal to będzie norma, czy wynikało z błędu? U konkurencji paypal daje mi środki na koncie praktycznie natychmiast, nigdy nie przekroczyło 10 minut.

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • smarowidla.pl   aukcja BCM
    • Gdansk.tv   Sprzedam domene gdansk.tv cena: 2000zł netto
    • Dzięki za Waszą opinie  Już wiem, że nie ma sensu puszczać jej za 5k.
    • Dobra wycena Przemka. Moim zdaniem bliżej nawet tej dolnej granicy niż górnej. Porównywanie rynku i trendów pomiędzy .com a .pl nie ma sensu, to tak jakby porównywać polską gospodarkę do amerykańskiej lub chińskiej.
    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×