Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Czy przy okazji zmian jest szansa na zmianę przechwytywania light na zwykłe, bez ograniczenia tylko do pierwszej osoby i z aukcjami rozpoczynającymi się od 20 PLN w przypadku kilka zainteresowanych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy doczekamy się wrzucania na giełdę domen zewnętrznych, tak jak to jest/było na AM? Fajnie byłoby móc wystawić adres na więcej niż jednej platformie, maksymalizując w ten sposób szansę na jej sprzedaż.

Weryfikacja własności także nie musi być trudna - od czego jest rekord TXT ;)

Edited by Geekboy68k
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy wygląd serwisu jest lepszy, ale strona formularza kontaktowego straciła mocno na czytelności np.

 

http://energetyka.pl

 

Wygląda tak, jakby nie dograło wszystkich styli, a nie na zamierzony efekt.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda tak, jakby nie dograło wszystkich styli, a nie na zamierzony efekt.

 

Jeśli taki był zaplanowany wygląd to jest to bardzo "jałowe" i krok w tył.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym tylko jeszcze zapytał kiedy będzie wprowadzony program partnerski dla klientów, którzy przeprowadzając transakcje bezpośrednie "ściągają" dodatkowych, nowych klientów serwisu, którzy później decydują się na utrzymywanie swoich domen (lub rejestrują kolejne, korzystają z płatnych usług).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym tylko jeszcze zapytał kiedy będzie wprowadzony program partnerski dla klientów, którzy przeprowadzając transakcje bezpośrednie "ściągają" dodatkowych, nowych klientów serwisu, którzy później decydują się na utrzymywanie swoich domen (lub rejestrują kolejne, korzystają z płatnych usług).

 

Już o to pytałem co najmniej 5 razy na tym forum. Przeciez może to być nawet w formie jakiegoś partnerskiego salda służacego np. tylko do rejestracji./ przedłużania domen.

Edited by mindryl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa formularz kontaktowy do właściciela domeny, kiedy adres jest zaparkowany w Premium.pl

 

Kiedy będzie przywrócony poprzedni formularz kontaktowy, który pokazywał się po wejściu bezpośrednio na dany adres ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego Premium od dłuższego czasu, jeszcze przed zmianą designu tak muli przy wykonywaniu jakichkolwiek operacji? Przykładowo strona główna otwiera się natychmiast, jak wybieram zakładkę np. "Przechwyć domenę" to zaczyna dziwnie myśleć i otwieranie trwa 5 sekund z zegarkiem w ręku, natomiast jak już dodam pare domen do przechwycenia i kliknę "przechwyć" to już zmula dość ostro nawet ponad 10 sekund, że często przechodzę już na inną kartę przeglądarki i zapominam o tym. Kiedyś pamiętam działało tak jak Aftermarket.pl, czyli od strzała, teraz jest katorga...

 

Czy u Was jest podobnie?

Edited by CzarnyElo
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego Premium od dłuższego czasu, jeszcze przed zmianą designu tak muli przy wykonywaniu jakichkolwiek operacji? Przykładowo strona główna otwiera się natychmiast, jak wybieram zakładkę np. "Przechwyć domenę" to zaczyna dziwnie myśleć i otwieranie trwa 5 sekund z zegarkiem w ręku, natomiast jak już dodam pare domen do przechwycenia i kliknę "przechwyć" to już zmula dość ostro nawet ponad 10 sekund, że często przechodzę już na inną kartę przeglądarki i zapominam o tym. Kiedyś pamiętam działało tak jak Aftermarket.pl, czyli od strzała, teraz jest katorga...

 

Czy u Was jest podobnie?

 

U mnie działa bardzo płynnie, lepiej niż w poprzedniej wersji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strona główna jest w większości statyczna, lista spadów zawiera bardzo dużo elementów ładowanych dynamicznie, stąd różnica. Możesz spróbować zmniejszyć ilość rzędów w tabeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponawiam:

 

Nie działa formularz kontaktowy do właściciela domeny, kiedy adres jest zaparkowany w Premium.pl

 

Kiedy będzie przywrócony poprzedni formularz kontaktowy, który pokazywał się po wejściu bezpośrednio na dany adres ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"

Nie działa formularz kontaktowy do właściciela domeny, kiedy adres jest zaparkowany w Premium.pl

 

Kiedy będzie przywrócony poprzedni formularz kontaktowy, który pokazywał się po wejściu bezpośrednio na dany adres

"

 

Szczerze mówiąc, nie wiem o co chodzi, więc będę musiał usiąść i pobawić się w zgadywanie zanim odpowiem. Chyba że podeślesz mi konkretne przykłady, screeny, linki itd., byłbym wdzięczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"

Nie działa formularz kontaktowy do właściciela domeny, kiedy adres jest zaparkowany w Premium.pl

 

Kiedy będzie przywrócony poprzedni formularz kontaktowy, który pokazywał się po wejściu bezpośrednio na dany adres

"

 

Szczerze mówiąc, nie wiem o co chodzi, więc będę musiał usiąść i pobawić się w zgadywanie zanim odpowiem. Chyba że podeślesz mi konkretne przykłady, screeny, linki itd., byłbym wdzięczny.

 

Np. na stronie ZlotyBazant.pl nie ma w ogóle formularza kontaktowego, aby potencjalny klient mógł napisać wiadomość na abonenta domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np. na stronie ZlotyBazant.pl nie ma w ogóle formularza kontaktowego, aby potencjalny klient mógł napisać wiadomość na abonenta domeny.

 

Ok, to jest jakiś świeży błąd, bo jeszcze dziś ok. 15:00 formularze działały prawidłowo, stąd nie wiedziałem o co chodzi póki nie usiadłem znów do komputera. Dzięki za zgłoszenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej pb.

Sorki że tutaj:P

Nie można wysłać Ci wiadomości prywatnej na di.pl

mam sprawę w sprawie f-ry...

Odpisz na temat #NCL-19724-813.

 

Pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam administratorów pb i innych z premium.pl

Mam pytanie: Czy klient który utrzymuje u was ponad 100 domen ( 115 ) dokładnie, wydał od kilku lat 10 tys złoty, ( i być może wyda...ale coraz bardziej się zastanawia ) to jest dobry klient czy słaby dla was?????Pytam poważnie!

Czy moja skromna jednoosobowa działalność zasługuje na to aby odpowiedzieć w jego temacie od 3 dni?????? Podałem numer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam administratorów pb i innych z premium.pl

Mam pytanie: Czy klient który utrzymuje u was ponad 100 domen ( 115 ) dokładnie, wydał od kilku lat 10 tys złoty, ( i być może wyda...ale coraz bardziej się zastanawia ) to jest dobry klient czy słaby dla was?????Pytam poważnie!

Czy moja skromna jednoosobowa działalność zasługuje na to aby odpowiedzieć w jego temacie od 3 dni?????? Podałem numer.

 

Przytoczony ticket dotyczył sprawy księgowej, więc został do księgowości skierowany. Księgowość nie pracuje w tym samym trybie co BOK, tj. nie obsługuje klienta codziennie przez cały dzień, tylko zajmuje się przede wszystkim księgowością - zwłaszcza przez pierwszą połowę miesiąca (zamykanie miesiąca poprzedniego) - stąd dłuższy okres oczekiwania na odpowiedź, nie ma to związku z ilością posiadanych domen czy wydanych środków. Przykro mi że musisz czekać, jestem pewien że Twoja sprawa będzie załatwiona gdy tylko księgowa znajdzie na to chwilę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przytoczony ticket dotyczył sprawy księgowej, więc został do księgowości skierowany. Księgowość nie pracuje w tym samym trybie co BOK, tj. nie obsługuje klienta codziennie przez cały dzień, tylko zajmuje się przede wszystkim księgowością - zwłaszcza przez pierwszą połowę miesiąca (zamykanie miesiąca poprzedniego) - stąd dłuższy okres oczekiwania na odpowiedź, nie ma to związku z ilością posiadanych domen czy wydanych środków. Przykro mi że musisz czekać, jestem pewien że Twoja sprawa będzie załatwiona gdy tylko księgowa znajdzie na to chwilę.

Super!

Dziękuję sprawa załatwiona już. I to jest pozytyw tego wszystkiego. :)

 

Mimo wszystko mam niesmak, którym chce się podzielić z Tobą.

Trzeba było mojego drugiego/niemiłego posta w tym dziale abyś to wytłumaczył i zareagował.

Czyli sądzę iż wcześniej to przeczytałeś , bo byłes na forum i sądzę iż często zaglądasz w dział gdzie piszę się o Twoje firmie.

A można to było szybciej i ciszej Przemku ......tak mi się wydaje.

I nie miałbym teraz uczucia iż mimo wszytko obsługa przy tej sprawie była jedynie na poziomie dostatecznej w skali 2-5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kup teraz przy aukcjach przechwyconych - nie obiecuję że zniknie od jutra, bo mamy obecnie napięty harmonogram, ale tak szybko jak to możliwe, ta funkcja zostanie wyłączona. Aukcje domen przechwyconych będą całkowicie prywatne, bez możliwości dołączenia do nich oraz bez widoczności na giełdzie.

 

Zmiana została wprowadzona.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przekonuje mnie funkcja sprawdzania dostępności domen poprzez DOMENY -> REJESTRUJ DOMENĘ, ponieważ po sprawdzeniu przy domenie pojawia się czerwony X, który może sugerować, że domena jest niedostępna.

Według mnie powinien być ten sam układ co pod funkcją ZAMÓW-> REJESTRUJ DOMENĘ, tu jest to bardziej przejrzyście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przekonuje mnie funkcja sprawdzania dostępności domen poprzez DOMENY -> REJESTRUJ DOMENĘ, ponieważ po sprawdzeniu przy domenie pojawia się czerwony X, który może sugerować, że domena jest niedostępna.

Według mnie powinien być ten sam układ co pod funkcją ZAMÓW-> REJESTRUJ DOMENĘ, tu jest to bardziej przejrzyście.

 

Jest to opcja 'mini koszyka' umożliwiająca usunięcie domeny z zamówienia: http://s1.zrzut.pl/6HT7Anp.png .

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kuponach promocyjnych warto napisać do czego można dany kupon wykorzystać, bo jeden mi wisi - kwota oraz limit użyć są znane, ale nie pamiętam za co i na co.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×