Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Cennik przechwytywania w Premium różni się i jest inny dla klientów mających pojedyncze domeny i tych, którzy mają 25+ domen. Poza tym przechwytywanie light jest tylko dla tego drugiego statusu.

 

Rozumiem, że wystarczy mieć 25+ domen na koncie Premium i można przechwytywać light oraz w niższej cenie? Czy też musi być jeszcze jakiś staż domen? Dotyczy to wszystkich domen (np globalnych,. .eu) , czy tylko .pl? Czy dotyczy to domen przeniesionych do Premium czy tylko nowo zarejestrowanych w Premium?

 

Rozumiem, że najpierw trzeba mieć na koncie 25+_ domen, a dopiero potem zaakceptować regulamin promocji tak?

 

Czy dla posiadaczy100+, 200+, 500+ są jakieś inne ceny hurtowe czy dotyczą one wszystkich z minimum 25 domenami?

 

Wystarczy mieć 25+ domen (nieważne czy zarejestrowanych, kupionych czy przetransferowanych, a także z jaką końcówką) aby mieć dostęp do najlepszych cen utrzymania i przechwytywania domen. Ceny hurtowe, które obowiązują każdego kto ma 25+ domen, są takie same jak dla posiadaczy 100+, 200+ czy 500+ domen - bo tych cenników już nie ma, były ważne tylko do końca roku. Obecnie jest tylko cennik detaliczny, cennik hurtowy (oba dostępne z poziomu strony głównej) oraz okazjonalnie różne promocje (cenniki dostępne na stronach promocji oraz w Ustawienia -> Cenniki).

 

Cały czas atakują mnie te wiadomości e-mail "zamówiona domena zaczęła wygasać"... Zaraz po dodaniu domeny do przechwycenia, która defakto przed jej dodaniem była w stanie wygasania dostaję te wiadomości. Nigdy tego nie było do wczoraj i chcę to wyłączyć. O co chodzi?

 

Co mogę powiedzieć. Jest błąd z wysyłką tych maili. Wcześniej były wysyłane tylko jeśli ktoś dodał domenę 30+ dni przed wygaśnięciem, jednak niektórym wciąż to nie wystarczało, a niezadowolony użytkownik, mimo że nie ma racji, jest wciąż niezadowolonym użytkownikiem. ;-) Chciałem więc, aby maile wysyłały się do każdego, nawet jeśli domenę dodał sekundę przed wygaśnięciem. Nie powinny się jednak wysyłać jeśli ktoś dodał domenę już wygasającą - tu jest błąd i będzie poprawiony, ale trochę wątpię aby było to zrobione w święto narodowe, więc będziesz musiał jeszcze chwilę przetrzymać tę niedogodność w imię wyższego dobra. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Brałbyś domeny .pl po 8 zł netto? Jeśli tak, wpisz kod BRAŁBYM przy rejestracji. Emotikon wink Bez limitów, do końca tygodnia.
Uwaga! Dziewczyny wpisują BRAŁABYM.

 

21 stycznia o 10:56

 

Podany kod rabatowy nie istnieje lub został już wykorzystany.

 

 

Premium.pl jest w innej strefie czasowej, czy koniec tygodnia to sobota? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Premium.pl jest w innej strefie czasowej, czy koniec tygodnia to sobota? :)

 

 

5 minut temu zarejestrowalem domeny w premium ;) a potem zobaczylem ten post ;)

 

 

Ja wziąłbym 1000 domen za 1zł/szt,

 

w zamian za:

- wyższa prowizje od sprzedazy dla tych domen (lub kwotowo 40-50zl)

- bez mozliwosci wytransferowania lub koniecznosc przedluzenia przed transferem

 

Wyznaje zasade, ze im wiecej domen tym wieksza szansa trafienia w gusta klienta i tym samym zysk dla gieldy domen.

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minut temu zarejestrowalem domeny w premium ;) a potem zobaczylem ten post ;)

 

 

Ja wziąłbym 1000 domen za 1zł/szt,

 

w zamian za:

- wyższa prowizje od sprzedazy dla tych domen (lub kwotowo 40-50zl)

- bez mozliwosci wytransferowania lub koniecznosc przedluzenia przed transferem

 

Wyznaje zasade, ze im wiecej domen tym wieksza szansa trafienia w gusta klienta i tym samym zysk dla gieldy domen.

 

Ryszard

 

Ale musisz mieć na uwadze to, że niektórzy zarejestrują 1000 domen, których nigdy nie sprzedadzą ;) I wtedy giełda pójdzie z torbami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie wezmę 100 000 domen po 10 gr/szt. w zamian za prowizję od sprzedaży 90% - chętni PM :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe ;) ale ja pisalem o sobie

 

a tak apro po, @pb czy warto jeszcze pisac tickety do suportu w sprawie bledow, czy raczej bezposrednio do Ciebie na email?

 

w czasach @Intersona bledy poprawiano od reki, teraz jest coraz gorzej....

 

 

ticket dotyczyl niemozliwosci zalogowania sie do premium z telefonu Nokia 920(Windows)

 

Zaczal wystepowac od momentu pojawienia sie "głupiego" czerwonego paska w menu......uniemozliwa on u mnie klikniecie w "zaloguj" - wersja webowa - nie mobilna. Do ticketu dolaczylem print screena.

 

Czerwony pasek dubluje menu górne, naprawe dla zalogowanego usera od jest niepotrzebny.....

przez to mamy "zamow domene" lub rejestruj domene w zaleznosci jaka opcje wybiore.

 

Poza tym opcja "rejestruj domene" z czerwonego paska jest dla mnie nie przydatna bo ja rzadko rejestruje 1 domene....zawsze kilka-kilkanascie....

 

Reasumujac, dla zalogowanego usera to jest zbedna opcja.

 

Aha...a mobilnej wersji na telefony jakos nie trawię ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy było. U mnie za każdym razem, jak chcę przejść do banku to wywala błąd i nie mogę zapłacić. Problem dotyczy urządzeń mobilnych.

Jeśli chodzi o logowanie w urządzeniu mobilnym, to mam tak samo jak ryskadow. Mam jednak patent - klikam za ostatnim znakiem hasła i klik w enter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za patent, faktycznie dziala ;)

ticket wyslalem miesiac temu....support mogl chociaz tyle napisac co Ty..

 

ale po zalogwaniu jest jeszcze wiekszy burdel.....fragmenty filtrow nakladaja sie na siebie - chyba nikt tego nie sprawdzil.....w wersji bez czerwonego paska takich bledow nie bylo ;(

 

poszlo na email do @pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że Premium zablokuje mi możliwość przechwytywania i będzie chciało ode mnie 123 zł za jego odblokowanie, bo jest jakiś limit (dzienny? tygodniowy? miesięczny? roczny?) na wpłaty przez PayU, którym się nie chwalą.

 

7f0c9f4b6e3cf14emed.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że Premium zablokuje mi możliwość przechwytywania i będzie chciało ode mnie 123 zł za jego odblokowanie, bo jest jakiś limit (dzienny? tygodniowy? miesięczny? roczny?) na wpłaty przez PayU, którym się nie chwalą.

 

7f0c9f4b6e3cf14emed.jpg

 

Tak, jest limit, który pozwala uniknąć nadużyć (został wprowadzony właśnie w ich wyniku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, jest limit, który pozwala uniknąć nadużyć (został wprowadzony właśnie w ich wyniku).

 

A jakie są limity?

 

edit: jeszcze chciałem zapytać co w przypadku gdy właśnie taki limit się skończył + o jakie nadużycia chodzi/chodziło bo nic do głowy logicznego mi nie przychodzi. Nie wiedziałem o czymś takim, że jest.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jakie są limity?

 

edit: jeszcze chciałem zapytać co w przypadku gdy właśnie taki limit się skończył + o jakie nadużycia chodzi/chodziło bo nic do głowy logicznego mi nie przychodzi. Nie wiedziałem o czymś takim, że jest.

 

Chodzi o takie nadużycia, jakie domenatorix dziś "testował" na swoim koncie. ;-) Jest to pierwszy użytkownik, który się w ten sposób zabawiał od czasu wprowadzenia limitów, nikt inny jeszcze się na ten limit nie załapał, więc nie masz się czym martwić. ;-)

 

PS. @domenatorix: Przedłużyłem termin płatności za domenę, więc nie będzie blokady konta (o ile opłacisz ją jak już Ci przejdzie ochota na figle migle :P)

Edited by pb
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. @domenatorix: Przedłużyłem termin płatności za domenę, więc nie będzie blokady konta (o ile opłacisz ją jak już Ci przejdzie ochota na figle migle :P)

Dzięki :). Mam nadzieję, że już się na ten limit nie załapię, chociaż może być trudno, bo ciągle nie wiem, jaki on jest :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa skrzynka pocztowa (503 STU). Czy coś wiadomo na temat godziny uruchomienia? Dosyć ważna kwestia dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena sklepu:

Edit: przekreślenie nie pojawiło się po kopiowaniu, musiałem dopisać :)

 

 

349 PLN (429,27 brutto)

349,00*

PLN / rok

429,27 PLN netto / rok

Edited by Mr.Tea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio coś zepsuło się z tabelkami newslettera Premium - Przechwytywanie: Polecane Domeny. Przy okazji naprawy miałbym sugestię, aby nazwy domen w newsletterze nie były podlikowane w celu łatwiejszego ich kopiowania do głębszego researchu np. w Google. Obok mamy przecież podlinkowany tekst "Dodaj do przechwycenia", więc podlinkowanie samej nazwy domeny tym samym odnośnikiem jest zbędne. Teraz aby skopiować nazwę domeny, trzeba idealnie celować, żeby przy okazji nie kliknąć, a tak wystarczyłby dwuklik gdzieś na nazwie i już mamy ją zaznaczoną do skopiowania. Tym bardziej, że z reguły nie dodaje się pojedynczo domen do przechwycenia, tylko zbiera w listę i dodaje zbiorczo ze względu na oszczędność czasu. Drobna rzecz, a usprawni, dzięki!

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, przy każdej domenie dostępnej w sklepie kupujący może pobrać proformę. Pro forma nie jest dostępna tylko jeśli transakcja jest bez fakturowania (takie domeny nie są dostępne w sklepie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×