Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Tak, cały czas byłem i jestem zalogowany. Teraz już działa, ale jak się okazuje, nikt nie ma w tej aukcji nie ma przechwycenia za 99 PLN netto, ale za to jest jakieś niestandardowe 59 PLN netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekm, ehm.. chciałbym ponownie zapytać o:

 

Od jakiegoś czasu (kilku dni) nie działa mi w skrzynce pocztowej (na hostingu premium) opcja "reguły filtrów poczty". Wcześniej ustawiałem bez problemu, mam ich około 20. Któregoś dnia po prostu przestało działać. Mieli, mieli i nic. Nie wiem do kogo pisać w tej sprawie i co może być powodem. Odnotowaliście w ostatnich dniach/tygodniach takie zgłoszenie lub macie jakąś awarię tego typu?

 

+ skorzystać z okazji tego postu i poinformować, że dalej gości w serwisie wizualny bubel o którym tutaj już dawno temu pisaliśmy :D

 

Jako, że bubel to mało ważna rzecz zachęcam do przyjrzenia się problemowi nr 1 bo powiem szczerze, że jest to dla mnie dosyć uciążliwy problem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie zasadnicze, czy zgłaszałeś problem z hostingiem do supportu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny wystawione na Premium.pl bez ustawionej ceny Kup Teraz, na ok. 14 dni przed datą wygaśnięcia są automatycznie usuwane z giełdy. Niestety, jeśli domena taka miała ustawioną kwotę za miesięczną dzierżawę jest ona resetowana do domyślnych ustawień - z jakiegoś powodu system usuwając domenę z giełdy nie zapamiętuje ustawionej kwoty w parametrach sprzedaży (w odróżnieniu np. do ceny Kup Teraz, która jeśli została ustawiona to po automatycznym usunięciu domeny z giełdy zostaje zapamiętana i dzięki temu wystarczy taką domenę wystawić na giełdę).

 

Ponowne ustawianie cen dzierżawy dla każdej domeny po jej przedłużeniu jest BARDZO czasochłonne i niczym nieuzasadnione. Co więcej, nie można wykonać tego zbiorczo, bo przy operacji masowej po zaznaczeniu wielu domen pojawia się formularz, który uwzględnia jedynie masową edycję ceny Kup Teraz, cen dzierżawy już niestety nie. Czy moglibyście to poprawić, aby system nie resetował ustawionych kwot dla dzierżawy w parametrach sprzedaży?

 

Korzystając z okazji chciałbym także ponownie prosić o rozpatrzenie mojej wcześniejszej sugestii http://di.pl/topic/62393-premiumpl-uwagi-i-sugestie/page-94?do=findComment&comment=606381, która niestety nie doczekała się żadnej odpowiedzi.

Edited by abc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zaakceptowano regulaminu Regulamin promocji „Majówka”.

 

Nie można zarejestrować domeny .pl bez zaznaczenia:

Akceptuję Regulamin promocji „Majówka”.

 

Z jakiegoś powodu formularz rejestracji traktuje to pole jako wymagane...

Edited by abc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taką, wydaje mi się pilną sugestię dot. listy domen do przechwycenia.

Obecnie zeby dodać jakąś domenę z listy domen do przechwycenia (zakładka "dodaj do przechwycenia"), gdzie jest na tej mojej liście np. 50 domen musiałbym usunąć wszystkie żeby dodać tylko jedną z nich. Wg. mnie to fatalnie rozwiązanie, przy każdej z domen powinna być opcja dodania jej w normalnym trybie lub light a teraz nie ma możliwości dodania pojedynczych domen tylko wszystkie na raz...

No chyba że da się jakoś to zmienić w moim panelu ale nie wiem jak...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę o pilne poprawienie niedziałającej nawigacji po stronach dla list domen (np. Szczególnie polecane) wyświetlanych na stronie profilowej użytkownika Premium.pl pod linkiem http://nazwa.profil.premium.pl .

 

Wygląda na to, że formularz w kodzie html ma chyba niepoprawny adres docelowy, gdyż jakakolwiek próba zmiany ustawienia ilości wyświetlanych domen na stronę lub przejścia na kolejną stronę wyświetlanej listy kończy się przejściem na główną stronę Premium.pl.

 

Myśle, że usunięcie tego błędu to kilka minut, a dotyka on wszystkich użytkowników Premium.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB mam prośbę: możecie zmienić ustawienia w Premium.pl, tak aby domena wygasająca za 14 dni i pozostająca w pakiecie domen na Giełdzie nie "rozwiązywała" tego pakietu ? Denerwuje mnie to, że zawsze muszę przedłużać domenę w pakiecie 15 dni od daty wygasania, ponieważ później musiałbym na nowo wystawiać każdy pakiet domen osobno. Możliwa jest taka zmiana, że każda domena znajdująca się w pakiecie na Giełdzie Domen Premium.pl i wygasająca za 14 dni może zostać przedłużona na 1 dzień przed wygaśnięciem bez utraty i "rozwiązania strony głównej - informacji o sprzedaży" bezpośrednio po wejściu na stronę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy taką zmianę w planach, ale obecnie nie jest ona technicznie możliwa. Nie jest to "zmiana ustawień" tylko przebudowa tej części kodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Dlaczego nie można się dodzwonić, na żaden z numerów podanych przez premium.pl?

 

Dzwoniłem na te numery:

 

http://premium.pl/kontakt.html

dzwon na infolinie home.pl to chyba tez sie dodzwonisz, bo jak kiedys do mnie odddzwaniali z premium to wyswielil mi sie nr homowy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Infolinia 8:00 - 18:00 (w dni robocze) o ile mi wiadomo działa prawiłdowo. Jeśli coś pilnego proszę o info na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, dość wysoki próg, czy poza obniżką o 5 PLN na przechwytywanie light utrzymywanie ponad 1000 domen w Premium daje jeszcze jakieś rabaty w innych usługach?

 

Jak wyłączyć powiadomienia e-mail "Zamówiona domena zaczęła wygasać" ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, dość wysoki próg, czy poza obniżką o 5 PLN na przechwytywanie light utrzymywanie ponad 1000 domen w Premium daje jeszcze jakieś rabaty w innych usługach?

 

Jak wyłączyć powiadomienia e-mail "Zamówiona domena zaczęła wygasać" ??

 

Przy 1000+ domen są także niższe ceny przedłużeń.

 

Ww. powiadomień nie da się wyłączyć, kłóciłoby się to z sensem ich istnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie w tym problem... nie widzę żadnego sensu ich istnienia poza zaśmiecaniem poczty :/

 

Pozwolę sobie zacytować standardowe powiadomienie:

 

 

Domena premium.pl, której przechwycenie zamówiłeś, zaczęła właśnie wygasać.

Podejmiemy próbę przechwycenia tej domeny, a następnie zostanie Ci ona przekazana za opłatą, lub trafi na aukcję jeśli więcej użytkowników złożyło na nią zamówienie.
Jeśli nie jesteś już zainteresowany przechwyceniem tej domeny, możesz wciąż anulować swoje zlecenie pod adresem:
https://premium.pl/catch.html

 

Po pierwsze wszystkie domeny dla których zlecam przechwycenie są w trakcie wygasania, więc informacja o tym, że dana domena zaczęła właśnie wygasać jest zbędna i pozbawiona sensu. To, że Premium podejmie próbę przechwycenia tej domeny dla mnie jest oczywiste, ponieważ sam przecież zleciłem jej przechwycenie. Zasady przechwytywania i to, że mogę anulować swoje zamówienie są mi znane, ponieważ przy dodawaniu każdej domeny muszę zaznaczyć, że zapoznałem się z regulaminem.

 

Jaki jest więc sens powyższego powiadomienia poza zaśmiecaniem skrzynki?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli takie powiadomienia przychodzą dla domen, które były dodane w trakcie ich wygasania, to jest to błąd. Powinny przychodzić jeśli domena była dodana przed rozpoczęciem wygasania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę że jest jakiś problem z rejestracją domen, które mają status "after release from the queue, available for registration". Domeny nie mogłem zarejestrować w premium, w aftermarket bez problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×