Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

A co z programem partnerskim?

 

Też będzie i też raczej nie dziś. :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To skorzystam z odkopania tematu i zapytam czy DP Australia łapie dla AZ czy premium? :)

 

A tak ogólnie to co ma wspólnego AZ z premium, że te "dpeki" dzielą się złapaniami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przejściu na ofertę sprzedaży domeny i ustawieniu języka na EN nie tłumaczy napisu "kup na raty".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy w Premium zmienicie, żeby aukcje domen przechwyconych nie kończyły się w weekendy i dni wolne? Zgłaszane jakiś rok temu, zaaprobowane do zmiany. Przy okazji pytanie z innego tematu odnośnie przechwytywania light, nie można zmienić tak, aby więcej niż jedna osoba mogła dodać domeny do przechwycenia w trybie light?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Któryś raz obserwuję sytuację, że jest aukcja domeny przechwyconej z ceną startową od 20 PLN i jest 2 licytujących, a przecież tylko jedna osoba może dodać domenę w trybie light, więc skąd ta druga osoba i w takiej cenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Któryś raz obserwuję sytuację, że jest aukcja domeny przechwyconej z ceną startową od 20 PLN i jest 2 licytujących, a przecież tylko jedna osoba może dodać domenę w trybie light, więc skąd ta druga osoba i w takiej cenie?

 

Pytałem o to samo wczoraj i odpowiedzi nie uzyskałem, więc to może tajemnica Premium :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytałem o to samo wczoraj i odpowiedzi nie uzyskałem, więc to może tajemnica Premium :P

 

Sprawdzamy zgłoszenie, damy znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie bardzo dobrym ruchem byłaby możliwość dodawanie domen do przechwycenia light przez więcej niż jedną osobę o co postulują także inni użytkownicy. Być może zrealizowaliście taką zmianę?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może zrealizowaliście taką zmianę?

 

Ponownie mam sytuację, że aukcja startuje od 20zł, więc albo Twoja prośba została błyskawicznie wdrożona albo jakiś błąd ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiadomiania o wygasających domenach na mniej niż 6 dni przed wygasaniem. Sprytne.

Edited by nadobny

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Powiadomiania o wygasających domenach na mniej niż 6 dni przed wygasaniem."

 

W ustawieniach możesz zmienić na 30 dni przed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy moglibyście wprowadzić dodatkowy wewnętrzny tag (np. {dzierzawa}), który reprezentowałby ustaloną dla danej domeny miesięczną kwotę abonamentu za jej dzierżawę (niezależną od ustalonej/bądź nie ustalonej ceny Kup Teraz) i pozwalał jej użyć przy tworzeniu nagłówków tekstowych i opisów dla domen oferowanych na Premium.pl?

 

Dla programisty to pewnie "5 minut", a BARDZO ułatwiłoby to przygotowywanie szablonu.

Edited by abc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu (kilku dni) nie działa mi w skrzynce pocztowej (na hostingu premium) opcja "reguły filtrów poczty". Wcześniej ustawiałem bez problemu, mam ich około 20. Któregoś dnia po prostu przestało działać. Mieli, mieli i nic. Nie wiem do kogo pisać w tej sprawie i co może być powodem. Odnotowaliście w ostatnich dniach/tygodniach takie zgłoszenie lub macie jakąś awarię tego typu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem wiadomość przez GG i na emaila

Twoja oferta w aukcji domeny XXXXXXX.pl została przebita i wynosi obecnie 99,00 PLN netto (121,77 PLN brutto).

dopiero 5 minut później

Domena XXXXXXX.pl została przechwycona.
Jako że więcej osób zleciło przechwycenie tej domeny, trafiła ona na aukcję.

ale gdy próbuję wejść na stronę aukcji, to jestem kierowany na stronę https://premium.pl/aukcje/przechwycone.html, na której widzę komunikat

Widoczność aukcji domen przechwyconych jest ograniczona do osób, które dodały domenę do przechwycenia.

oraz cenę Kup Teraz 6 000,00 PLN netto (7 380,00 PLN brutto).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×