Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

A w przypadku ofert odrzuconych rowniez otrzymujecie powiadomienie z trescia komentarza?

 

Chociaż z drugiej strony... pewnie takich ofert nie macie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w przypadku ofert odrzuconych rowniez otrzymujecie powiadomienie z trescia komentarza?

 

Chociaż z drugiej strony... pewnie takich ofert nie macie ;-)

 

Mamy, ale bez komentarzy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamy, ale bez komentarzy. ;-)

 

Chcialbym zatem zglosic sugestie o dodanie tresci komentarza w powiadomieniach email "oferta odrzucona" i wszystkich pozostalych zwiazanych z procesem negocjacyjnym, gdzie istnieje mozliwosc dodania komentarza (dostepne jest aktywne pole "komentarz") - obecnie bowiem np. wlasnie przy odrzucaniu ofert, mimo iz mozna dodac komentarz, nie jest on widoczny w wiadomosci wysylanej do drugiej strony bioracej udzial w negocjacjach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
.... obecnie bowiem np. wlasnie przy odrzucaniu ofert, mimo iz mozna dodac komentarz, nie jest on widoczny w wiadomosci wysylanej do drugiej strony bioracej udzial w negocjacjach.

 

Wydaje mi się, że nie dotyczy to tylko ofert odrzuconych.

Przy kontrofercie klient też dostaje chyba tylko info o Twojej ofercie już bez komentarza np. "do negocjacji". Dobrze by było aby treść komentarza była wysyłana również mailem. Klient widzi kontrofertę i już nie loguje się w premium.pl aby zobaczyć ewentualny komentarz. Obawiam się, że szczególnie KK, który raz na jakiś czas kupuje domeny może w ogóle nie wiedzieć, że wraz z kontrofertą lub odrzuceniem jego oferty sprzedający wysłał mu wiadomość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już powinno przekazywać wiadomość we wszystkich mailach dotyczących negocjacji - faktycznie brakowało tego przy niektórych typach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie mogę sprawdzić korespondencję z użytkownikiem- chodzi o wysłane/dostarczone wiadomości? Nie z poziomu negocjacji, ale przez wyślij wiadomość?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie mogę sprawdzić korespondencję z użytkownikiem- chodzi o wysłane/dostarczone wiadomości? Nie z poziomu negocjacji, ale przez wyślij wiadomość?

 

Nie ma w panelu historii korespondencji - najlepiej zaznaczać sobie "wyślij również do mnie" przy wysyłaniu wiadomości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma w panelu historii korespondencji - najlepiej zaznaczać sobie "wyślij również do mnie" przy wysyłaniu wiadomości.

Najlepiej by było, by taka opcja była domyślnie zaznaczona z opcją odznaczenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie. Ile czasu klient ma na podjecie decyzji o zakupie na raty po zlozonej mojej kontrofercie? Mam pewna domene zblokowana, bo klient ma podjac decyzje, a w miedzyczasie zglosil sie inny klient zaniepokojony, ze domeny nie ma juz na gieldzie premium(automatycznie usuwana jest domena z gieldy przy negocjacjach ratalnych).

Drugi klient chce wiedziec ile ma czekac, a ja nie znam odpowiedzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie. Ile czasu klient ma na podjecie decyzji o zakupie na raty po zlozonej mojej kontrofercie? Mam pewna domene zblokowana, bo klient ma podjac decyzje, a w miedzyczasie zglosil sie inny klient zaniepokojony, ze domeny nie ma juz na gieldzie premium(automatycznie usuwana jest domena z gieldy przy negocjacjach ratalnych).

Drugi klient chce wiedziec ile ma czekac, a ja nie znam odpowiedzi. :)

 

Z tego co pamiętam to było 5 dni. Jeśli się mylę poprawcie ;)

 

Edit: Dokładnie to w ciągu tych 5 dni musi wpłacić pierwszą ratę.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam to było 5 dni. Jeśli się mylę poprawcie :)

 

Edit: Dokładnie to w ciągu tych 5 dni musi wpłacić pierwszą ratę.

Dzieki za info. Klient sie zmartwil, ze juz sprzedana. Bedzie musial wiec ewentualnie cierpliwie poczekac na swoja kolej. ;)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieki za info. Klient sie zmartwil, ze juz sprzedana. Bedzie musial wiec ewentualnie cierpliwie poczekac na swoja kolej. :)

 

Jak to mówią - kto późno przychodzi sam sobie szkodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to mówią - kto późno przychodzi sam sobie szkodzi :)

 

Można zrobić case study jako nauczkę dla kolejnych niezdecydowanych. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanko: byłaby szansa dodać w zakładce "Obserwuję" poza opcją "wyczyść listę obserwowanych domen" możliwości zaznaczenia większej ilości domen i ich usunięcia bez konieczności czyszczenia całej listy? Byłoby to wygodniejsze niż usuwanie po jednej pozycji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cos sie laparka w premium popsula, bo zamiast lapac domeny premium, lapie samie smiecia, w porownaniu z konkurencja az, ktora to lapie faktycznie premium :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cos sie laparka w premium popsula, bo zamiast lapac domeny premium, lapie samie smiecia, w porownaniu z konkurencja az, ktora to lapie faktycznie premium :)

 

A jakiś przykład możesz dać takich domen premium co az.pl złapało?

 

Te po prawej stronie tutaj z ostatnich złapanych - http://domeny.az.pl/przechwytywanie-domen-zamow.html to na pewno nie są domeny premium (najweekend? snejk?).

 

Jak dla mnie szybyautobusowe*pl i skupzlota*pl co premium.pl ostatnio złapało były naprawdę super - tylko te ceny na aukcji. :) Oczywiście nikogo tu nie bronię, ale to się nie pewno nie da tak uogólnić, pewnie każdy równo łapie i kwestia szczęścia co się gdzie złapie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

 

Od dluzszego czasu obserwuje, co gdzie sie zlapalo i akurat te lepsze premium lapie naprawde rzadko. Tak jak napisales - nawet slepej kurze trafi sie ziarno (czyt.: nawet w premium trafi sie perelka), ale wiekszosc lapanek w premium, ktore dodaje do przechwytu jest przechwytywane przez az. Zauwazylem, ze premium ma duza skutecznosc na spady z home.pl, jednakze reszta kuleje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dluzszego czasu obserwuje, co gdzie sie zlapalo i akurat te lepsze premium lapie naprawde rzadko. Tak jak napisales - nawet slepej kurze trafi sie ziarno (czyt.: nawet w premium trafi sie perelka), ale wiekszosc lapanek w premium, ktore dodaje do przechwytu jest przechwytywane przez az. Zauwazylem, ze premium ma duza skutecznosc na spady z home.pl, jednakze reszta kuleje...

 

Ja właśnie przy okazji promocji łapania za 0 pln w AZ.pl zauważyłem coś zupełnie odwrotnego - większość domen jakie wrzuciłem do przechwycenia została złapana przez Premium (najczęściej przez Intersona :)).

 

Edit: Inna kwestia, że ostatnio spada bardzo mało domen premium, a jeśli już lecą to najczęściej z opcjami :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest, bo dla zleconych kilku domen statystki są następujące:

 

1 złapana w premium

2 złapane w az

2 złapane w am

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem i nie znalazłem, a więc zapytam tu - mam nadzieję, że wybaczycie :)

 

Gdzieś wspominaliście o promowaniu aukcji domen w tym boxie z trzema gwiazdkami tj. "Polecana aukcja domeny".

I teraz pytanie: jak się tam dostać ze swoją domeną? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już odpowiadam:

 

Domeny, które tam trafiają, są promowane jedynie w drodze decyzji obsługi serwisu. Użytkownik nie ma wpływu na wybór domeny. Zwykle są to domeny premium startujące od złotówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już odpowiadam:

 

Domeny, które tam trafiają, są promowane jedynie w drodze decyzji obsługi serwisu. Użytkownik nie ma wpływu na wybór domeny. Zwykle są to domeny premium startujące od złotówki.

 

Łudziłem się trochę, że jeśli domena zostanie już wyróżniona przez zespół

Premium i promowana na home.pl to ma szansę też i do tego boxa trafić.

Za dużo bym chyba chciał :)

 

Dzięki za wyjaśnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy można spodziewać się wdrożenia rozbudowanej funkcjonalności związanej z dzierżawą domen i sprzedażą na raty zapowiadanej jakiś czas temu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna promocja: 100 domen po 9zł, widze tez ze konkurencja podłapała pomysł ;-)

 

Chociaz jak dla mnie przydałoby się bardziej promo: 100 odnowień za 3500zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×