Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

A ja bym prosił o dodanie w liście "moich domen" kolumny z PR i statystykami Alexa.

 

Nie ma na to miejsca, ale planujemy jedną dodatkową zakładkę na liście domen, i tam będzie m.in. to o co prosisz.

 

@CzarnyElo: już jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Wam ale mnie przy próbie sprawdzania dostępności domen w home.pl już nie pokazuje, że domena jest dostępna na giełdzie premium.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak Wam ale mnie przy próbie sprawdzania dostępności domen w home.pl już nie pokazuje, że domena jest dostępna na giełdzie premium.pl

 

Widocznie jakiś chwilowy błąd, przekazałem do sprawdzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prośba o przywrócenie zakładki Kupiłem - gdzie wylistowane są domeny faktycznie kupione

 

Jest teraz podzial na do oplacenia i na historie zakupow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Historii zakupów widzę akurat domeny których nie kupiłem a w do opłacenie nie widzę nic bo wszystko jest opłacone - a nie mam podglądu tylko na domeny, które kupiłem/przechwyciłem w ostatnim tygodniu i już zostały przetransferowane/lub nie. Poprzednia wersja była praktyczna w obecnej trzeba recznie sprawdzac liste domen co pryzbylo lub sledzic maile

Edited by mrjozo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę masz udane logowania, opisz proszę problem na PW.

Sprawdź też czy przeglądarka akceptuje cookies (lub ją zresetuj).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co widzę masz udane logowania, opisz proszę problem na PW.

Sprawdź też czy przeglądarka akceptuje cookies (lub ją zresetuj).

 

Już działa, wyczyszczenie cookies pomogło ;)

 

Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wygląda sprawa z nieopłaconymi domenami ?

Już parę razy miałem taką sytuację że po aukcji po kupującym "ani widu ani słychu "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Użytkownik, który nie opłaca aukcji - od 2 czarnych gwiazdek nie ma możliwości robienia zakupów na giełdzie. Dodatkowo po każdym takim incydencie blokowane jest konto (nawet, jeśli kwota na aukcji to 1 zł), a jeśli to nie skutkuje - nakładany jest permanentny ban.

 

Poza tym w premium.pl działa bardzo rozbudowany i skuteczny system banowania kont, wykrywania powiązań między kontami oraz notowania wszelkich prób podbijania w aukcjach. Ban jest nakładany, jeśli użytkownik notorycznie nie opłaca zakupionych domen, podbija w swoich aukcjach lub wykonuje inne czynności sprzeczne z regulaminem. W takim momencie przygoda użytkownika z serwisem zazwyczaj się kończy, ponieważ tak jak wspomniałem mechanizm ten jest bardzo skuteczny i wszelkie próby powrotu do aktywności kończą się prędzej czy później fiaskiem, w momencie gdy system wykryje koneksje polegając na kilkudziesięciu czynnikach i obejmując cały okres funkcjonowania serwisu.

 

Dzięki temu nastawienie do opłacania domen jest prawidłowe, a problemowi użytkownicy kończą współpracę z serwisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest jakaś możliwość samodzielnego zablokowania danego użytkownika - żeby nie brał udziału w moich aukcjach ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem pod wrażeniem szybkości wypłaty kasy (i to niewielkiej sumy) z Premium.pl

 

Dałem zlecenie z panelu administracyjnego dziś około południa, przed chwilą zauważyłem kasę na swoim koncie.

 

Tak trzymać ! :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy będzie możliwość wykorzystania kuponów za sprzedaż w premium.pl na poczet przedłużenia ważności opcji ?

 

Już jest. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

ponawiam zapytanie sprzed jakiegoś czasu, kiedy będzie możliwość zapamiętania ustawień filtrów wyszukiwania?

Przykładowo w Dropped jest to rozwiązane w postaci linka "Ostatnio używane opcje wyszukiwania..."

 

EDYTA

 

Przy okazji zapytam, czy Premium.pl rozważa wprowadzenie czegoś w stylu przechwytywania lite, które byłoby tańsze niż normalne i służyło tylko jako próba rejestracji dla mniej wartościowych domen, których nie warto przechwytywać, ale w jakiś sposób się nam spodobały :D Wzorem tego rozwiązania mogą być dwie pozostałe giełdy - Dropped.pl (25zł) oraz AZ.pl ("sekunda później" 10zł netto). Poza tym tego typu rozwiązanie ma plus w tej postaci, że jeżeli inny użytkownik serwisu wybierze dla tej samej domeny zwykłe przechwytywanie to przechwycenie tej domeny zakończy się aukcją, co może przynieść dodatkowe zyski dla serwisu. Poza tym Premium.pl łapie sporo tych słabszych domen, które rezerwuje i wystawia na wyprzedaży, z któych większość spada bez żadnego zainteresowania więc myślę, że nie byłoby problemu, aby wdrożyć ten pomysł.

 

;)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×