Jump to content
tmi

Rekordy na parkingach

Recommended Posts

Zrobiłem parę screenów aby udowodnić kilku niedowiarkom ,że na zaparkowanych domenach można nieźle zarobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to chyba dobry moment zeby sprzedac kilka domen na podstawie choćby 12-miesięcznych zarobkow ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłoby miło :)

 

4000 ojro za 15 dni, na wakacje jak znalazł.

W sumie to zarobki do 14-ego zostały już zaktualizowane :P .

 

Zobaczymy czy ND jakoś będzie się tłumaczyć czy głowa w piasek... obstawiam piasek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czekam do końca miesiąca z domenami i jak się nie poprawi to pozostaje Sedo.
Albo bodis.com - każdy ma innej techniki znaleźć domen, więc wyniki będą rożne - ale bodis jest średnie całkiem dobre dla domen .pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. Nalicza Wam dzisiaj tj. 14 listopad przychody, kliknięcia i odsłony w NameDrive.com ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miła niespodzianka dzisiejszego dnia na jednej domenie :), CPC standard ale ilość odwiedzin i clicków zadowalająca.

 

domdw.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
miła niespodzianka dzisiejszego dnia na jednej domenie :), CPC standard ale ilość odwiedzin i clicków zadowalająca.

Zarówno CTR jak i CPC powyżej średniej bym powiedział ;) Co to za domena? Chętnie kupię :P (info na PW w przypadku zainteresowania)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarówno CTR jak i CPC powyżej średniej bym powiedział :mellow: Co to za domena? Chętnie kupię :) (info na PW w przypadku zainteresowania)

 

DD

To tylko kilkudniowa akcja. dzisiaj jak na razie zarobek 8$, wczorajszy dzień domena zakończyła z zarobkiem 22$ :). Powód to artykuł w bydgoskiej GW z omyłkowo podaną moją domeną.

Na dole artykułu podana domena, oby częściej się tak mylili :).

Edited by anbial

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Literówka sklepu z odzieżą: 169 wejść, 203 kliki, ~17$, ~120% CTR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Literówka sklepu z odzieżą: 169 wejść, 203 kliki, ~17$, ~120% CTR

CTR na parkingu to stosunek unikalnych odwiedzin (jedno usera na 24h) do zaliczonych kliknięć (jedno na 24h od usera). CTR 120% jest na parkingu nie możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×