Jump to content

Recommended Posts

jakos 3 nad ranem naszego czasu ;)

 

Mogliby wcześniej wstać bo: ;)

 

NMC troszkę spadło 12.xx$

LTC było ponad 52$ a jest 40 hmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogliby wcześniej wstać bo: ;)

 

NMC troszkę spadło 12.xx$

LTC było ponad 52$ a jest 40 hmm

dla jednych spadek o 2-1,5$ to troszke a dla innych nie takie troszke. Zobaczymy co zrobia Chiny ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogliby wcześniej wstać bo: ;)

 

NMC troszkę spadło 12.xx$

LTC było ponad 52$ a jest 40 hmm

LTC można obecnie kupić po około $35. Ale to i tak 10x tyle niż kilka dni temu ;)

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gdzie po takiej cenie to LTC??

vircurex.com, ale pod warunkiem, że BTC kupisz za około $960, np. na btc-e.com.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

LTC można obecnie kupić po około $35. Ale to i tak 10x tyle niż kilka dni temu ;)

 

DD

... nie żebym narzekał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NMC na btc-e spada już do 10 usd prawie, widać, że Chiny pogrążone we śnie ;-)

 

Edit: sprzedaż 7500 nmc przy cenie 11 usd, komuś chyba puściły nerwy :-P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi

 

NMC na btc-e spada już do 10 usd prawie, widać, że Chiny pogrążone we śnie ;-)

Edit: sprzedaż 7500 nmc przy cenie 11 usd, komuś chyba puściły nerwy :-P

mi nie ale mało brakowało ;)

forex mnie wyleczyl z paniki

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NMC na btc-e spada już do 10 usd prawie, widać, że Chiny pogrążone we śnie ;-)

 

Edit: sprzedaż 7500 nmc przy cenie 11 usd, komuś chyba puściły nerwy :-P

Chiny nie będą cały czas pompowały. A jak ktoś kupił NMC tydzień temu po 0,5 $/szt, to kiedyś chyba musi zrealizować zysk ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NMC na btc-e spada już do 10 usd prawie, widać, że Chiny pogrążone we śnie ;-)

 

Lekko słupki się ożywiły, może jednak niewielka grupka (80 mln) chińskich wczesno-porannych marków włączyła komputery? Chociaż, czy Chińczyk o poranku coś widzi? (oczka zmrużone i w ogóle) :P

 

mi

 

mi nie ale mało brakowało ;)

forex mnie wyleczyl z paniki

Tylko bez takich Mirelka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie wiecie po ile stoją drożdże? mogą być nawet chińskie...jutro ruszam z produkcją czegoś co ma w miare stabilne oprocentowanie...a i pokrycie w produkcie...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w usa dzien dziękczynienia i postanowili sprzedac NMC by miec na swieta ;) I kurs szlag trafił ;( A teraz reszta swiata czeka na Chiny - masakra jakas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racja, mają święto. Umkneło mi to gdzieś.

A teraz reszta swiata czeka na Chiny

Reszta świata w liczbie: 8 użytkowników, 2 gości, 1 anonimowych :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Taka ciekawostka - na stronie:

 

http://bitcoinblackfriday.com

 

można znaleźć specjalne oferty sklepów na ten "czarny piątek", z możliwością zapłaty bitcoinami za zakupy - odpowiedź społeczności skupionej wokół bitcoina na tę coroczną tradycję zakupową.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś chciał kupować jakieś zupełnie nieznane (jeszcze) kryptocoiny, to polecam Cryptsy.com - z ref linkiem - dostaniecie dodatkowe punkty lojalnościowe przy rejestracji, ja podobno też ;)

 

Mają różne dziwne waluty, które nie są dostępne na innych giełdach. Między innymi Luckycoin, o których ktoś już pisał :)

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś chciał kupować jakieś zupełnie nieznane (jeszcze) kryptocoiny, to polecam Cryptsy.com - z ref linkiem - dostaniecie dodatkowe punkty lojalnościowe przy rejestracji, ja podobno też ;)

 

Mają różne dziwne waluty, które nie są dostępne na innych giełdach. Między innymi Luckycoin, o których ktoś już pisał :)

 

DD

Też zachęcam do dywersyfikacji portfela. Dobry moment na zakup innych kryptowalut (póki tanie). Osobiście pare dni temu wymieniłem troche btc na 5 innych kryptowalut. Na tą chwilę wszystkie na plus, niektóre nawet 90%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Allegro wysyp "koparek bitcoinów":

 

http://allegro.pl/avalon-mini-60-ghasz-s-bitcoin-i3743457200.html (aktualna cena 8200 zł)

http://allegro.pl/koparka-bitcoin-asic-bfl-60-ghash-i3733511560.html (aktualna cena 8000 zł)

http://allegro.pl/btc-koparka-bitcoin-plugplay-bitburner-50gh-i3748998674.html (aktualna cena 5600 zł)

 

Według kalkulatora bitcoin taka "koparka" o wydajności 50-60 GH/s, działając przez całą dobę, cały miesiąc:

 

- na początku stycznia 2011 mogła "wykopać" 75000 bitcoinów miesięcznie,

- na początku stycznia 2012 mogła "wykopać" 800 bitcoinów miesięcznie,
- na początku stycznia 2013 mogła "wykopać" 270 bitcoinów miesięcznie,
- na początku listopada 2013 mogła "wykopać" 8 bitcoinów miesięcznie,
- na chwilę obecną może "wykopać" tylko 1 bitcoina miesięcznie i to tak ledwo, ledwo.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://news.money.pl/artykul/bitcoin;podrozal;dziewiec;tysiecy;procent;odliczamy;kiedy;ta;banka;peknie,8,0,1430792.html

 

 

Inwestycja w bitcoina jest jednak szalenie ryzykowna. We wszystkich wypowiedziach analityków, którzy opisują zachowania tej waluty, powtarzają się dwa słowa: bańka spekulacyjna. - W pięć lat pół miliona procent? To nie jest coś normalnego - ostrzega Paweł Cymcyk, z ING TFI. - Mieliśmy w historii światowych finansów sytuacje, kiedy za cebulkę tulipanów płacono willą, a za jakąkolwiek firmę z frazą „.com” w nazwie sto razy więcej, niż za każdą inną. Ta dzisiejsza moda na bitcoiny to nic nowego.

 

Do końca nie wiem co autor miał na myśli pisząc o "firmie z frazą .com", ale domyślam się, że chodzi o domeny, a to już jest chyba lekka przesada.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do końca nie wiem co autor miał na myśli pisząc o "firmie z frazą .com", ale domyślam się, że chodzi o domeny, a to już jest chyba lekka przesada.

 

Autorowi na pewno chodziło tu o bańkę internetową dot-comów z lat 1995-2001.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu. :)

 

Jeszcze taka ciekawostka do mojego powyższego postu o "koparkach". Przed momentem zrobiłem test szybkości "kopania" na zwykłym laptopie i wyszło mi, że gdyby chodził przez całą dobę z włączonym oprogramowaniem do "kopania" to obecnie "wykopałby" przez miesiąc tylko 0,00677272 BTC - warte 7 $ (po obecnym wysokim kursie oczywiście, bo nie wiadomo jaki będzie za miesiąc). ;-)

 

Więc to jest faktycznie prawda, że "kopanie bitcoinów" na zwykłym sprzęcie jest już totalnie nieopłacalne, bardziej sensowne byłoby wtedy kupowanie już "wykopanych" bitcoinów. Te maszynki z Allegro też już są nieopłacalne, ciekawe czym ludzie będą "kopali" te bitcoiny, jak trudność jeszcze mocno wzrośnie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś przypadkiem składał indywidualną interpelację bądź się dowiadywał u radcy, jak zyski z BTC rozliczyć? I chciałby się tą wiedzą podzielić? Lub dać namiar na radcę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×