Jump to content
Guest

Lepper nie zyje

Recommended Posts

jak zwykle w watkach tego typu dyskusja na forum wychodzi poza przyzwoite ramy

Nie bylem zwolennikiem Leppera, wydaje mi sie, ze wiem kim byl, ale nie napisalbym teraz, ze dobrze ze nie zyje bo zasluzyl na taka smierc.

Dyskusja zamienila sie w polityczne przepychanki zwolennikow PO i PIS czlowiek w tym wszystkim przestal sie liczyc :)

 

Edit celnie podsumował to co i ja miałem napisać.

 

Dodam tylko, że ciekawi mnie skąd u niektórych dyskutantów taka pewność swoich racji w sprawach, jakby nie było, mocno skomplikowanych, zagmatwanych i pełnych niedomówień. Mam nadzieję, że nie są to sytuacje gdy fakty muszą się zgadzać ze stawianymi tezami, a gdy się nie zgadzają, to tym gorzej dla faktów.

Sądzę, przypuszczam, podejrzewam (bo nie mam tyle pychy, aby napisać, że mam pewność), że świat jest jednak bardziej szary, niż się to wydaje zwolennikom rozróżniania tylko czerni i bieli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba nikt nie wierzy że to samobójstwo.

 

Myślę, że nie masz racji . Dziennikarze utrzymujący kontakty z oficerami WSI twierdzą, że Andrzej Lepper chciał popełnić samobójstwo już na początku tego tygodnia, ale go nie zastano w biurze .

Share this post


Link to post
Share on other sites
W nawiązaniu do linku przytoczonego przez Epsona,

zaczynam się obawiać tego, czego jeszcze nie powiedział Pan Alef Stern [przesłuchiwany zresztą prawdopodobnie przez "służby"]:

 

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/alef...ach-w-norwegii/

 

Przepraszam, za ten wtręt nie wprost tematyczny.

 

 

Chłop może miał proste myślenie ale nie bał się wygarnąć brudów innych partii . I za to go lubiłem . Szkoda że skończył tak żywot .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą sprawa tzw. seksafery pokazuje nie tylko jak chciano pogrążyć Andrzeja Leppera, ale coś znacznie gorszego - jak daleko zniszczono podstawowe zasady praworządności w Polsce. Mam na myśli zasadę, że poszkodowanemu należy udowodnić winę. Sąd pierwszej instancji skazał A. Leppera na 2 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności nie uwzględniając wniosków dowodowych dotyczących alibi pozwanego, potwierdzających że w czasie rzekomego gwałtu przebywał on ponad 100 km. od miejsca zdarzenia. Nie zgadzały się również szczegóły anatomiczne ciała A. Leppera, opisywane przez Anetę Krawczyk (która bodajże 5 czy 6 razy nie mogła trafić, kto jest ojcem jej dziecka, w rezultacie stwierdzając, że przypadkowo poznany na dworcu mężczyzna ), co zostało potwierdzone badaniami lekarskimi. Z resztą to nie jedyne uchybienia. Cały proces utajniono, zabraniając ujawniana faktów pozwanemu, przez co nie dając mu możliwości obrony na forum publicznym, pomimo wniosków o odtajnienie procesu. Sprawa niczym z Procesu Franza Kafki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą sprawa tzw. seksafery pokazuje nie tylko jak chciano pogrążyć Andrzeja Leppera, ale coś znacznie gorszego - jak daleko zniszczono podstawowe zasady praworządności w Polsce. Mam na myśli zasadę, że poszkodowanemu należy udowodnić winę. Sąd pierwszej instancji skazał A. Leppera na 2 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności nie uwzględniając wniosków dowodowych dotyczących alibi pozwanego, potwierdzających że w czasie rzekomego gwałtu przebywał on ponad 100 km. od miejsca zdarzenia. Nie zgadzały się również szczegóły anatomiczne ciała A. Leppera, opisywane przez Anetę Krawczyk (która bodajże 5 czy 6 razy nie mogła trafić, kto jest ojcem jej dziecka, w rezultacie stwierdzając, że przypadkowo poznany na dworcu mężczyzna ), co zostało potwierdzone badaniami lekarskimi. Z resztą to nie jedyne uchybienia. Cały proces utajniono, zabraniając ujawniana faktów pozwanemu, przez co nie dając mu możliwości obrony na forum publicznym, pomimo wniosków o odtajnienie procesu. Sprawa niczym z Procesu Franza Kafki.

 

 

Dodatkowo, sprawę w pierwszej instancji prowadziła sędzina uwikłana w ... proces cywilny z A. Lepperem.

 

 

-----------------------------------------------

 

Przytoczony wcześniej w wątku przez Epsona materiał filmowy przypomina mi, że chyba nawet niejaki Wojciech Mojzesowicz, który odszedł z "Samoobrony" twierdził po swoim odejściu, że coraz bardziej jest przekonany, iż tę partię zakładały i prowadziły służby specjalne.

A. Lepper mógł być więc nieświadomie sterowany przez "służby" [informacji o "Talibach w Klewkach" oraz listę skorumpowanych polityków zawierającą daty, nazwiska i miejsca nie otrzymał przecież od Pana Boga]. Mógł być "narzędziem" w grze.

 

I teraz, nawet po swojej śmierci jest "narzędziem" w śmierdzących rozgrywkach. Pewne środowiska [nie chcę tutaj uskuteczniać polityki więc bez nazw] przypuszczały szturmy aferowe na A. Leppera oraz uświadamiały Polakom jaki z niego cham, który debatę polityczną zrównał z poziomem bagna i gnoju. Teraz, nieżyjący już A. Lepper zostaje wykorzystywany przez te same środowiska cynicznie i z duchem zgodnym z hipokryzją tak to odbieram, jako "narzędzie" do kolejnych uderzeń. Tym razem już jako męczennik dla tych państwa.

Kampania wyborcza trwa.

 

"Strach się bać" co jeszcze czeka Rzeczpospolitą.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miejsce zamachu Lodz Ch Ptak... mogli sie bardziej postarac i sprawdzic czy CH ptak jest w Lodzi
Lokalizacja

Centrum Targowe "Ptak" S.A. w Rzgowie leży na przedmieściach Łodzi, przy trasie A 1 Gdańsk-Cieszyn w odległości ok. 350 km od granic państwa.

:)

 

http://ptak.com.pl

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT, najbardziej zastanawia mnie fakt, że jeszcze miesiąc temu Amy Winehouse była ćpunką i pijaczką a teraz wzorem do naśladowania i wspaniałą córką. Podobnie Andrzej Lepper - tydzień temu cham, kryminalista itp. a dzisiaj już wielki mąż stanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
OT, najbardziej zastanawia mnie fakt, że jeszcze miesiąc temu Amy Winehouse była ćpunką i pijaczką a teraz wzorem do naśladowania i wspaniałą córką. Podobnie Andrzej Lepper - tydzień temu cham, kryminalista itp. a dzisiaj już wielki mąż stanu.

Śmierć wiele zmienia w ... życiu.

Pewnie każdy się o tym kiedyś przekona ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jednak.

 

W Polsat News byl wywiad z powyzszym redaktorem Gazety Polskiej, gdzie ow redaktor powiedzial, ze ma nagranie z Lepperem, w ktorym ten mowil o tym, ze sie boi o wlasne zycie. Podobno padlo nazwisko. Lepper w tej rozmowie potwierdzil afere gruntowa. Zakazal redaktorowi publikowac ten wywiad.

 

Jesli traktowac ta gazete jako wiarygodne zrodlo, to wniosek z tego taki, ze ktos uwiklany w calej tej aferze, musial mu pomoc w tym powieszeniu sie. Jesli nie bezposrednio, to posrednio...

 

Klopotow finansowych podobno tez nie mial, w przeciwienstwie do tego,co probuja wmawiac nam media.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jednak.

 

W Polsat News byl wywiad z powyzszym redaktorem Gazety Polskiej, gdzie ow redaktor powiedzial, ze ma nagranie z Lepperem, w ktorym ten mowil o tym, ze sie boi o wlasne zycie. Podobno padlo nazwisko. Lepper w tej rozmowie potwierdzil afere gruntowa. Zakazal redaktorowi publikowac ten wywiad.

 

Jesli traktowac ta gazete jako wiarygodne zrodlo, to wniosek z tego taki, ze ktos uwiklany w calej tej aferze, musial mu pomoc w tym powieszeniu sie. Jesli nie bezposrednio, to posrednio...

 

Klopotow finansowych podobno tez nie mial, w przeciwienstwie do tego,co probuja wmawiac nam media.

 

 

 

Andrzej Lepper to nie postać z mojej bajki.

To nie była też postać ze szpalt "Gazety Polskiej", z wzajemnością.

Co mogło skłonić tego człowieka do tego, aby nagrać taki wywiad właśnie dla"wrogiej" ideologicznie gazety i powierzyć jej swoją tajemnicę?

W tym wywiadzie zdecydował się on opluć samego siebie i potwierdzić wersję Jarosława Kaczyńskiego oraz wersję CBA a dotyczące "afery gruntowej". Co go skłoniło do zrobienia aż takiej wolty?

 

Ponadto, wg red. T. Sakiewicza, A. Lepper obawiał się o życie swojej rodziny i swoje.

I dlatego popełnił samobójstwo?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Andrzej Lepper to nie postać z mojej bajki.

To nie była też postać ze szpalt "Gazety Polskiej", z wzajemnością.

Co mogło skłonić tego człowieka do tego, aby nagrać taki wywiad właśnie dla"wrogiej" ideologicznie gazety i powierzyć jej swoją tajemnicę?

W tym wywiadzie zdecydował się on opluć samego siebie i potwierdzić wersję Jarosława Kaczyńskiego oraz wersję CBA a dotyczące "afery gruntowej". Co go skłoniło do zrobienia aż takiej wolty?

 

Ponadto, wg red. T. Sakiewicza, A. Lepper obawiał się o życie swojej rodziny i swoje.

I dlatego popełnił samobójstwo?

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-...,wiadomosc.html

 

Zaś Giertych publikuje zeznanie Lepera z sądu z 19 lipca, w którym jedzie po Kaczyńskich i ich rządach.

 

Skąd taka niby nagła zmiana poglądów Lepera?

 

Sakiewicz to jeden z większych mącicieli, myślę że gdyby rzeczywiście miał jakieś rewelacje to dawno by je opublikował, a tak przez najbliższe tygodnie, zanim policja wyda oficjalne oświadczenie, może kreować rzeczywistość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-...,wiadomosc.html

 

Zaś Giertych publikuje zeznanie Lepera z sądu z 19 lipca, w którym jedzie po Kaczyńskich i ich rządach.

 

Skąd taka niby nagła zmiana poglądów Lepera?

 

Sakiewicz to jeden z większych mącicieli, myślę że gdyby rzeczywiście miał jakieś rewelacje to dawno by je opublikował, a tak przez najbliższe tygodnie, zanim policja wyda oficjalne oświadczenie, może kreować rzeczywistość.

 

 

Osobiście patrzę na sprawę inaczej niż Pan Giertych.

Uważam, że w momencie potencjalnego zagrożenia życia możliwym jest pójście do swoich wrogów politycznych i tam zdeponowanie prawdy.

Taka sytuacja minimalizuje podejrzenie o partyjniactwo.

 

Sądzę też, że w sytuacji ewentualnego zagrożenia życia, jako ludzie już nawet intuicyjnie i nie tylko w sposób wyrachowany [trudno przypiąć Andrzejowi Lepperowi łatkę politycznego naiwniaka] szukamy bezpieczeństwa jak najdalej od swoich wrogów.

 

Jeśli chodzi o 3 miesięczne przetrzymywanie materiałów przez Sakiewicza to być może wyjaśnił to wcześniej Empireus.

 

-----------------

 

W kontekście ostatnich wydarzeń należałoby przypomnieć,

że tzw. afera gruntowa polegała na "przecieku". To "przeciek" jest clou tej sprawy.

 

Wg CBA i J. Kaczyńskiego A. Lepper w ostatniej chwili [otrzymał "przeciek"] wycofał się ze sprawy odrolnienia gruntu.

 

Wg Tomasza Sakiewicza, A. Lepper chciał [pytanie o motywy] wskazać źródło "przecieku". Nazwisko.

W tym nieopublikowanym [jeszcze - i nie wiadomo czy Prokuratora pozwoli na opublikowanie go kiedykolwiek] wywiadzie A. Leppera dla "Gazety Polskiej" A. Lepper batoży więc samego siebie. Potwierdza - wedle Sakiewicza - wersję Kaczyńskiego i CBA, że A. Lepper został ostrzeżony przez źródło "przecieku" o tym, iż CBA szykuje prowokację [to nie jest wg mnie coś niezwykłego w "służbach", bo i w "zwykłej" Policji istnieje formalno prawnie instytucja "prowokacji policyjnej"]. I podaje nazwisko.

 

 

Coś mi się jeszcze przypomniało. Wczoraj [?], Komisja ds. nacisków czy jak to się tam nazywa ogłosiła słowami jej Przewodniczącego Andrzeja Czumy [posła PO],

że działania CBA [czyli rządu PiS] przy "aferze gruntowej" były prawidłowe.

Po tym oświadczeniu, któryś z polityków PO stwierdził, że "Czuma nam się urwał". Tego typu wypowiedzi również mogą być zastanawiające. Czyli, jak pewne środowiska traktują "aferę gruntową"? To również tylko pytanie.

 

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parl...al-szok,1678109

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Krwawy żniwiarz przechodzi przez Samoobronę?"

 

...

- Maj 2011r. - dr Ryszard Kuciński - prawnik Leppera

- Czerwiec 2011r. - Wiesław Podgórski - doradca ds. kultury - "samobójstwo"

- Lipiec 2011r. - Róża Żarska umiera w Moskwie - prawnik Leppera.

 

 

Jednak Sierpień 2011r. i śmierć Andrzeja Leppera - "samobójstwo" – była kulminacją, czy będą koleje ofiary w związku z tą sprawą? Czy K… jest aż tak mściwy?

 

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/23321,k...rzez-samoobrone

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Krwawy żniwiarz przechodzi przez Samoobronę?"

 

 

 

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/23321,k...rzez-samoobrone

 

 

Ciekawy wywiad z Sakiewiczem.

 

[usunąłem z tego posta kilka moich zdań. Już zrozumiałem podsumowanie cyt. artykułu przez jego Autora].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×