Jump to content
Guest

Lepper nie zyje

Recommended Posts

"Ciekawe" jaki wpływ będzie to mieć na rynek domen... Myślę że Ziemkiewicz w "Polactwie" dostatecznie wyjaśnił rolę Leppera w Polskim życiu politycznym ostatnich lat, wygodnie było leppera mieć, reszty nie insynuuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze akurat tego faceta ciężko podejrzewać o to, że był słaby psychicznie, ewentualnie żeby miał tendencje do załamania..robił wrażenie silnego.

 

szkoda człowieka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facet miał jaja, ale jak to ktoś kiedyś powiedział, ludzka psychika jest ograniczona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

dla mnie to byla zwykla kanalia - uwazam, ze sprawiedliwosci stalo sie zadosc....

 

wbrew polakom jakas sila czuwa nad tym padolem i od ponad roku powoli oczyszcza teren - teraz kolej na Lyzwinskiego - juz wypuscili na wolnosc ta szumowine - taki byl buhaj, ciekawe czy ma dostatecznie duze jaja, zeby zrobic to co Lepper

 

 

podobno przy Lepperze znaleziono list pozegnalny, w ktorym napisal: "jak mozna prostytutke zgwalcic HIE HIE"

 

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla mnie to byla zwykla kanalia - uwazam, ze sprawiedliwosci stalo sie zadosc....

 

wbrew polakom jakas sila czuwa nad tym padolem i od ponad roku powoli oczyszcza teren - teraz kolej na Lyzwinskiego - juz wypuscili na wolnosc ta szumowine - taki byl buhaj, ciekawe czy ma dostatecznie duze jaja, zeby zrobic to co Lepper

 

 

podobno przy Lepperze znaleziono list pozegnalny, w ktorym napisal: "jak mozna prostytutke zgwalcic HIE HIE"

 

Jedziesz po zmarłym. Strasznie brzydko robisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Jedziesz po zmarłym. Strasznie brzydko robisz.

szanuje Cie kolego, ale nie zgadzam sie z tym, co piszesz - Lepper zasluzyl na to swoim zyciem

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla mnie to byla zwykla kanalia - uwazam, ze sprawiedliwosci stalo sie zadosc....

 

wbrew polakom jakas sila czuwa nad tym padolem i od ponad roku powoli oczyszcza teren - teraz kolej na Lyzwinskiego - juz wypuscili na wolnosc ta szumowine - taki byl buhaj, ciekawe czy ma dostatecznie duze jaja, zeby zrobic to co Lepper

 

 

podobno przy Lepperze znaleziono list pozegnalny, w ktorym napisal: "jak mozna prostytutke zgwalcic HIE HIE"

 

A Ty masz miejsce honorowe przed nimi wszystkimi. Ot, naturalna selekcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O zmarłych mówi się dobrze lub wcale. Taka tradycja. Więc fanie Man UTD zamilcz.

 

Edit : Pewnie też czekasz na śmierć Glazera?

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
O zmarłych mówi się dobrze lub wcale. Taka tradycja. Więc fanie Man UTD zamilcz.

 

Edit : Pewnie też czekasz na śmierć Glazera?

czyja ?

polaki to dziwna rasa... jak napisalem o Malgosi Dydek to byly DRWINY , kiedy zabija sie przestepca, to nagle nastroj zaloby.... Hitler tez nie zyje - fajny byl ? brzydkie rzeczy o nim czytalem , o wielu innych tez - niezywych !!

 

niech mi ktos wyjasni - dlaczego polaki tak holubia szumowiny - im wieksza szumowina tym wiekszy "szacun" ?

 

za premierowania Leppera zlozylem na niego doniesienie do prokuratury - zasadne - w odpowiedzi otrzymalem taki paszkwil, ze prawnik, ktoremu to pokazalem umarl ze smiechu....

 

dla mnie ta kanalia moze sobie nawet gnic na wawelu - w sumie nawet obok niezyjacego kolegi - w koncu duzo ich laczylo - jak widac szacunek polakow tez

 

 

znacie moze jakichs dobrych ludzi ktorych wam szkoda ? czy im gorszy tym lepszy.... straszny kraj

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak możesz tak siebie poniżać?

 

Edit : Kończę tę bezsensowną dyskusje.

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyja ?

polaki to dziwna rasa... jak napisalem o Malgosi Dydek to byly DRWINY , kiedy zabija sie przestepca, to nagle nastroj zaloby.... Hitler tez nie zyje - fajny byl ? brzydkie rzeczy o nim czytalem , o wielu innych tez - niezywych !!

 

niech mi ktos wyjasni - dlaczego polaki tak holubia szumowiny - im wieksza szumowina tym wiekszy "szacun" ?

 

za premierowania Leppera zlozylem na niego doniesienie do prokuratury - zasadne - w odpowiedzi otrzymalem taki paszkwil, ze prawnik, ktoremu to pokazalem umarl ze smiechu....

 

dla mnie ta kanalia moze sobie nawet gnic na wawelu - w sumie nawet obok niezyjacego kolegi - w koncu duzo ich laczylo - jak widac szacunek polakow tez

 

 

znacie moze jakichs dobrych ludzi ktorych wam szkoda ? czy im gorszy tym lepszy.... straszny kraj

Jak dla mnie to wątek do zamknięcia.Tak to będziemy karmić hansa trolla .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie to wątek do zamknięcia.Tak to będziemy karmić hansa trola .

zgadza sie, bo jeszcze zacznie pisac po angielsku i my "tempe polaki" nie zrozumiemy :)

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dobre słowa po śmierci to sobie trzeba zaslużyć za życia. Śmierć nie robi z nikogo świętego. Lepper sobie zdecydowanie nie zasłużył na pochwały.

To przykre, że umarł człowiek i to w takich tragicznych okolicznościach. Musiał naprawdę być zdesperowany skoro zdecydował się na taki krok.

Prawdą jednak jest, że był kłamcą, oszustem i hochsztaplerem, nie rozumiem więc waszego oburzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
za premierowania Leppera zlozylem na niego doniesienie do prokuratury - zasadne -

 

Skoro ci się już facet zebrało na szczerość, to pokaż w takim razie cojones i poinformuj swoich kolegów z forum o tych wszystkich wysłanych przez ciebie donosach informujacych "odpowiednie czynniki" o tym który z domeniarzy (mnie oczywiście wliczając) zarejestrował poszczególne typosy . Wiem o co najmniej kilku takich przypadkach .

Share this post


Link to post
Share on other sites
....

Prawdą jednak jest, że był kłamcą, oszustem i hochsztaplerem, nie rozumiem więc waszego oburzenia.

 

 

jak 95% innych z "branży" - taki zawód.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmierć to sprawa ostateczna. Każdemu, kto stanął w jej obliczu należy się szacunek. Śmierć nie jest karą.

 

 

Nie zamykałbym wątku, gdyby to zależało ode mnie. Może popatrzmy jacy jesteśmy?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
......Może popatrzmy jacy jesteśmy?

Dlatego niektóre wypowiedzi czytam z zamkniętymi oczami - inaczej się nie da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
za premierowania Leppera zlozylem na niego doniesienie do prokuratury - zasadne -

 

 

Lepper był 100 razy uczciwszą osobą , niż obecna klika będąca u władzy ( PO , SLD , PSL). Afera gruntowa została przygotowana i sprowokowana przez byłego funkcjonariusza UoP, który próbował wciągnąć Leppera w korupcję , ale mu się nie udało. Dzięki tej operacji jednak, upadł rząd Kaczyńskiego i rozpisano ponowne wybory.

 

Nie trudno zgadnąć, że całą operację dokonano albo na zlecenie polityczne, albo na zlecenie osób powiązanych z rosyjskimi, bądź dawnymi PRL-owskimi służbami specjalnymi.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdemu, kto stanął w jej obliczu należy się szacunek.
Zgadzam się.

 

Proszę pomyśleć o tym, czy ten wątek nadaje się do dyskusje polityczne...

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

niedaleko ***** powiesił się młody mężczyzna, ojciec 4 dzieci ?

 

czekamy na pomnik leppera ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×