Jump to content
Guest

Lepper nie zyje

Recommended Posts

nie wierze że to samobójstwo

 

 

W książce Wildsteina była opisana scena, która bardzo mi się skojarzyła z tą informacją o Lepperze.

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Skoro ci się już facet zebrało na szczerość, to pokaż w takim razie cojones i poinformuj swoich kolegów z forum o tych wszystkich wysłanych przez ciebie donosach informujacych "odpowiednie czynniki" o tym który z domeniarzy (mnie oczywiście wliczając) zarejestrował poszczególne typosy . Wiem o co najmniej kilku takich przypadkach .

wal smialo - bo ja nie wiem o czym mowa :) - nieudana prowokacja albo nie wiesz o kim piszesz.... tak czy inaczej pudlo

Share this post


Link to post
Share on other sites
wal smialo - bo ja nie wiem o czym mowa - nieudana prowokacja albo nie wiesz o kim piszesz.... tak czy inaczej pudlo

W takim razie o kim piszemy? Co masz na myśli, atakując Leppera?

 

Rany, kto by nie umarł, powiesił się czy nie, chciałoby się poprosić - ciszej nad tą trumną.

W.

Forum jest po to , żeby prowadzić dyskusje, nie żeby pisać posty w stylu "[*]RIP[*]" itp. Jeśli nie odpowiada ci to, po prostu nie czytaj tego tematu, a zamiast tego prześlij kondolencje rodzinie Andrzeja Leppera.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla mnie to byla zwykla kanalia - uwazam, ze sprawiedliwosci stalo sie zadosc....

 

wbrew polakom jakas sila czuwa nad tym padolem i od ponad roku powoli oczyszcza teren - teraz kolej na Lyzwinskiego - juz wypuscili na wolnosc ta szumowine - taki byl buhaj, ciekawe czy ma dostatecznie duze jaja, zeby zrobic to co Lepper

 

 

podobno przy Lepperze znaleziono list pozegnalny, w ktorym napisal: "jak mozna prostytutke zgwalcic HIE HIE"

 

 

Zalosny jestes... Ale to nie pierwsza Twoja taka wypowiedz na forum, wiec powiedzmy, ze oleje to cieplym moczem. I nie porownuj Leppera do Hitlera, bo Lepper nikogo nie zabil. Nawet o J. Kaczynskim bym nie napisal w takim tonie.

 

Co do śp. Leppera, to darzylem go sympatia, pomimo, ze nie sympatyzowalem za Samoobrona. Powiem wiecej, jako min. rolnictwa, zrobil dla wsi wiecej, niz obecny Sawicki. Za Leppera mleko w skupie kosztowalo 1,5zł, obecnie 70gr i to jeszcze 1kl. Na wsi mial nadal spore poparcie. A insynuacje, ze probowal cos mataczyc przy gruntach...

1) Nie udowodniono mu tego.

2) PiS nie jego jednego zaszczul i bezpodstawnie oskarzyl

3) Przy obecnych aferach obecnego rzadu, afera gruntowa to maly pikus

 

Podobnie sprawa ma sie co do molestowania.

 

Tez nie moge uwierzyc w to, ze sam dobrowolnie popelnil samobojstwo. Zblizaja sie wybory... Musial cos wiedziec... Sama choroba syna to nie powod, by odejsc i to teraz, gdy sa zniwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forum jest po to , żeby prowadzić dyskusje, nie żeby pisać posty w stylu "[*]RIP[*]" itp. Jeśli nie odpowiada ci to, po prostu nie czytaj tego tematu, a zamiast tego prześlij kondolencje rodzinie Andrzeja Leppera.

Master ? Coś nie wyszło ? Oj... spróbuj jutro, może się uda, a na razie odpocznij. Widzę, że magia A. Leppera działa - nawet zza grobu gościu sprawia, że ludzie ujadają na siebie, bez powodu, bez związku z tematem forum, wątku, bez związku z czymkolwiek konkretnym, byle się pokłócić. Co do jednego masz rację - szkoda czasu na czytanie tego, niestety widać nie udaje się tego skanalizować (dobre słowo) w jednym wyraźnie oznaczonym wątku.

A, widzisz, zrobię nawet trochę tak jak radzisz, więc ewentualna odpowiedź na pw albo wzrusz po prostu człowieku ramionami.

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2) PiS nie jego jednego zaszczul i bezpodstawnie oskarzyl

"Zaszczucie" przez PiS to zwykły wymysł mediów wspierających PO. CBA zostało wciągnięte w grę i było zmuszone podjąć działania operacyjne w MR.

 

Ponieważ sprawa wyszła na jaw, Kaczyński musiał odwołać Leppera, inaczej "wolne media" oskarżyłyby Kaczyńskiego o współpracę z przestępcami...

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Zaszczucie" przez PiS to zwykły wymysł mediów wspierających PO. CBA zostało wciągnięte w grę i było zmuszone podjąć działania operacyjne w MR.

 

Ponieważ sprawa wyszła na jaw, Kaczyński musiał odwołać Leppera, inaczej "wolne media" oskarżyłyby Kaczyńskiego o współpracę z przestępcami...

 

To juz drugie samobojstwo z PiS-em w tle. Jakis dziwny zbieg okolicznosci i "wymysl mediow"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To juz drugie samobojstwo z PiS-em w tle. Jakis dziwny zbieg okolicznosci i "wymysl mediow"...

 

tak wlasnie brzmi propaganda PO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poruszyła mnie ta śmierć. Jak się o kimś tak długo czyta, ogląda i słucha, to taka wiadomość powoduje lekki szok. Może ktoś miał coś ujawnić i ta śmierć to zatrzymała, a może tak po prostu po ludzku nie wytrzymał tego co się działo związanego z jego osobą.

 

Wybrał sobie straszny koniec swojego życia :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzę wszystkim i sobie takiej charyzmy i wiary w słuszność swoich decyzji jaką miał A. Lepper. Oponentów jednocześnie pytam...osiągneliście więcej niż On? Jeśli tak, macie pełne prawo krytykować, jeśli nie, zamknijcie mordy i przestańcie szczekać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... to przykre jechać specjalnie do Warszawy do biura i tam się wieszać.

(zostawić chorego syna... i takie tam bla bla bla (raczej w takiej sytuacji życiowej człowiek dostaje większego powera dla przetrwania ... ale co tam.. w TV powiedzieli że, przez syna.)

Podobnie jak z Tupolewem, który jeszcze nie wystartował z lotniska w wawie a w TV mówili że, to wina pilotów debeściaków.

A tu jest że, popełnił samobójstwo i tego się trzymajmy (kilka minut po odnalezieniu zwłok media już wiedziały że, to samobójstwo i co było przyczyną targnięcia się na życie)

Kiedyś wyśmiewany za Talibów w Klewkach ... po kilku latach okazało się to prawdą. Bohater sexafery... z której nic nie wyszło. (pani Krawczyk sama nie wiedziała z kim ma dziecko). Był ministrem, miał dostęp do wielu "akt" i wiedział na pewno o wielu przekrętach.

Nigdy nie dowiemy co się stało i czy to było samobójstwo i z jakiego powodu.

 

 

Szkoda chłopa.

 

 

Samobójcy i zamordowani.

 

† 23.12.2009 r. Michniewicz,

† 2010 r. Zielonka,

† 18.04.2010 r. Cieślar,

† 28.05.2010 r. Ratajczak,

† 02.06.2010 r. Knyż,

† 06.06.2010 r. Dulinicz,

† 15.10.2010 r. Eugeniusz Wróbel

† 05.08.2011 r. Lepper,

 

 

(może wiedział coś na temat pewnej partii która, przygotowuje przed wyborami ...zamach terrorystyczny w Polsce? (gdyby coś to ma być na katolików :) )

http://monitorpolski.wordpress.com/2011/08...terrorystyczny/

 

google...

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko mi było do jego poglądów ale szkoda człowieka. Ci, którzy piszą że dobrze się stało to zwykły społeczny margines, na który szkoda klawiatury. Nie marnujmy czasu na bezcelowe dysputy z frustratami i ich kompleksami...

 

RIP Panie Lepper.

 

PS. Sam do końca nie wierzę w jego samobójstwo ale prawdy nigdy się zapewne nie dowiemy. Takie czasy.

 

PS 2. Niesamowite. Są już sygnały, że i to jest winą PiS. Żakowski, nadworny lumpenintelektualista nigdy nie zawiedzie swoich wyznawców...

 

G.

Edited by Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Życzę wszystkim i sobie takiej charyzmy i wiary w słuszność swoich decyzji jaką miał A. Lepper. Oponentów jednocześnie pytam...osiągneliście więcej niż On? Jeśli tak, macie pełne prawo krytykować, jeśli nie, zamknijcie mordy i przestańcie szczekać...

 

 

w końcu ktoś to dobrze przelał na słowa wątek straszny pełen krytyki, szkoda że ludzie nie zaczynają ocen od samych siebie ...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kim był za życia wszyscy wiemy, teraz już nie żyje więc nie warto wyciągać brudów politycznych.

Szkoda człowieka i tyle, a poza tym chyba nikt nie wierzy że to samobójstwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... zamknijcie mordy i przestańcie szczekać...

 

Przypominam ci, że nie jesteś u siebie na podwórku. Staraj się zachować jakiś poziom dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy znajdziecie kilkanaście minut wolnego czasu to zachęcam do obejrzenia przemówienia Leppera.

(bynajmniej zastanawiające te przemówienie)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak zwykle w watkach tego typu dyskusja na forum wychodzi poza przyzwoite ramy

Nie bylem zwolennikiem Leppera, wydaje mi sie, ze wiem kim byl, ale nie napisalbym teraz, ze dobrze ze nie zyje bo zasluzyl na taka smierc.

Dyskusja zamienila sie w polityczne przepychanki zwolennikow PO i PIS czlowiek w tym wszystkim przestal sie liczyc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypominam ci, że nie jesteś u siebie na podwórku. Staraj się zachować jakiś poziom dyskusji.

Może i nie moje podwórko ale moja buda...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To juz drugie samobojstwo z PiS-em w tle. Jakis dziwny zbieg okolicznosci i "wymysl mediow"...

 

Pozwolę sobie przypomnieć, że p. Blida była zaangażowana w sprawę mafii węglowej, w wyniku której Skarb Państwa utracił 50 mld. zł i co bardzo prawdopodobne, zginęli ludzie w kopalnii Jas Mos i Halemba.

 

Czy nie zalewa cię krew, kiedy widzisz jak tą panią się kanonizuje i oskarża się Kaczyńskiego, kiedy p. Barbara Kmiecik, chodzi sobie spokojnie po ulicy, a z ministerstw "znikają" raporty związane ze sprawą, jak za najgorszych czasów PRL?

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nawiązaniu do linku przytoczonego przez Epsona,

zaczynam się obawiać tego, czego jeszcze nie powiedział Pan Alef Stern [przesłuchiwany zresztą prawdopodobnie przez "służby"]:

 

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/alef...ach-w-norwegii/

 

Przepraszam, za ten wtręt nie wprost tematyczny.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×