Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Skoro studia to dlaczego jeszcze pisać się nie nauczyłeś - ludzie co się z polakami dzieje? Jedyną wymówką staje się "i co się czepiasz? mam dysortografię". Jest to jedna wielka ściema na poszerzający się w niewiarygodnym tempie analfabetyzm naszych rodaków. W gwoli wyjaśnienia: miałem na myśli nastolatka, który zabiera się za to mało poważnie i tym samym zaśmieca jeszcze bardziej wielki śmietnik jakim jest internet - tylko czasem można natrafić na jakiś klejnot - stronę, która wniesie coś ciekawego na karty naszego życia, bądź po prostu nas zainteresuje i (być może) czegoś nauczy. Jarek17 - Jarek było zajęte (to duże forum), a 17 to moja "szczęśliwa" liczba. Pozdrawiam i polecam Firefoxa (podkreśla błędy jeśli macie kłopoty z poprawną pisownią).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może Ty zdradzisz mi po co Ci te dane potrzebne? Gdybym chciał się chwalić teraz moimi serwisami to bym to zrobił. Myślałem, że ten temat jest od oceniania (krytykowania?) serwisów użytkowników tego forum. Jeśli nie proszę o usunięcie moich postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw czy uda Ci się wypromować ten serwis - nazwę łatwo zapamiętać, ładny cms, grafika może być, tylko nie wzbudza zaufania i jest nieco bezosobowa, przydałoby się wrzucić coś ciekawego na główną, bo jest przymus rejestracji, aby móc zobaczyć zawartość. To tak z mojej strony :D .

 

btw. Jesteś spółwłaścicielem studio-fi ? ( Zobacz wersję demo, załuż konto i zapoznaj się z funkcjami portalu )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro studia to dlaczego jeszcze pisać się nie nauczyłeś - ludzie co się z polakami dzieje? Jedyną wymówką staje się "i co się czepiasz? mam dysortografię". Jest to jedna wielka ściema na poszerzający się w niewiarygodnym tempie analfabetyzm naszych rodaków. W gwoli wyjaśnienia: miałem na myśli nastolatka, który zabiera się za to mało poważnie i tym samym zaśmieca jeszcze bardziej wielki śmietnik jakim jest internet ...

ej znawco, Polacy pisze sie wielka litera, no i co to jest "w gwoli"? :D

jak chcesz to znam dobrego poloniste, mojego nauczyciela z podstawowki, przeslac Ci kontakt do niego?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się czepiacie... :)

Jeżeli chodzi o http://wedance.pl/

Grafika nawet ciekawa - jak na skrypt za 299 PLN to było warto :)

Odnośnie http://biznes.interia.pl/news/najmlodszy-b...w-polsce,927800

To ja mam 250 domen w portfolio, prowadze 5 serwisów i jakoś nie ma o mnie żadnego artykułu :)

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
ładny cms?tuż to jest darmowy skrypt!!!

 

299 PLN - http://portal.studio-fi.com/zamow.html

 

Odnośnie http://biznes.interia.pl/news/najmlodszy-b...w-polsce,927800

To ja mam 250 domen w portfolio, prowadze 5 serwisów i jakoś nie ma o mnie żadnego artykułu :)

 

A ile masz lat ? Chłopak miał szczęście, a do tego wygrał 4000zł na zakładach, które przeznaczył na serwis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem współwłaścicielem studio-fi .Ja tylko od tej firmy zakupiłem skrypt (warunki licencji zobowiązują mnie do pozostawienia odnośnika ). Grafike zrobiłem sam + adsense aby z czasem portal się rozwijał ( nowe funkcje itp ) oraz przeszedł na dedyka

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ile masz lat ? Chłopak miał szczęście, a do tego wygrał 4000zł na zakładach, które przeznaczył na serwis :)

Dokładnie tyle samo co bohater artykułu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak niektorzy wiedzą już , z dużym zapałem oraz odpowiednim funduszem chciałbym ruszyć z serwisem pośrednim miedzy fotką a naszą klasą

[...]

 

Taki mały rodzynek znalazłem przy okazji wcześniejszych postów.

 

Z tym funduszem to chyba MARiUSZ przesadziłeś. Góra z 1k -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi kolejny serwis znowu sie robi ;) Pewnie za jakis czas bede mogl sie pochwalic nowa strona -_-

 

Mariusz zamow u firmy zeby zrobili ci mod rewrite ;)

Edited by pitreq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym funduszem to chyba MARiUSZ przesadziłeś. Góra z 1k -_-

Nie zawsze marzenia pokrywają się z możliwościami.

Trzymam jednak kciuki za tych co mają odwagę próbować zrealizować swoje marzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.graczownia.pl zrobiony tak o, zeby domena się nie marnowała :).

domena to mnie zniszczyła :):P ale serwis ogólnie jest nawet OK, chociaż nie bogaty w grafikę.

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to i ja dodam coś od siebie, kontest.pl - świeżo uruchomiony serwis ze zleceniami na zasadzie konursowej.

 

Pozdrawiam,

B.

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Dr.Oetker nie chciał kupić? :)

Na razie jeszcze się ją nie interesował :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
co prawda beta, ale juz live.

Brawo Miś! Serwis wygląda bardzo przyjemnie. Do tego świetnie dobrana trzyliterowa domena ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×