Jump to content
heden.pl

Moja domena wystawiona na aukcję bez mojej zgody - normy.pl

Recommended Posts

Natomiast Premium.pl nie jest zdrową ani normalną konkurencją, tak jak nie było nią wcześniej PPD ani Złapane. Wynika to z od lat tych samych działań PB, które już dawno przekroczyły granicę dobrego smaku. Miarka przebrała się pod koniec zeszłego roku, ale na razie więcej nie zdradzę :blush:

 

Na moje po prostu poczułeś się jak wygnany kolega z piaskownicy, wiec stad tez ta frustracja. Oboje w gruncie rzeczy pozyskiwaliście klientowi poprzez to forum – wiadomo, ze Twój serwis był chwalony i promowany przez tutejszych użytkowników dlatego tez kiedy Premium.pl weszło na rynek i zaczęło się rozrastać, a przy tym zabierać Twoich „zwolennikow” przechyliła się szala goryczy. Konkurencja zawsze jest zdrowa kiedy zdrowo się do niej podchodzi, a foch i wypinanie się publicznie i utrudnianie komunikacje to nie jest dobry kierunek.

 

A straszyć publicznie kogoś konsekwencjami prawnymi to już w ogóle dziecinada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
to źle... konkurencja powinna uwierać i przeszkadzać właśnie, a nawet irytować czasami na zasadzie, czemu ja na to nie wpadłem. Nie wiem jakie konkretne ruchy premium.pl uważasz za nieetyczne i poza "dobrym smakiem", więc dopóki nie napiszesz konkretnie to się do tego odnosić nie będę.

 

Dla mnie osobiście zabawy w fake transfery to jest dopiero brak dobrego smaku jeśli chodzi o działania konkurencyjne, przez co na dodatek, ucierpiał wasz klient.

 

Tak więc tematycznie - źdźbło i belka - zerknij obiektywnie na swoje podwórko....

 

Pozdrawiam serdecznie :blush:

Wiesz, że Cię lubię, więc nie odbiezrz tego źle. Sądzę, że warto przypomnieć postronnym czytelnikom, że wspólpracujesze z firmą Home.pl, która w pewien sposób jest powiązana z Premium.pl toteż może brakować czasem obiektywizmu z Twojej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz, że Cię lubię, więc nie odbiezrz tego źle. Sądzę, że warto przypomnieć postronnym czytelnikom, że wspólpracujesze z firmą Home.pl, która w pewien sposób jest powiązana z Premium.pl toteż może brakować czasem obiektywizmu z Twojej strony.

 

Absolutnie się nie wypieram faktu że pracuje dla home.pl, patrzę obiektywnie i nadal nie rozumiem, chwalenia się faktem, że zrobiło się fake transfery do konkurencji w imię...no właśnie czego.

 

Nie cieszę się z potknięć dropped, staram się zrozumieć motywy - to wszystko :blush:

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję zamknąć temat. Dotyczył on jednego incydentu, który mam nadzieję został wyjaśniony i rozwiązany.

Dalszą rozmowę można prowadzić w temacie:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=13766...mp;#entry490870

 

Nie ma sensu w kółko podbijać tego tematu.

Trochę mi za niego wstyd bo sam pisałem w którymś z tematów o dropped.pl, że wszyscy lecą z problemami na forum zamiast używać ticketów :blush:

Proszę o zamknięcie tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie ujawnianie informacji przez właściciela serwisu to bardzo infantylne zachowanie PB i pewnie nawet zabronione. A zamiatanie teraz pod dywan miałeś pewnie zaplanowane od początku.

 

Jeśli się dokładnie wczytasz, to zobaczysz że napisałem "dane o posiadaczu konta" a nie "dane posiadacza konta" i wbrew temu co napisał Michał:

 

Specjalne pozdrowienia przekazuję od mojej żony, która osobno skontaktuje się z PB w sprawie ujawniania publicznie swoich danych osobowych.

 

nie doszło do ujawnienia *jakichkolwiek* danych osobowych, co mogą potwierdzić osoby które widziały mój post przed edycją. Będę więc wdzięczy za nierozpowszechnianie fałszywych zarzutów.

 

Pytanie do PB - powiedz jak mam Ci zaufać jak robisz takie numery z danymi ? Zaufać jako osobie firmującej premium.pl.

 

Jak już wyżej pisałem, nie doszło do żadnego ujawnienia danych.

 

Albo przynajmniej ograniczyć się T Y L K O do merytorycznych wypowiedzi bo te są akurat cenne.

 

Masz absolutną rację, powinienem ograniczyć swoje wypowiedzi odnoszące się bezpośrednio do dropped i od dziś tak właśnie zrobię. Możecie mnie trzymać za słowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×