Jump to content
Sign in to follow this  
Czyzis

Co zrobić, gdy masz POMYSŁ/KASĘ, a nie masz KASY/POMYSŁU ???

Recommended Posts

Witam,

 

Pytanie zadałem z uwagi na to, że nie raz pisano na forum o tym, że są osoby, które

oprócz domen, posiadają również serwisy.

Mam domeny, mam też pomysły, jednak do stworzenia czegoś zarabiającego na mnie

potrzebuję więcej środków, jakie są wasze doświadczenia,

przy zdobywaniu pieniędzy na rozpoczęcie i rozwój serwisu?

 

( Mam pomysł na konkretny serwis, a 50.000 na początek to dla mnie problem

to oczywiście coś co pewnie za kilka lat stanie się oczywiste, ale już dziś można to zrobić )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezeli masz pomysl, a nie masz kasy na jego realizacje to pomysl na nic Ci sie zda, proponuje sie nim podzielic :lol: np. mozesz napisac mi co wymysliles na PM.

 

W skrócie to można nazwać "Wielki brat w wielkim mieście".

 

Te środki nie są potrzebne jedynie na zrobienie serwisu z autorskimi rozwiązaniami,

umożliwiającymi połączenie kilku technologii,

to także koszt wykonania urządzeń działajacych w paśmie UMTS.

Z zamiłowania jestem elektronikiem, nie boję się techniki, więc

mam konkretne pomysły, wiem co i jak tylko kasy brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Kasy na świecie jest dużo, ale dobrych pomysłów mało.

 

Po prostu rób. Chociażby jakiś prototyp. Później kasa się znajdzie.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, odnoszę wrażenie, że źle zadałem pytanie, bo jak na razie brak pełnych odpowiedzi na pytanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 pomysly przychodza mi do glowy:

 

1. mozesz wziac kredyt w banku na dom, samochod - co tam masz wartosciowego.

 

2. znalezienie wspolnika z pieniedzmi, lecz tutaj radze szukac jednynie w gronie najblizszych - sprawdzonych znajomych

 

3. jezeli pomysl jest na prawde dobry i innowacyjny mozesz skorzystac z Funduszy Venture Capital

 

4. sposob, ktory polecam to dofinansowanie z funduszy unijnych na otwarcie firmy (dostaniesz do ok 18 tys) lub z Urzedu Pracy (do 12 tys),

jezeli spelnisz oczywiscie warunki, ktore stawiaja - jezeli pomysl jest rzeczywiscie taki innowacyjny to pewnie w EU maja tez inne fundusze na ten cel

 

dla Ciebie pewnie najlepsze bedzie 3 rozwiazanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu rób. Chociażby jakiś prototyp. Później kasa się znajdzie.

 

Zgadzam sie zprzedmowac od slow do czynow lub napisz jakies detale na pm bo to mozna oceniac tak jak taniec we mgle znajac tak malo szczegolow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W skrócie to można nazwać "Wielki brat w wielkim mieście".

 

Te środki nie są potrzebne jedynie na zrobienie serwisu z autorskimi rozwiązaniami,

umożliwiającymi połączenie kilku technologii,

to także koszt wykonania urządzeń działajacych w paśmie UMTS.

Z zamiłowania jestem elektronikiem, nie boję się techniki, więc

mam konkretne pomysły, wiem co i jak tylko kasy brak.

 

Wszyscy ktorzy maja pomysl mysla o nim jako o tym najbardziej genialnym i skazanym na sukces .

Tak jak Michal powiedzial kasy jest na swiecie od cholery a i na tym forum mysle tez nie brakuje .

Jesli nie masz "prototypu" tego biznesu albo wiarygodnych wyliczen nikt o zdrowych zmyslach nie da ci na to nawet zlotowki !

Ale jesli twoje pomysly sa serio przeliczalne na pieniadze to inwestor zawsze se znajdzie !

Utopijnych koncepcji na swiecie jest masa a dobrych kilka w roku . Ale moze ty wlasnie masz te dobra koncepcje ?

Na wszelki wypadek napisz cos wiecej na PW jesli chesz ?:lol: zebym nie mial wyrzutow sumienia ze cos przespalem .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam sie zprzedmowac od slow do czynow lub napisz jakies detale na pm bo to mozna oceniac tak jak taniec we mgle znajac tak malo szczegolow.

 

najlepiej wymyslic 10 projektow, gdyz statystycznie i tak sprawdza sie co dziesiaty lub gorzej :lol: Problem tylko przewidziec, ktory wypali.

 

Mnie osobiscie co innego martwi. Mam 1000 pomyslow na godzine :) , ale ciezko mi jest znalezc kogos do wspolpracy (a dokladniej informatyka-programisty lub ze znajomoscia zaawansowanego programowania) zapalonego równiez w mojej dziedzinie, aby wspolnie tworzyc serwisy internetowe. Ale nie na zasadzie: ja ci napisze skrypty, a ty mi zaplac 5, 10 czy 50 tys. PLN i do widzenia, ale takiego, co chcialby wspolnie ze mna tworzyc serwisy i troszczyc sie o nie rowniez oczywiscie w zamian za udzialy w zysku :) (PS mimo wszystko nie zamierzam korzystac ze strony zlecenia.przez.net)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie osobiscie co innego martwi. Mam 1000 pomyslow na godzine :lol: , ale ciezko mi jest znalezc kogos do wspolpracy (a dokladniej informatyka-programisty lub ze znajomoscia zaawansowanego programowania) zapalonego równiez w mojej dziedzinie, aby wspolnie tworzyc serwisy internetowe. Ale nie na zasadzie: ja ci napisze skrypty, a ty mi zaplac 5, 10 czy 50 tys. PLN i do widzenia, ale takiego, co chcialby wspolnie ze mna tworzyc serwisy i troszczyc sie o nie rowniez oczywiscie w zamian za udzialy w zysku :) (PS mimo wszystko nie zamierzam korzystac ze strony zlecenia.przez.net)

 

Takiego ze swieca szukac ... mam podobne problemy i w subie znalazlem jakies tam rozwiazanie z tego wszystkiego co udalo mi sie wymyslic realizowany jest jeden projekt, a dwa nastepne czekaja na swoja kolej. Droga zaplacenia komus wydaje sie byc jednyna w takim przypadku, ale jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze... sam pomysl czesto nie wystarcz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za info, w weekend przygotuję więcej informacji.

 

Swoja droga szukalem kiedys kogos z twojej dziedziny, gdyz mam raczej tylko wiedze teoretyczna z zakresu fizyki / chemii /matematyki oraz poniekad logiki pytalem na elektrodach, ale jakos nikt nie chcial podjac sie odpowiedzi konkretnej na poich kilka pytan, a projekt byl bardzo ciekawy i perspektywa dosc obiecujaca :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie osobiscie co innego martwi. Mam 1000 pomyslow na godzine :lol: , ale ciezko mi jest znalezc kogos do wspolpracy (a dokladniej informatyka-programisty lub ze znajomoscia zaawansowanego programowania) zapalonego równiez w mojej dziedzinie, aby wspolnie tworzyc serwisy internetowe. Ale nie na zasadzie: ja ci napisze skrypty, a ty mi zaplac 5, 10 czy 50 tys. PLN i do widzenia, ale takiego, co chcialby wspolnie ze mna tworzyc serwisy i troszczyc sie o nie rowniez oczywiscie w zamian za udzialy w zysku :) (PS mimo wszystko nie zamierzam korzystac ze strony zlecenia.przez.net)

 

Ditto.

 

Mam pomysły, mam kasę (powiedzmy, że na start wystarczy), ale nie mam zaufanych ludzi (oddać pomysł za darmo „potencjalnym” inwestorom/programistom/pomocnikom? nie sądzę), a sam nie mam czasu (zresztą samemu to sobie można... pomysły układać, a nie stronę porządną tworzyć). No i tylko szuflada się zapełnia...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pomysły, mam kasę (powiedzmy, że na start wystarczy), ale nie mam zaufanych ludzi (oddać pomysł za darmo „potencjalnym” inwestorom/programistom/pomocnikom? nie sądzę), a sam nie mam czasu (zresztą samemu to sobie można... pomysły układać, a nie stronę porządną tworzyć). No i tylko szuflada się zapełnia...

 

Widze, ze jest nas trzech :lol: moze jakis kołchoz czy cos :), a tak na powaznie skoro jest nas trzech jak rozumiem to moze warto sie spotkac moze wspolnymi silami da sie zrobic jakis interes? Zawsze mozna zrobic umowe z klauzula zachowania poufnosci prowadzonych rozmow. Ja osobiscie mam 4 pomysly, ktore zamierzam realizowac z czego jeden jest prepetummobile do robienia pieniedzy bez specjalnego przykladania uwagi do niego, dwa nastepne sa troche absorbujace uwage, a ostatni to cos co pochlania calkiem duzo czasu ... wszystkie 4-ry sa nowatorskimi w naszym kraju, a dwa z nich 2 unikatowe w skali europy jesli nie swiata. Co do jednego potencjalnie mam kogos z kim moge podjac wspolprace, a jesli chodzi o inne to sprawa jest otwarta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ma ktoś jakiś ciekawy pomysł na coś i chęci do pracy to mogę pomóc wypromować i zainwestować nawet lub wejść w jakiś układ , bo paru ludziom proponowałem ale oni sami nie wierzą w swoje fajne pomysły albo są tak zarobieni przy swoich serwisach, że 2 dni na maila z 2 zdaniami trzeba czekać na odpowiedź- z takimi to się nie da poszerzyć horyzontów - a im się wydaje , że wszystkie rozumy zjedli .

 

Chociaż mają faje serwisy nie potrafią ich wypromować i kasę razy 10 "czepać" ;-).

 

Bo mam dużo czasu i trochę pieniążków.

 

Tylko sztuką jest zrobić kasę bez kasy - jak ja to zrobiłem od era do iluś tam tysięcy dolarów.

 

Jak się ma kasę wie jak i ma pomysł i biznesplan dobry i wiedzę to jest wtedy łatwiej. Najważniejsze to dobry pomysł i promocja. A pomysłów brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze, ze jest nas trzech :lol: moze jakis kołchoz czy cos :), a tak na powaznie skoro jest nas trzech jak rozumiem to moze warto sie spotkac moze wspolnymi silami da sie zrobic jakis interes? Zawsze mozna zrobic umowe z klauzula zachowania poufnosci prowadzonych rozmow. Ja osobiscie mam 4 pomysly, ktore zamierzam realizowac z czego jeden jest prepetummobile do robienia pieniedzy bez specjalnego przykladania uwagi do niego, dwa nastepne sa troche absorbujace uwage, a ostatni to cos co pochlania calkiem duzo czasu ... wszystkie 4-ry sa nowatorskimi w naszym kraju, a dwa z nich 2 unikatowe w skali europy jesli nie swiata. Co do jednego potencjalnie mam kogos z kim moge podjac wspolprace, a jesli chodzi o inne to sprawa jest otwarta.

 

Świetny pomysł..gdyby miał wypalić to chętnie bym się dołączył na czwartego z moimi trzema pomysłami. (dwa z nich są całkiem nowe w polsce, ostatni myślę, że nigdy nigdzie nie miał miejsca. )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Świetny pomysł..gdyby miał wypalić to chętnie bym się dołączył na czwartego z moimi trzema pomysłami. (dwa z nich są całkiem nowe w polsce, ostatni myślę, że nigdy nigdzie nie miał miejsca. )

 

A czy przypadkiem kilofek już nie wpadł na taki pomysł? Mogę mylić nicki, ale był taki wątek na forum w okolicy świąt jakoś.

 

Może w ogóle założymy jakąś korporację zrzeszającą domeniarzy, twórców serwisów, pozycjonerów itd.? Tylko – jak wycenić początkowy wkład każdego z nas/nich? No właśnie, i na tym chyba można zakończyć rozważania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj troszkę domen nieco taniej sprzedać bo być może lepiej te pieniądze w serwisie zapracują.

 

Pewnie jak większość z was i mi pomysłów na serwis/y nie brakuje.

Tyle, że ja nie jestem informatykiem i sam nic dobrego nie stworzę.

Ale okazało się, że wystarczyło troszkę o tym porozmawiać z większymi firmami i sami proponowali spółkę.

Najlepszą okazją były szkolenia, spotkania czy konferencje.

Oferowano mi stworzenie serwisu wg mojej/wspólnej koncepcji, pełną obsługę informatyczną i początkowy kapitał na promocję.

Z mojej strony miały być: domena/y, pomysł, doświadczenie w branży a także zarządzanie treścią i powierzchnią reklamową.

Zastanawiałem się nawet ale nie zgodziłem się na to.

Zleciłem odpłatnie stworzenie strony znajomemu programiście i sam ( przy jego wsparciu ) będę prowadził ten serwis.

Na jego bazie będzie w przyszłości możliwość budowania następnych.

Czas pokaże czy wybrałem dobrą drogę ale czuję, że tak.

Dużo więcej można bowiem zyskać sprzedając solidnie funkcjonujący serwis wraz z dobrą domeną lub choćby udziały w nim niż sam pomysł.

Nie śmiałbym porównywać się do studentów, którzy stworzyli naszą-klasę ale widać, że taka droga może okazać się korzystniejsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spróbuj troszkę domen nieco taniej sprzedać bo być może lepiej te pieniądze w serwisie zapracują.

 

Pewnie jak większość z was i mi pomysłów na serwis/y nie brakuje.

Tyle, że ja nie jestem informatykiem i sam nic dobrego nie stworzę.

Ale okazało się, że wystarczyło troszkę o tym porozmawiać z większymi firmami i sami proponowali spółkę.

Najlepszą okazją były szkolenia, spotkania czy konferencje.

Oferowano mi stworzenie serwisu wg mojej/wspólnej koncepcji, pełną obsługę informatyczną i początkowy kapitał na promocję.

Z mojej strony miały być: domena/y, pomysł, doświadczenie w branży a także zarządzanie treścią i powierzchnią reklamową.

Zastanawiałem się nawet ale nie zgodziłem się na to.

Zleciłem odpłatnie stworzenie strony znajomemu programiście i sam ( przy jego wsparciu ) będę prowadził ten serwis.

Na jego bazie będzie w przyszłości możliwość budowania następnych.

Czas pokaże czy wybrałem dobrą drogę ale czuję, że tak.

Dużo więcej można bowiem zyskać sprzedając solidnie funkcjonujący serwis wraz z dobrą domeną lub choćby udziały w nim niż sam pomysł.

Nie śmiałbym porównywać się do studentów, którzy stworzyli naszą-klasę ale widać, że taka droga może okazać się korzystniejsza.

 

mi to by starczybylo zarabiac takie pieniadze co starczy na dobre zycie, na dom, samochod, dobre wakacje :lol: nie musi to byc kapital jak nasza-klasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest dosyć znany polonijny biznesmen : Tadeusz Witkowicz. Jakiś rok temu ogłaszał że wspiera projekty z szeroko pojętej dziedziny technologii.

Kontakt:http://www.otagocapital.com/

 

Uwaga: Najlepiej zgłaszać się z projektem który już jakoś funkcjonuje tzn jest jest jakiś prototyp i najlepiej pierwsi zainteresowani użytkownicy/klienci . Gołe pomysły bez konfrontacji z rzeczywistością wg mnie odpadają w przedbiegach

 

Jakby ktoś miał genialny produkt i nie potrafił się przebić przez witrynę jak wyżej przez dłuższy czas - mogę spróbować ( bezinteresownie ) pomóc , kiedyś pracowałem w jednej z jego firm w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kasy na świecie jest dużo

 

Prawda.

 

ale dobrych pomysłów mało.

 

Nieprawda.

 

Dobrych pomyslow jest od groma. To ludzi ktorzy potrafia je zaminic w cos materialnego jest malo. Pieniadze na gieldzie nie ida za pomyslami tylko za osobami ktore je wdrazaja.

 

2. znalezienie wspolnika z pieniedzmi, lecz tutaj radze szukac jednynie w gronie najblizszych - sprawdzonych znajomych

 

Nigdy nie rob interesow z rodzina. No chyba, ze jestes w 100% pewien, ze wiesz co robisz. To sie praktycznie zawsze konczy zle. Potem takiej osoby nie mozna zwolnic ani zbyt mocno opieprzac nie ryzykujac podzialu rodziny, badz utraty przyjaciela.

 

(a dokladniej informatyka-programisty lub ze znajomoscia zaawansowanego programowania)

 

Do uslug :) Polecam takze www.getacoder.com

 

(oddać pomysł za darmo „potencjalnym” inwestorom/programistom/pomocnikom? nie sądzę)

 

Podziel projekt na niezalezne kawalki i -> www.getacoder.com

 

Fajnie zrobic wlasny portal bo wtedy mozna kupic wszystkie literowki zanim inni domeniarze o portalu wogole uslysza :P

Fajnie jest tez studiowac informatyke i wiedziec nad jakimi portalami pracuja wlasnie znajomi ... mam literowki 5 portali w tym 1 skazanego na sukces :P

 

Sam teraz pracuje nad kilkoma stronami/portalami ktore nie beda wymagac odemnie zadnej ingerencji po skonczeniu. Zrob i zostaw niech zarabia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do uslug :) Polecam takze www.getacoder.com

 

Zgadzam się z opiniami, szczególnie co do giełdy. Ale co do kodowania, jak kształtują ceny na tej stronie w porównaniu do szukania osoby na polskim rynku, choćby przez zlecenia.przez.net. Z jakich krajów programiści są najczęściej na getacoder. Czy warto tym się kierować.

I do końca nie mogę zrozumieć polityki cenowej programistów, jedni żadają wysokich, inni niekoniecznie, ale często ocenić czy są w stanie podołać, choćby prostemu projektowi. Jakie są stawki do tych prostszych projektów. Jakieś przykłady może.

 

Czy na getacoder są portfolia, czy to jest kwestia tzw. zaufania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam się z opiniami, szczególnie co do giełdy. Ale co do kodowania, jak kształtują ceny na tej stronie w porównaniu do szukania osoby na polskim rynku, choćby przez zlecenia.przez.net. Z jakich krajów programiści są najczęściej na getacoder. Czy warto tym się kierować.

 

Zalezy jak sie trafi, ale generalnie jest drozej mimo duzo wiekszej konkurencji. Informatyk ma takie szczescie, ze moze pracowac w USA siedzac w polsce dlatego ceny powoli sie wyrownuja. Programisci z calego swiata, ale glownie z USA. Kierowac sie warto jak weszedzie recenzjami danej firmy/osoby no i oczywiscie cena.

 

I do końca nie mogę zrozumieć polityki cenowej programistów, jedni żadają wysokich, inni niekoniecznie, ale często ocenić czy są w stanie podołać, choćby prostemu projektowi. Jakie są stawki do tych prostszych projektów. Jakieś przykłady może.

 

Cena zalezy w bardzo duzym stopniu od tego czy dany informatyk juz cos takiego wykonal wczsniej. Czasem wystarczy tylko troche pozmieniac i gotowe, a czasem od trzeba tworzyc od samego poczatku. Dobry informatyki nie robi tego samego dwa razy, wszystko jest reuzywalne. Takze, jak ktos da Ci cene 10 razy mniejsza niz inny to nie oznacza, ze musi to zrobic zle badz tez jest kanciarzem. Moge tez polecic jezeli nie zalezy Ci na czesie zgloszenie projektu na MIM UW (www.mimuw.edu.pl). W ramach zajec ZPP (zespolowy projekt porgramistyczny - trwa 8 miesiecy) studenci pod scislym nadzorem wykladowcow tworza jakis bardziej skomplikowany program. Studenci o mniejszej .. let's say "inteligencji finansowej" czesto robia projekty od czapki ktore nie przyniasa im zadnych zyskow. Ot tak dla frajdy. Takze ceny sa narazie jeszcze dosc niskie, a produkt wysokiej jakosci. Jak by ktos byl zainteresowany to dajcie mi znac.

 

A teraz a porpos prostych projektow. Bardzo czesto informatyk ma problem z okresleniem czy dany projekt jest prosty czy nie. O osobach bez obycia informatycznego nie wspominajac. To o czym myslisz, ze jest proste wcale nie musi takie byc i na odwrot. Kiedys przyszedl do mnie klient i powiedzil, ze chce taka prosta stronke kilka formularzy baza danych itp .. po 15min okazalo sie, ze on chce portal o funkcjonalnosci rownie rozbudowanej jak na allegro! Prosta stronka ... za taka prosta stronke to >20kzl. Najprosciej bedzie jezeli podasz mi przyklad juz istniejacej strony to podam Ci ile to moze kosztowac.

 

Czy na getacoder są portfolia, czy to jest kwestia tzw. zaufania.

 

Tak sa portfolia oraz po kazdym zleceniu ocenia sie wykonawce (jak i zleceniodawce) w skali od 1 do 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pomysły, mam kasę (powiedzmy, że na start wystarczy), ale nie mam zaufanych ludzi (oddać pomysł za darmo „potencjalnym” inwestorom/programistom/pomocnikom? nie sądzę)

 

Sorry , odgrzebuję stary thread , ale chciałbym dorzucic od siebie parę groszy ;)

Nie da się nie zauważyc , że większosc użytkowników tego forum to osoby młode , dopiero co stawiające pierwsze kroki w ogólnopojetym , własnym biznesie .

Uważam , że należy z większą rezerwą podchodzic do wszelkiego rodzaju (jak to określił pb) "potencjalnych inwestorów" .

Podam wam taki przykład .

Pod koniec lat osiemdziesiątych udało mi się opracowac nowatorską technologię renowacji/odnawiania (starych , istniejących już) schodów .

Nie byłem pewny tego , czy moje pomysły będą w stanie zainteresowac firmy działające w tej branży , więc zamiast zgłosic te moje rozwiązania techniczne jako patent w Niemieckim Urzędzie Patentowym (koszt rejestracji zgłoszenia patentowego + obsługa Kancelarii Patentowej w wysokości ca. 5.500,00 DM , wydawał mi się niebotycznie wysoki) , wystawiłem się na dużych targach branżowych w południowych Niemczech .

W miarę szybko znalazł się "inwestor" zainteresowany wykorzystaniem tej technologii (centrala zaopatrzenia przemysłu drzewnego ze Stuttgartu) .

Po około pół roku , w trakcie przygotowywania umów i dokumentacji technicznej , okazało się , że firma ta zgłosiła w DPMA te pomysły jako własne w praktycznie nie zmienionej formie :)

Gdyby nie to , że dziennikarz mało znanej , niszowej gazetki branżowej z Mannheim , obfotografował bardzo dokładnie moje stoisko na targach , stwarzając w ten sposób niepodważalną "dokumentację techniczną" , cały mój trud poszedłby na marne .

Tylko dzięki temu , udało mi się po trzech latach i czterech , przeprowadzonych rozprawach sądowych , wywalczyc odszkodowanie w niskiej kwocie xxx.xxx DM . Natomiast wspomniana firma tylko wizualnie , nieznacznie zmieniła wygląd opracowanych przeze mnie elementów konstrukcyjnych i do dziś dnia sprzedaje te systemy renowacji swoim klientom na zasadzie franczyzy .

Dlatego też , jeśli jesteście przekonani , że wasze pomysły mogą wypalic , potrzebujecie natomiast wsparcia finansowego do ziszczenia tych projektów , postarajcie się przynajmniej zabezpieczyc w zakresie praw autorskich do tych rozwiązań , a wtedy nic nie stoi na przeszkodzie aby wysyłac wszystkim zainteresowanym , dowolną liczbę PW ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
    • Poszedłeś bardzo minimalnie z tą wyceną  Można by rzec konserwatywnie. Ale myślę, że przy odpowiedniej cierpliwości ten przedział, ale w euro, jest możliwy.   W sumie nie podałeś waluty, więc może nie chodziło Ci o PLNy    DD
    • 50-100 tys. netto.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×