Jump to content
p0zer

Czego słuchacie?

Recommended Posts

:P

dobry pastisz, nie widzialem tego wczesniej :D

 

to co lubi80% ludziów

mój świat

nie bij mnie po uszach proszę :blink:

 

Sami - Sernik

ciekawe...

 

odemnie - powaznie, slucham tego często, na zywo tez widziałem, genialni technicznie, to wcale nie jest prosta rzecz, piękna muzyka i najlepsze ich video:

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
odemnie - powaznie, slucham tego często, na zywo tez widziałem, genialni technicznie, to wcale nie jest prosta rzecz, piękna muzyka i najlepsze ich video:

 

Strasznie słaba muzyka... Nie da się tego słuchać

 

To już przynajmniej znam Twój gust... :P

 

Bez urazy, wiadomo - kwestia gustu :blink:

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez urazy, wiadomo - kwestia gustu :D

 

O gustach się nie dyskutuje, zresztą ja sam np. słucham niszowej muzyki (muzyka elektroniczne / etnika / folk / new age) to się nie udzielam w wątku. :P

 

A co do w/w metalu (chyba) to nawet słownik podaje nazwę zespołu jako: suffocation - uduszenie :blink:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ciekawe połączenie rapu oraz reagae w wykonaniu jednego z najpopularniejszych raperów w USA oraz syna Boba Marleya :)

 

Pozostałe kawałki z płyty również ciekawe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Strasznie słaba muzyka... Nie da się tego słuchać

To już przynajmniej znam Twój gust... ;)

Bez urazy, wiadomo - kwestia gustu :)

często, to nie znaczy ze tylko taką muzykę, nie będę wypisywal, a bys sie zdziwił :) np, ostatnio słucham nowej Brodki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepszy kawałek 52 dębiec to "Konfrontacje" .To były czasy ;)

Dokładnie.. Chcesz ze mnie kpić? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie powiedziałbym... ale skoro pytacie... :blink:

 

słucham klasyki, ale często takiej jaka nawet znajomym rockmenom przypada do gustu;

osobiscie lykam kazdą muzykę która nei nadaje się "do obierania ziemniaków" - czyli daje jakąś elementarną przyjemność ze słuchania,

parę dni temu byłem na koncercie laureata II nagrody tegorocznego konkursu chopinowskiego (rzeczywista alureatka przez większośc została uznana za delikanie mówiąc "pomyłkę" jury :o - facet zagrał na bis po koncercie z orkiestrą takie niesamowite opracowanie zananego wszystkim marsza tureckiego Mozarta. Pierwsze parę taktów jak w oryginale, a potem kilkadziesiąt sekund prosto z piekła jak to wymyślił niejaki VOLODOS. Znalazłem oryginał owego Volodosa na YouTube - możecie sami zobaczyć (jak przetrwacie początek).

 

http://www.youtube.com/watch?v=vuUK5c4gC9w...feature=related

 

 

A jeśli ktoś woli coś ostrzejszego to polecam też w opracowaniu tego fortepianowego szaleńca słynny Lot trzmiela - dosłownie jakby mu jeszcze jedna para rąk wyrosła... :

 

 

A gdy chodzi o ostrzejsze brzemienia to mój ulubiony rock symfoniczny - ot choćby na soundtracku z filmu Moulin Rouge : Roxanne

delikatne smyki, ostry wokal, gitarki + pełna symfonika, dla mnie extra : zachęcam poznać, lubić nie zmuszę :blink: Uwaga rozwija się stopniowo - finał zabójczy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7aro4uBPBC4...feature=related

 

 

P.S.

Płachcik - Człowień jest świetny - ekstra dźwięk, wielkie ukłony dla tego kto robi im taki sound na montazu, ale barwa! ale doskonale rozseparowane brzmienia, dawno nie słyszałem w rapie tak fajnego brzemienia... dzieki

Edited by artycjusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×