Jump to content
p0zer

Czego słuchacie?

Recommended Posts

Od kilku dni nie mogę się od tego uwolnić

 

A ja od tego:

 

Poza tym od jakichś 2 miesięcy co dziennie słucham Radiohead "OK Computer". Tak sobie o niej przypomniałem i teraz nie mogę się od niej uwolnić. Jedna z płyt wszech czasów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z nostalgią wspominam ...

 

KAT, dobre bo polskie ...

 

Stary dobry Iron Maiden ...

 

Judas Priest na ukojenie :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

dieantwoordu.jpg

 

Die Antwoord grupa z RPA w składzie: raper Ninja, wokalistka Yo-Landi Visser oraz producent Dj Hi-Tek.

 

Szczerze mówiąc są pokręceni, ale nie można oderwać się od ich muzyki(podobno;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze mówiąc są pokręceni, ale nie można oderwać się od ich muzyki(podobno;)

20 sec im dałem do refrenu po czym wył :) . Kwestia gustu , mi nie podpadł ten piszczek o blond włosach ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, az zaluje, ze w 2007 r. dopiero raczkowalem, gdy przemeq sprzedawal domene disco-polo.pl ;-)

 

"Disco polo chart" w VIVA Polska

 

Jak tak dalej pojdzie, to Boys, Milano, Ziuta i inne twory beda odbierac nagrody MTV Awards :wacko: Nie wiem, czy komus odbilo, czy poszedl wreszcie po rozum do glowy, ale zapowiada sie ciekawie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dieantwoordu.jpg

 

Die Antwoord grupa z RPA w składzie: raper Ninja, wokalistka Yo-Landi Visser oraz producent Dj Hi-Tek.

 

Szczerze mówiąc są pokręceni, ale nie można oderwać się od ich muzyki(podobno;)

 

Byłem u Tomka i usłyszałem (nie oglądałem :)) Beat Boy (czyli to z klipu Zef Side) - od razu musiałem wiedzieć kto to gra.

Później dostałem link i ściągnąłem cały album - za darmo jest. Plus kawałki, które wymieniłeś podoba mi się "Orinoco Ninja Flow (Wedding DJ's Remix)" - ten z Eny'ą i "Jou Ma Se Poes In'N FishPaste Jar"

 

Teraz wiem jak Tomek na to trafił :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W "American Psycho" główny bohater kochał muzykę, potrafił o niej pięknie opowiadać. Swojego współpracownika zamordował przy muzyce Huey Lewisa. Ostatnio oglądając ten film po raz enty, postanowiłem wreszcie bliżej przyjrzeć się temu wykonawcy. Nabyłem jego najlepsze kawałki i zacząłem słuchać. Wciągnęło.

Polecam. Nie tylko mordercom :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakiś czas temu odkryłem w radiowej Trójce bardzo ciekawą cykliczną audycję, która właśnie się zaczyna ( sobota po 22 ).

"Strefa rokendrola wolna od angola"

Zazwyczaj bardzo energetyczna muzyka a słowa w każdym języku poza angielskim.

Polecam nie tylko rówieśnikom :)

http://www.polskieradio.pl/sluchaj/ ( trzeba kliknąć 'Trójka' )

http://wolnastrefa.blox.pl/html

 

Również polecam, zarówno ze względu na muzykę jak i specyficzny styl prowadzenia audycji przez redaktora Owczarka vel. Wilczura :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TokFM na http://tuba.fm - nieustannie, w biurze, w samochodzie i w domu :) A w przerwach Liquid Tension Experiment, Dave Matthew Band, Toma Waitsa i jeszcze parę innych wynalazków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzyka żeglarska - czyli szanty :) oraz JMJ - czyli elektroniczna ( ale starsze kawałki bo nowe jakoś mi nie podchodzą )

Serwis o JMJ ( Jean Michel Jarre )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×