Jump to content

Gdzie parkujecie domeny ? SONDA


Gdzie parkujecie domeny w większości ? SONDA  

86 members have voted

  1. 1. Gdzie parkujecie domeny w więksości ?

    • Sedo
      14
    • Name Drive
      29
    • Bodis
      5
    • Parking Crew
      28
    • Inne
      10


Recommended Posts

  • 2 months later...
Posted

Mam pytanie do ludzi parkujących w ParkingCrew - z jakiego powodu wybraliście właśnie ich?

 

I jeszcze jedno - czy ich API pozwala na ściąganie statystyk?

Posted

PC mnie bardzo miło zaskoczył

 

Na poczatku kazdego milo zaskakuje ;) Ja wracam na Bodis... Poza tym, PC baaaaaaaaaaardzo dlugo wyplaca kase. Mi do dzisiaj nie wyplacili, a powinni ponad miesiac temu, wiec tym bardziej przenosiny wskazane. W Bodis nawet 0,10$ wyplacaja bez zadnego proszenia sie.

Posted

Na poczatku kazdego milo zaskakuje ;) Ja wracam na Bodis... Poza tym, PC baaaaaaaaaaardzo dlugo wyplaca kase. Mi do dzisiaj nie wyplacili, a powinni ponad miesiac temu, wiec tym bardziej przenosiny wskazane. W Bodis nawet 0,10$ wyplacaja bez zadnego proszenia sie.

 

Napisz do nich, mi przez dwa miesiące nie wypłacali, dopiero jak napisałem, to się dowiedziałem, że jakiejś tam jednej danej nie uzupełniłem, w dodatku wcale nie chodziło o dane do wypłaty...

Posted

 

 

Na poczatku kazdego milo zaskakuje ;) Ja wracam na Bodis... Poza tym, PC baaaaaaaaaaardzo dlugo wyplaca kase. Mi do dzisiaj nie wyplacili, a powinni ponad miesiac temu, wiec tym bardziej przenosiny wskazane. W Bodis nawet 0,10$ wyplacaja bez zadnego proszenia sie.

W PC zaznaczasz próg wypłaty i aby została ona zlecona przed początkiem nowego miesiąca ten próg musi być przekroczony. Wtedy w okolicach 10-15 idzie przelew.

 

Ja nie narzekam na PC wypłaty dochodzą tak jak zaznaczyłem. A i zarobki jakieś tam są

  • 8 months later...
Posted

Z ciekawości - gdzie teraz parkujecie? Ja do tej pory korzystałem z ND, ale gdy zalogowałem się dzisiaj na konto i zobaczyłem zarobki z ostatnich miesięcy po $30, to zastanawiam się czy nie przekierować wszystkiego do PC (warto?) albo nawet na giełdę domen (może wówczas będzie nawet więcej ofert).

Posted

Ja obecnie najwięcej na Voodoo później wg kolejności ND, PC, Bodis.

Mógłbyś podać link do tego pierwszego? Plus ewentualnie przykład zaparkowanej tam domeny.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.