Jump to content
Sign in to follow this  
Patrycja

T F F . pl

Recommended Posts

Kolega w temacie ostatnio sprzedane wywołał mnie niejako do tablicy. Była to opcja Kup Teraz, bez jakiejkolwiek negocjacji.

 

Jakiś czas temu opublikowałam tą sprzedaż na notowanie.pl ale niniejszym robię to również tutaj :)

Miłego wieczoru,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje i cieszy fakt, że są zdeterminowani KK. :)

BTW, skoro temat świąt został poruszony, to z miesiąc temu jeden z klientów negocjujących kupno pewnej domeny powołał się na święta. Twierdził, że jego oferta jest dobra, w dodatku zaraz święta, będzie na prezenty...

Zawsze w takich momentach odpowiadam, że ja prezenty świąteczne kupuję w maju. ;)

 

Jeśli nie kupujesz prezentów świątecznych tak jak ja w maju, to będzie okazja do szybkiego wydania tych pieniędzy. :)

Edited by SELES
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to nawet nie mam za bardzo komu dać prezentu:). Dzieci do świąt już nie zdążę się dorobić a cała rodzina za wielką wodą więc to bardziej ja liczę na prezenty :P.

Raczej cała suma zostanie wydana na jedną bądź dwie domeny jeśli trafi się odpowiednio ciekawa okazja do inwestycji.

P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna sprzedaż. Bardzo lubię grudzień (choć zbliża się koniec świata;) i to rzeczywiście niezwykly czas. Gratulacje, pokazałas pazurki domenowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze w takich momentach odpowiadam, że ja prezenty świąteczne kupuję w maju. ;)

Dobre.

Sprzedaży domeny gratuluję, bo to moim zdaniem bardzo przyzwoita kwota...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

przyłączę się do gratulacji, chociaż to tylko sprzedaż poprzez kup teraz, więc zasługa sprzedającego odpowiednio mniejsza <_<

dobrze, że sprzedajemy też domeny za takie kwoty, a nie tylko całe portfolia za 500PLN :D

wytrwałości tym, którzy juz ją stracili :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×