Jump to content
maxy

inwestycja w rynek domen

Recommended Posts

Jestem przekonany, że wszyscy, którzy potrafią i zaangażują się w ten projekt skorzystają na tym ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i spotkania z funduszem nie będzie. Przepraszam wszystkich których zainteresowałem podjęciem współpracy. Nie mogę zdradzić przyczyny.

 

Wpadł mi natomiast może i głupi pomysł żeby połączyć nasze działania domenowe w spółkę kapitałową. Byli byśmy wówczas dużą organizacją co ułatwiło by znacznie rozmowy z inwestorami i wszelkie inne działania. Wówczas każdy odpowiadał by za określoną komórkę w spółce. No ale trzeba by było trochę zaufania. Chociaż gdyby było to kilka-kilkanaście osób którzy byli by częścią tej spółki, i żaden z wspólników nie miał by większości głosów to wszystkie znaczące decyzje podejmowane by były sprawiedliwie przez głosowanie.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i spotkania z funduszem nie będzie. Przepraszam wszystkich których zainteresowałem podjęciem współpracy. Nie mogę zdradzić przyczyny.

 

Pozdrawiam

 

Wycofali sie z pomyslu, czy to Twoje osobiste powody, ze sie nie odbylo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głupole dzwoniły i pytały czy mogą wpaść po miliony to się spłoszyli ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do przyczyn > wypadałoby więcej szczegółów, skoro nie chcą, to teraz żadna tajemnica

 

Co do pomysłu > teoretycznie >>> nie trzeba tworzyć spółek kapitałowych (to tak naprawdę krok ostatni,jeżeli w ogóle potrzebny) jeżeli ma to dotyczyć wielu domen, a nie jest to projekt jednego serwisu, przecież można stworzyć współpracę bez formalnego zorganizowania (kwestią zasadniczą jest, czy chce się podążać w podobnym kierunku, i czy ma się podobny punkt widzenia na temat współpracy), przykład: jest wiele sposobów na rozwój com, każda osoba opracowuje jeden, wymiana doświadczeń lub nawet wzajemne zarządzanie wybranymi domenami, jednym słowem oszczędzanie czasu, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głupole dzwoniły i pytały czy mogą wpaść po miliony to się spłoszyli ;]

 

W tym co piszesz jest pewnie trochę prawdy :)

Tyle co mogę powiedzieć a każdy może się domyśleć.

Napisanie wątku było błędem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli napisanie wątku było wg ciebie błędem to mamy rozumieć, że ktoś z funduszu go przeczytał i dlatego pojawił się problem ?

 

Zanim doczekamy się odpowiedzi naszego zawiedzonego kolegi, pozwolę sobie napisać dlaczego - wg mnie - moja przygoda z tym funduszem zakończyła się na rozmowie telefonicznej.

Mam nadzieję, że Pan Prezes - nawet jeśli to czyta - nie będzie miał nic przeciwko temu.

Otóż poczułem spore rozczarowanie po drugiej stronie słuchawki gdy okazało się, że prowadzę też działalność w zupełnie innej branży i wcale nie zamierzam z niej zrezygnować. Ostatecznie to mój filar, który pozwala mi m.in. na finansowanie e-biznesu.

Wcale mnie to nie zdzwiło bo jeżeli poszukiwane są osoby, w które się inwestuje to można oczekiwać pełnego oddania się projektowi.

 

Choć w pewnym momencie nieco zaskoczyło mnie zdziwienie, które usłyszałem gdy powiedziałem, że do tej pory zainwestowałem w domeny tylko ... kilkadziesiąt tysięcy złotych :) Widać, że nie są przyzwyczajeni do małych liczb a to dobrze wróży tym, którzy w ten biznes wejdą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×