Jump to content
hubert

miot.pl

Recommended Posts

Jeśli ktoś z Polaków kupił to pewnie jego kotka urodziła właśnie ;)

Domena krótka ale serwisu pod nią jakoś nie czuję.

Gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze gratuluję niebywałej, osiągniętej ceny ;) za tę domenę ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena bardzo dobra, cena nie za niska?

 

A miałbyś jakiś pomysł na postawienie na niej strony lub choćby jako wsparcie na przekierunkowanie ?

Poza wspomnianym już miotem młodych u zwierząt, wy. lub. kulo.miotem mi osobiście nic do głowy nie przychodzi.

No może coś z miotłami bardzo naciągane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

miot.pl idealnie pasuje na serwis z ogloszeniami o szczeniakach psow i kotow rasowych. W posliej sieci hodowcow setki i szczeniakow tysiace. Nie sadze ze przeplacilem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
miot.pl idealnie pasuje na serwis z ogloszeniami o szczeniakach psow i kotow rasowych. W posliej sieci hodowcow setki i szczeniakow tysiace. Nie sadze ze przeplacilem ;)

Gratuluje kupna bardziej niz sprzedazy :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluje kupna bardziej niz sprzedazy :o

Niniejszym podpisuje sie pod tym co napisal Apze. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm... nie chodzi zapewne o rozmnażanie...

 

inaczej lęg.pl była by zajęta ;)

 

nie chodzi też zapewne o literówkę imot.pl... bo ruchu miot.pl nie ma,

 

czyżby chodziło o branżę medyczną...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez przesady. Ja gratuluje ceny sprzedazy. Pod serwis o zwierzatkach - lepsza pupil.pl. A na dobra sprawe tego typu serwis mozna zrobic pod doslownie kazda domena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak w każdej innej branzy. dobry serwis można postawić pod dowloną domeną. ale z jakiegoś powodu istnieje to forum, istniej dropped i istnieją całkiem niezłe ceny za domeny na rynku wtórnym.

 

PS. czy sprzedawca moze sie juz pofatygowac o wysłąnie Sedo authifo, kaska juz tam czeka

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. czy sprzedawca moze sie juz pofatygowac o wysłąnie Sedo authifo, kaska juz tam czeka

Sedo mnie nie poinformowało. Czekam na info od nich. A tak na marginesie nie mam zastrzeżonych danych w bazie whois , :o było by szybciej taniej bo straszną prowizję zdzierają . :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak na marginesie nie mam zastrzeżonych danych w bazie whois , :o było by szybciej taniej bo straszną prowizję zdzierają . :o

 

 

uuups sorki, nawet nie popatrzyłem :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra literówka od miod.pl ;-)

 

> A tak na marginesie nie mam zastrzeżonych danych w bazie whois , smile.gif było by szybciej taniej bo straszną prowizję zdzierają.

 

Właśnie nie rozumiem ludzi, którzy mają podany na tacy kontakt (telefon) we whois, a składają oferty przez sedo – przecież wiadomo że przez to zapłacą drożej, bo jeszcze muszą się zrzucić na haracz €100+, co szczególnie ma znaczenie przy tych tańszych domenach, wartych ~500 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedys mialem miot.pl na celowniku, ale uznalem, że nie warto jej rejestrować - nadal uważam, że sprzedaż za taką cenę to raczej fart niż odzwierciedlenie jej wartosci - tym bardziej gratuluje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sedo mnie nie poinformowało. Czekam na info od nich.

 

 

ja mam w Panelu, zę kasa zaksięgowana i ze wysłali maila z prosbą o authinfo, więc jakbys mógł przeptrzeć maile będ wdzięczn

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mam w Panelu, zę kasa zaksięgowana i ze wysłali maila z prosbą o authinfo, więc jakbys mógł przeptrzeć maile będ wdzięczn

Kody wysłane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×