Jump to content
Sign in to follow this  
vul

mistrzowieSEO.pl

Recommended Posts

Sprzedane dzisiaj za 1000 zł (AM)

 

Patrzę na stronę docelową (przekierowanie) i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem ;)

 

Pozdrawiam kupującego :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedane dzisiaj za 1000 zł (AM)

 

Patrzę na stronę docelową (przekierowanie) i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem ;)

 

Pozdrawiam kupującego :D

 

 

Graty, bo domena marna :) Nowy na Forum? Czy tylko nowe konto? ;)

 

czemu się zastanawiasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graty, bo domena marna :) Nowy na Forum? Czy tylko nowe konto? ;)

 

czemu się zastanawiasz?

 

"Wygasiłem" na forum konto firmowe bo wolę się wypowiadać jako prywatny człek (stary InterB.) - tak jest wygodniej ;)

 

Co do zastanawiania się - kupujący zaproponował od razu kwotę sprzedaży a ja przyjąłem bez kontry.

Patrząc na projekt, który reklamuje myślę, że dałoby się ciut więcej wyszarpać. Dlatego chciałem napisać co sądzicie.

Ale w sumie kryzys co nie? Bierze się co los daje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie patrząc na obecne zagospodarowanie domeny, mogę napisać, że bardzo dobra cena, gratulacje. Cóż z tego, że będzie pod nią jakiś duży projekt? Tylko się cieszyć. Idę o zakład, że byś jej nie przedłużył i wtedy ktoś by ją sobie zarejestrował z palca - a tak to masz konkretny zarobek. Właściciel hangouts.com parę lat temu chciał ją sprzedać na forum (nie di) za 100 dolarów, ale nikt jej nie chciał i domena wygasła. Ktoś ją potem zarejestrował z palca, a teraz właścicielem jest google. Trzeba z tym żyć. ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Idę o zakład, że byś jej nie przedłużył i wtedy ktoś by ją sobie zarejestrował z palca

 

Nieprawda, domena zostałaby przechwycona przez premium.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na projekt, który reklamuje myślę, że dałoby się ciut więcej wyszarpać. Dlatego chciałem napisać co sądzicie.

 

To jest tylko przekierowanie - na ten sam projekt kieruje domena http://ask.pl (ten sam abonent), literówka od serwisu ask.fm, na którego podobieństwo jest stworzony ten serwis spytajmnie.pl. Gratuluję sprzedaży - dobra cena za takiego stwora. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie patrząc na obecne zagospodarowanie domeny, mogę napisać, że bardzo dobra cena, gratulacje. Cóż z tego, że będzie pod nią jakiś duży projekt? Tylko się cieszyć. Idę o zakład, że byś jej nie przedłużył i wtedy ktoś by ją sobie zarejestrował z palca - a tak to masz konkretny zarobek. Właściciel hangouts.com parę lat temu chciał ją sprzedać na forum (nie di) za 100 dolarów, ale nikt jej nie chciał i domena wygasła. Ktoś ją potem zarejestrował z palca, a teraz właścicielem jest google. Trzeba z tym żyć. ;-)

 

Masz rację :)

 

Kupiłem ją za 50 zł (propozycja z mojej strony - cena była trochę większa) dwa tygodnie temu z myślą, że albo się sprzeda albo na 100% jej nie przedłużam :)

 

Dzięki za Wasze przyjemne komentarze - stwierdzam też po nich jednoznacznie, że dobrego deal'a ubiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedane dzisiaj za 1000 zł (AM)

 

Patrzę na stronę docelową (przekierowanie) i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem ;)

 

Pozdrawiam kupującego :D

Szansa na znalezienie innego klienta śladowa, a tak masz 1000 zł na wigilijnego karpia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena beznadziejna i nie zwiększy się jej wartość w wyniku sprzedaży za 1k czy nawet więcej

gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopowiem tylko może jeszcze bo o tym nie wspominałem, że domena generowała dość wielki ruch (w ciągu 14 dni nabiła ponad 15k odsłon) więc wydaje się, że kupujący brał to pod uwagę bardziej a niżeli samo brzmienie domeny.

 

A czy to był ruch prawdziwy czy sztuczny - tego nie wiem. Nie bawiłem się tą domeną w żadne analizy ruchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×