Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/15/19 in all areas

 1. 3 points
  Mnie to nie dziwi, poprawna fraza to "szkoła językowa", ewentualnie "szkoła języków obcych". Słyszałeś, aby ktoś kiedyś powiedział "zapisałem się do szkoły języków"?
 2. 3 points
  Takie tam gadanie z tymi cenami... Jakby ktoś z Was widział, że domena warta +10k jest do wzięcia za 4k, to nie gadalibyście na forum że tanio idzie, tylko sami skorzystalibyście z okazji. Dużym problemem tej domeny jest liczba pojedyncza, która myli się z liczbą mnogą. To sprawiło, że każdy kto miał wydać grubszą kasę zastanowił się trzy razy i pewnie doszedł do wniosku, że przeprowadzki.pl są lepsze. Ja osobiście jestem zaskoczony, że padła tak wysoka kwota za tę domenę.
 3. 2 points
  Masakra teksańska piłą łańcuchową Jak ktoś mi mówi, że domena oznaczająca szeroką branżę usług z których korzystają miliony ludzi, tysiące firm, obsługiwaną przez dziesiątki tysięcy firm transportowych warta jest 4k i to jest dobra cena, to mam wrażenie, że nasz rynek domen zamienił się w chiński market. Mydło i powidło, skarpetki za 5 pln. Będziecie niebawem celebrować sprzedaże za 500+ jak tak dalej pójdzie
 4. 2 points
  Klasyka, wielu widzi okazje, a nikt nie kupuje. To kto ma kupować, jak wynika z tego, że nawet inwestorzy nie wierzą w domeny? Nie mówię, że domena poszła za wysoko, imo jest to dobra cena, ale takie gadanie przy każdej dosyć normalnej sprzedaży jest dosyć dziwne.
 5. 2 points
  Ale zaraz Panowie... Skoro to była taka świetna okazja i rzekomo niska cena tej domeny wynika tylko ze zmiany layoutu na AM, to czemu żaden z Was nie dał 5k, czy 8k?
 6. 1 point
  A ja nie jestem pewien, czy to nie jest myślenie życzeniowe. Jaki dochodowy biznes można na tej domenie postawić, żeby inwestować 10-15k?
 7. 1 point
  A co tu sądzić? Ninja miesiąca jak nie roku...
 8. 0 points
  A na przykład taki: https://fixly.pl/kategoria/przeprowadzki?gclid=Cj0KCQjw4s7qBRCzARIsAImcAxb0RiVrvWAsnUU1ta6gd64qkzw8Y7grO_36CcrMV80n59tzULXle10aAg_BEALw_wcB Jedna przeprowadzka średniej firmy to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy pln. Jest w tym spory potencjał. W Polsce są tysiące firm przeprowadzkowych, dużo planktonu który szuka sposobów aby się wyróżnić. Można na nich zarabiać na wiele sposobów.
×