Jump to content
ArturZ

Ludziarnia.pl

Recommended Posts

i czym tu sie podniecac ??? jesli projekt nie ruszyl to zmienia nazwe i tyle, chyba ze artur nie krzyknie za duzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

blondynka calkiem calkiem, ale do "kobiety biznesu i sukcesu" jej jeszcze sporo brakuje :ph34r: tak, czy inaczej kokosow to z dziewczyn sie nie wyciagnie, ale doswiadczenie biznesowe - bezcenne

brawo refleksu, ja nawet bym nie sprawdzal bo do glowy nie przyszloby mi, ze domena moze nie byc zarejestrowana

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to ta blondynka to ja bym oddał za darmo i jeszcze kwiaty w prezencie dorzucił

ja bym do tego dorzucił numer telefonu :ph34r:

 

nowe oblicze domainingu? (tzn. wyrywanie na domeny xD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma czym się ekscytować,

 

Dziewczyny na dorobku więc za domenę nie zapłacą tylko poszukają innej nazwy, tym bardziej że projekt jeszcze nie ruszył więc nie mają obligacji aby jej używać.

A ty będziesz włascicielem domeny na której temat powstał jeden artykuł w drugorzednym portalu.

 

Jakby to chodziło o powstający portal Agory to jeszcze było by czego gratulować, bo jest z kim negocjować, ale tutaj...

...wtopiłeś w kiepską domenę która jako słowo sztucznie stworzone bez serwisu warta jest 0 pln

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero przed chwilą wróciłem z podróży i zaparkowałem Ludziarnia.pl

 

Jeśli dziewczyny się do mnie zgłoszą, to oczywiście nie będę z nich zdzierał pieniędzy. Zawsze będziemy się mogli jakoś dogadać (szczególnie, że są ładne :ph34r: )

 

W ogóle mam dzisiaj dobry dzień ;)

1) Wyłapałem Ludziarnia.pl

2) dzięki szybkiej reakcji NetArt udało mi się wygrać wyścig po domenę otwarte24.com

3) i dla mnie najważniejsze: widziałem na USG bijące serduszka moich 7tygodniowych bliźniaków ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3) i dla mnie najważniejsze: widziałem na USG bijące serduszka moich 7tygodniowych bliźniaków :ph34r:

 

Stary na tym zdjęciu (na awatarze) strasznie młodo wyglądasz. W życiu bym nie powiedział, że już prawie ojciec ;) . Gratuluje ;) No i sorry za mały ot

Share this post


Link to post
Share on other sites
3) i dla mnie najważniejsze: widziałem na USG bijące serduszka moich 7tygodniowych bliźniaków :ph34r:

 

Gratuluję ci i życzę twojej żonie oraz waszym skarbom wszystkiego najlepszego ! ;)

To jest dopiero news . Jakieś tam domeny przy takich wiadomościach to sprawa naprawdę trzeciorzędna . ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dopiero przed chwilą wróciłem z podróży i zaparkowałem Ludziarnia.pl

 

Jeśli dziewczyny się do mnie zgłoszą, to oczywiście nie będę z nich zdzierał pieniędzy. Zawsze będziemy się mogli jakoś dogadać (szczególnie, że są ładne :ph34r: )

 

W ogóle mam dzisiaj dobry dzień ;)

1) Wyłapałem Ludziarnia.pl

2) dzięki szybkiej reakcji NetArt udało mi się wygrać wyścig po domenę otwarte24.com

3) i dla mnie najważniejsze: widziałem na USG bijące serduszka moich 7tygodniowych bliźniaków ;)

 

Super gratuluję. Ile masz lat jeśli można wiedzieć, bo na zdjęciu wyglądasz rzeczywiście bardzo młodo? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super gratuluję. Ile masz lat jeśli można wiedzieć, bo na zdjęciu wyglądasz rzeczywiście bardzo młodo? ;)

Ja tak tylko wyglądam szczeniacko :ph34r: a w rzeczywistości mam 32 lata. Tydzień temu na stacji benzynowej jak kupowałem piwo, poproszono mnie abym pokazał dowód ;)

Zawsze jak chcę zobaczyć jak ktoś wygląda szukam na Nasz-Klasa ;) Ja to ten z Ostrołęki. Jako że jestem przeciwnikiem anonimowości w internecie, to w awatarze na poważnych forach mam prawdziwe foto i adres email typu imie.nazwisko@mail

 

A jeśli chodzi o Ludziarnia.pl. to na razie ruch minimalny. Napisałem do dziewczyn zapytanie, czy chcą w ogóle mieć tą domenę.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
3) i dla mnie najważniejsze: widziałem na USG bijące serduszka moich 7tygodniowych bliźniaków :ph34r:

 

.....to jednak znalazł się powód do gratulacji ;)

Z dziećmi jak z domenami ....im więcej tym lepiej ;)

 

gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nastąpiła aktualizacja artykułu i zmienili końcówkę na .net także przykro mi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nastąpiła aktualizacja artykułu i zmienili końcówkę na .net także przykro mi ;)

 

dlaczego przykro? jeśli ten projekt faktycznie wypali to spory ruch zgarnie ArturZ na .pl, a ja na .net.pl :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nastąpiła aktualizacja artykułu i zmienili końcówkę na .net także przykro mi ;)

 

heh, no to pozostaje zyczyc im powodzenia a Arturowi kasy z parkingu ;]

ludziarnia.net.pl od 5 minut testowana <to nie ja>

 

EDIT: no tak domenator szybki jak blyskawica ;)

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tą przykrością to też chodziło o to, iż wcześniej ktoś napisał, że skoro było wolne to może inna nazwa będzie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja naprawdę byłem skłonny oddać dziewczynom tą domenę za darmo. Napisałem do Pani Agaty zapytanie czy zależy jej na tej domenie. Odpisała, że zależy, dodała :) i koniec :(

 

Domena przez te kilka dni miała średni 20 wejść dziennie, w tym 3 kliknięcia w reklamę. Teraz zdjąłem ją z parkingu i przekierowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo Artur :) Jakbym był pełnoletni to postawiłbym Ci z chęcią piwo za gentelmeńską postawe i dbanie o dobre imie domainerów :):(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brawo Artur :) Jakbym był pełnoletni to postawiłbym Ci z chęcią piwo za gentelmeńską postawe i dbanie o dobre imie domainerów :):(

 

Wszystko fajnie, świetnie, postawa godna gentelmana, dobre imię domainerów....

a teraz prowokujący.... obszerny wątek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×