Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Mam nadzieję, że dzisiejsze manifestację w Hiszpanii dobiją ostatecznie gwóźdź do unijnej trumny.

i tu JKM sie cieszy bo byl od poczatku przeciw tej komunie

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie sądze, gdyby byl łasy na kase to dawno by mial jedną z najlepszych kampani wyborczych, ze spotami tv na czele

Powiedzmy sobie szczerze: gdyby ten klown z gatunku planktonu polityczngo i pogranicza błędu statystycznego miał jakiekolwiek szanse, to kasa płynęłaby do niego strumieniami. Nie słyszałem jeszcze o przypadku, aby stypendium za najlepsze wyniki w nauce przyznano miernemu czy niedostatecznemu uczniowi. Podobnie ma się sprawa z miernotą JKM.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

klowna to z niego zrobili ci co wtedy mieli władze nad mediami i brylowali codziennie w tv - skutecznie go osmieszyli, on takiej wladzy nie mial i nie ma...

dla mnie to jest skutek a nie przyczyna

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedzmy sobie szczerze: gdyby ten klown z gatunku planktonu polityczngo i pogranicza błędu statystycznego miał jakiekolwiek szanse, to kasa płynęłaby do niego strumieniami. Nie słyszałem jeszcze o przypadku, aby stypendium za najlepsze wyniki w nauce przyznano miernemu czy niedostatecznemu uczniowi. Podobnie ma się sprawa z miernotą JKM.

 

 

To jeszcze zależy kto trzyma tę kasę i czy nie ma obaw zainwestowania w niszczarkę status quo :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym tak mówili w historii ludzie o najczystszych intencjach, niewinni jak baranki, którzy potem kończyli w kryminale jako aferzyści, łapówkarze albo przyspawali się do stołka jedząc za nieswoje.

Właśnie, właśnie, tak kończyli twoi idole, trochę historii, proszę bardzo, zobacz Kwacha, który uniewinnił kasjera lewicy, mordercę Petera Vogla

 

- dodajmy, że był to 1992 rok, i tak to trwa :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie, właśnie, tak kończyli twoi idole, trochę historii, proszę bardzo, zobacz Kwacha, który uniewinnił kasjera lewicy, mordercę Petera Vogla

 

- dodajmy, że był to 1992 rok, i tak to trwa :blush:

 

Oj trwa, trwa z przerwą na lata 2005-2007

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj trwa, trwa z przerwą na lata 2005-2007

:blush:

IV RP to była największa "pomyłka" od 1989 r., okres kompletnego ośmieszania Polski, destabilizowania naszych stosunków z Zachodem za pomocą dwóch śmiesznych i ciągle kłócących się karłów, politycznych łapówek ("na odwierty", lol) dla największego krętacza w kraju, itd.

 

Giertych ministrem... edukacji. :ph34r: Fotyka szefem... MSZ. :ph34r: Jaruś... premierem. :D

 

Przez te dwa lata to była Wolska a nie Polska, ale na szczęście Talibowie sami się wykoleili i to przedwcześnie, zanim zdążyli jeszcze więcej szkód narobić...

 

P.S. A propos Jarosława Kaczyńskiego - mało osób wie, że był tak potwornie tępy... że w szkole nawet kiblował i nie zdał od następnej klasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj trwa, trwa z przerwą na lata 2005-2007

 

walka pis z po jest już dobra jedynie dla psycholi, inaczej nie da się nazwać tego cyrku, szkoda na to czasu, po, pis, sld, psl to banda czworga , która wprowadza w Polsce socjalizm, ale napromieniowani telewizją, dalej będą wspierać wiarę w jedyny słuszny ustrój, wsi24 i wybiórcza dokładają swoje, i jak widać nie brak ich wyznawców,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na to co się dzieje w naszej polityce zastanawiam się kiedy Ci panowie z pis-po zrobią w końcu coś dla polaków?! Tam trwa wojna, naszym kosztem. I niestety wydaje mi się, że jej celem jest utrzymanie się u (zdobycie) władzy, a nie to, żeby robić cokolwiek dla obywateli.

 

Czy ktoś jakiś przykład merytorycznej dyskusji która w ostatnim czasie przetoczyła się w mediach? Lub czy ktoś zna przykład działań rządu które w ostatnim czasie nie uderzyły nas po kieszeni? Z perspektywy osoby prowadzącej DG zaczyna to wszystko wyglądać co raz mniej ciekawie...

 

ps. Dziś dzień w którym trzeba udobruchać dziadka ZUSa - jeden z bardziej bezsensownych momentów w miesiącu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polscy-niem...,wiadomosc.html

W sumie zgadzam się. :lol:

Znam wielu..tych polskich Niemców którzy pracują w Niemczech i Holandii a zarobiona kasiorkę wydają tutaj.

 

A niech skarżą go. :) I tak jak na razie ta ciągła nagonka, szczucie Polaków przez media na tego człowieka, nawet rozłam w partii i odpływ

sporej części wysoko polityków PiS, itp jak na razie tylko pomagają J.Kaczyńskiemu i PiS-owi w zbieraniu słupków procentowych.

To po prostu bardzo dobry polityk (skuteczny) który wie co robi jako prezes największej partii opozycyjnej. To trzeba przyznać.

;)

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam wielu..tych polskich Niemców którzy pracują w Niemczech i Holandii a zarobiona kasiorkę wydają tutaj.

To źle czy dobrze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrze dla Donka, nic nie zrobił, a kase i tak ludzie przywożą do kraju - co za ironia losu

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobrze dla Donka, nic nie zrobił, a kase i tak ludzie przywożą do kraju - co za ironia losu

Dobrze dla nas wszystkich. Zagraniczne pieniądze nakręcają gospodarkę kraju. W dodatku płacą podatki często nie przebywając na terenie Polski przez większą część roku więc nie korzystają z żadnych świadczeń. Inną sprawą jest odpływ specjalistów za granicę który osłabia rynek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobrze dla Donka, nic nie zrobił, a kase i tak ludzie przywożą do kraju - co za ironia losu

Żal mi ciebie. Powiedz jeszcze, że nazywasz siebie patriotą. Ja choć patriota nie jestem, chciałbym, że takie męty zniknęły z tego kraju, aby mógł się rozwijac ponad podziałami. Zawsze jednak znajdą się wichrzyciele, ten naród widocznie tak ma, żeby nie cieszyć się z tegio, że coś jest dobre dla dobra wspólnego, tylko żeby nie dać tamtemu, albo żeby zrobić na przekór sąsiadowi, niech mu sie chałupa spali, niech Donek sie udławi forsą emigrantów. Żal.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze dla nas wszystkich. Zagraniczne pieniądze nakręcają gospodarkę kraju. W dodatku płacą podatki często nie przebywając na terenie Polski przez większą część roku więc nie korzystają z żadnych świadczeń. Inną sprawą jest odpływ specjalistów za granicę który osłabia rynek.

Najlepsze, co władza może zrobić dla obywateli to wysłać ich na zmywaki do Irlandii i do podcierania tyłków starym hitlerowcom w DE. Ciekawa wizja rozwoju. :lol:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze dla nas wszystkich. [...]

dobrze ze ludzie musza szukac chleba za granicą? jaki kapitał zagraniczny placi podatki? - przeciez oni mają największe zwolnienia podatkowe (patrz: markety i produkcja)

 

Najlepsze, co władza może zrobić dla obywateli to wysłać ich na zmywaki do Irlandii i do podcierania tyłków starym hitlerowcom w DE. Ciekawa wizja rozwoju.

dokladnie!

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepsze, co władza może zrobić dla obywateli to wysłać ich na zmywaki do Irlandii i do podcierania tyłków starym hitlerowcom w DE. Ciekawa wizja rozwoju. :lol:

A co Polska zrobiła przez ostatnich 20 lat? Własnie jestem w trakcie studiowania ewolucji sektora wysokich technologii i inwestycji w badania i rozwój w Niemczech. Oni startowali w pewnych dziedzinach high-tech całkiem niedawno, w połowie lat 90-tych można powiedzieć, zmagając się z wysokim bezrobociem, odpływem wykształconych ludzi do USA, zjednoczeniem Niemiec na karku (czyli obciążeniem ze strony wschodnich landów). Co Polska zrobiła, żeby np tutaj przyjeżdżali zagraniczni studenci, zostawali i podcierali tyłki starym esbekom? G...o! Polska ma jeden z najniższych poziomów obcokrajowców na studiach na polskich uczelniach, 20 razy mniej niż średnia europejska! Niemcy wykorzystały swój czas, swoją gospodarkę napędzaną wiedzą stworzyli w 15-20 lat ze swoich pieniędzy (jeszcze dokładając kasę takim krnąbrnym krajom jak Polsce), są największymi eksporterami wysokich technologii na świecie. A co Polska zrobiła? Jesteśmy największym eksporterem wódki, oscypków, kiszonych ogórów i krzyży.. no i księży (niestety, nie na Księżyc). No to dopiero można się poczuć dumnym!

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powiedziałem, że emigracja zarobkowa jest dobra ale lepiej jeśli wydaje już pieniądze tutaj.

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żal mi ciebie. Powiedz jeszcze, że nazywasz siebie patriotą. Ja choć patriota nie jestem, chciałbym, że takie męty zniknęły z tego kraju, aby mógł się rozwijac ponad podziałami.[...]

poziom dyskusji rośnie....

 

Nie powiedziałem, że emigracja zarobkowa jest dobra ale lepiej jeśli wydaje już pieniądze tutaj.

lepiej dla Tuska bo nie zrobił nic zeby tych ludzi zatrzymać w Polsce, a teraz to jeszcze pogorszył sytuacje - mimo to kasa jest przywozona do PL przez tych pozytecznych idiotów

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×