Jump to content
Betman

wyniki*pl

Recommended Posts

Dla mnie bardzo ładna.

Dla typerów wszelakiej maści, graczy giełdowych, kibiców i tych, którzy szukają rozwiązań naukowych, prawie bezcenna.

 

Cena za nią powinna być nie mniejsza niż za niezłe, nowe auto.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
grubas jak nic :blink:

nie chce rzucać cenami z kosmosu, ale 120k jest na pewno optymalną ceną

Rzeczywiście, domena z górnej półki, chociaż ja nie wyceniłbym jej aż tak wysoko - jak dla mnie warta pomiędzy 60k a 80k - dobra na portal dla wszelkiej maści "graczy-obstawiaczy", na zasadzie wszystko w jednym miejscu - Internet przyspiesza i ludzie żądają natychmiastowej informacji z wielu źródeł naraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noo bardzo ładna, aż trudno uwierzyć, że te pozostałe na mecz.pl także należą do Ciebie o ile tak jest. Same perełki można powiedzieć :blink: gratulacje, jest co pozazdrościć ;)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo ładna

 

IMO okolice 30k~50k pln

Zachcesz napisać jaką masz skalę ocen/wycen ?

Jakie domeny są lepsze niż 'bardzo ładne' i ile mogą być wtedy warte ?

 

Pytam gdyż ja by jej w takim przedziale nie sprzedał, nie chcąc zaspokoić potrzeb innych niż fizjologiczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to cale twoje portfolio pod domena mecz.pl ?

 

Tam jest tylko część, mam ok 140 domen .pl i sporo więcej typu .com/net/org

 

Najbliżej odnośnie ceny wyniki*pl jest SWAGGER, najwyższa oferowana cena za tę domenę była tuż powyżej 200k pln (oferta nie przyjęta na dzień dzisiejszy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

200K to jednak troszke za duzo. Domenie tej np do sport.pl daleko, choc w sumie nie mozna ich mierzyc ta sama miara. Ale mimo wszystko rozwazalbym sprzedaz powyzej 150K.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zachcesz napisać jaką masz skalę ocen/wycen ?

Jakie domeny są lepsze niż 'bardzo ładne' i ile mogą być wtedy warte ?

 

Pytam gdyż ja by jej w takim przedziale nie sprzedał, nie chcąc zaspokoić potrzeb innych niż fizjologiczne.

 

To nie jest dział o tym czy ty się zgadzasz z moimi wycenami czy nie.

Nie istnieje w moim rozumieniu skala ocen domen bo każda domena jest inna.

 

Jak na dzień dzisiejszy to nic innego tylko domena na której ani nic nie stoi, ani nie była nigdy reklamowana (nia ma wartości SEO).

Nie ma innej wartości poza łatwą do zapamiętania krótką nazwą.pl którą łatwo promować dla okreslonej grupy.

Biorąc pod uwagę za ile sprzedają (ły) się takie keywordy jak konie.pl , historia.pl, telefony.pl, wynajem.pl baza.pl etc etc etc

grloryfikacja, pianie z zachwytu i wyceny na poziomie kwot 6-cio cyfrowych jest IMHO nieuzasadnione i nie podyktowane uwarunkowaniami rynku.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest dział o tym czy ty się zgadzasz z moimi wycenami czy nie.

Nie istnieje w moim rozumieniu skala ocen domen bo każda domena jest inna.

 

Jak na dzień dzisiejszy to nic innego tylko domena na której ani nic nie stoi, ani nie była nigdy reklamowana (nia ma wartości SEO).

Nie ma innej wartości poza łatwą do zapamiętania krótką nazwą.pl którą łatwo promować dla okreslonej grupy.

Biorąc pod uwagę za ile sprzedają (ły) się takie keywordy jak konie.pl , historia.pl, telefony.pl, wynajem.pl baza.pl etc etc etc

grloryfikacja, pianie z zachwytu i wyceny na poziomie kwot 6-cio cyfrowych jest IMHO nieuzasadnione i nie podyktowane uwarunkowaniami rynku.

 

ja przybijam piątkę przedmówcy.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na dzień dzisiejszy to nic innego tylko domena na której ani nic nie stoi, ani nie była nigdy reklamowana (nia ma wartości SEO).

Nie ma innej wartości poza łatwą do zapamiętania krótką nazwą.pl którą łatwo promować dla okreslonej grupy.

Biorąc pod uwagę za ile sprzedają (ły) się takie keywordy jak konie.pl , historia.pl, telefony.pl, wynajem.pl baza.pl etc etc etc

grloryfikacja, pianie z zachwytu i wyceny na poziomie kwot 6-cio cyfrowych jest IMHO nieuzasadnione i nie podyktowane uwarunkowaniami rynku.

I tu również zgodzę się.

 

Czy nie za bardzo zachłysnęliście się powyższą domeną ponieważ gdzieś kiedyś słyszeliście że ktoś na internetowych zakładach bukmacherskich zarabia wielkie pieniądze? To tylko wyniki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
I tu również zgodzę się.

 

Czy nie za bardzo zachłysnęliście się powyższą domeną ponieważ gdzieś kiedyś słyszeliście że ktoś na internetowych zakładach bukmacherskich zarabia wielkie pieniądze? To tylko wyniki.pl

Moim zdaniem historia.pl czy konie.pl to oczywiście doskonałe keywordy.

Ale wystarczy zobaczyć liczbę wyszukań danych słów kluczowych w google w lipcu.

 

historia - 1 220 000

konie - 450 000

telefony - 823 000

wyniki - 2 240 000

 

Dlatego też wartość komercyjna tej domeny jest większa i uważam jak wcześniej, że znajdzie kupca za ok 100k, a może nawet więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
200K to jednak troszke za duzo. Domenie tej np do sport.pl daleko, choc w sumie nie mozna ich mierzyc ta sama miara. Ale mimo wszystko rozwazalbym sprzedaz powyzej 150K.

 

czyli Betman otrzymaną ofertę na nieco ponad 200k powinien odrzucić i powiedzieć "hej! aż tyle to ona nie jest warta, sprzedam za 150k"? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem historia.pl czy konie.pl to oczywiście doskonałe keywordy.

Ale wystarczy zobaczyć liczbę wyszukań danych słów kluczowych w google w lipcu.

 

historia - 1 220 000

konie - 450 000

telefony - 823 000

wyniki - 2 240 000

 

Dlatego też wartość komercyjna tej domeny jest większa i uważam jak wcześniej, że znajdzie kupca za ok 100k, a może nawet więcej.

Ale w jaki sposób zarabiać na wynikach wydarzeń sportowych? Można sprzedawać konie czy telefony, ale pomysłu na zarabianie dużych pieniędzy przez sprzedaż historii czy wyników niestety nie mam.

 

czyli Betman otrzymaną ofertę na nieco ponad 200k powinien odrzucić i powiedzieć "hej! aż tyle to ona nie jest warta, sprzedam za 150k"? ;)

Jeżeli faktycznie dostał taką ofertę to nie zastanawiałbym się zbyt długo nad sprzedażą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale w jaki sposób zarabiać na wynikach wydarzeń sportowych? Można sprzedawać konie czy telefony, ale pomysłu na zarabianie dużych pieniędzy przez sprzedaż historii czy wyników niestety nie mam.

Myślę, że trochę możliwości zarabiania na takiej domenie jest.

Sam, co jakiś czas otrzymuje email o treści "Chcesz poznać aktualne wyniki spotkań. Wyślij SMS ..." i tym podobne ;)

Ale uważam, że największą wartość miałaby dla bukmacherów.

 

Jeżeli faktycznie dostał taką ofertę to nie zastanawiałbym się zbyt długo nad sprzedażą.

Za 200k też bym sprzedał - zwłaszcza gdybym miał jeszcze kilka innych tak dobrych domen.

Za pieniądze bym rozkręcił serwisy na pozostałych domenach - wtedy ich wartość też by wzrosła i dodatkowo mogłyby jeszcze nieźle zarabiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na dzień dzisiejszy to nic innego tylko domena na której ani nic nie stoi, ani nie była nigdy reklamowana (nia ma wartości SEO).

 

 

jakoś musiałem przegapić zmianę nazwy i tematyki forum z di.pl na si.pl ( serwisy internetowe )

kiedy nastapiła i od kiedy domeny wartościowe to tylko te spozycjonowane i ze zbudowanym na niej serwisem ?

 

co do domeny wyniki.pl i pomysłów na komercyjne zastosowanie i dochody, to taki livescore.com to z pewnością mało komercyjny i dochodowy serwis ;)

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×