Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

Gołota vs Adamek

Recommended Posts

a po co? obejrzę ją sobie w Teleexpresie :)

Dokładnie. 30 sekund i po sprawie. Kibicuję oczywiście Adamkowi.

By the way - 11. grudnia 2009 odbędzie się walka MMA - Pudzianowski vs Najman. Będzie na pewno ciekawiej.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też jestem za Adamkiem, będę też kibicował Pudzianowi, chociaż obawiam się, że Najman ma większe doświadczenie w walce.

 

I Big Brotherze :) . Aby czasem Pudzian nie zrobił z Najmana konkurencji "spacer farmera" i no nosił go po całym ringu

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
a po co? obejrzę ją sobie w Teleexpresie :)

Nawet jeśli to i tak nie żałuję, że tam będę. Zawsze od dzieciaka chciałem zobaczyć Andrzeja na ringu, no i mam teraz najprawdopodobniej ostatnią szanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w przypadku Adamka gdzieś czytałem, że ta walka nic mu nie da, jak wygra to wygra z kims z kim każdy wygrywa od dawna

jak przega to jeszcze gorzej

 

co do Najmana vs Pudzian, ostatnio była jakas walka boksera ze strong menem, chyba też w tej klasie co ma Pudzian stawać i bokser ponoć (nie wiedziałem, tylko czytałem, więc dlatego ponoć) rozjechał siłacza jak dzieciaka, w walce potrzebna jest szybkość i doświadczenie, Pudzian nie ma tego bo jego treningi były nastawione na siłę i wytrzymałość, co innego Najman... mam nadzieje, że Pudzian wygra :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
co do Najmana vs Pudzian, ostatnio była jakas walka boksera ze strong menem, chyba też w tej klasie co ma Pudzian stawać i bokser ponoć (nie wiedziałem, tylko czytałem, więc dlatego ponoć) rozjechał siłacza jak dzieciaka, w walce potrzebna jest szybkość i doświadczenie, Pudzian nie ma tego bo jego treningi były nastawione na siłę i wytrzymałość, co innego Najman...

 

Od 11 roku życia do dziś Pudzian trenuje karate. Obecnie posiada 4 kyu. Przez 7 lat uprawiał również boks. Wydaje mi się, że Najman będzie oklepany, ale promocja jego nazwiska w gazetach, internecie i telewizji w przypadku tej walki jest bezcenna i warta zachodu(wliczając to nawet pobyt w szpitalu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no zobaczymy ;) mam nadzieje że sama walka potrwa dłużej niż jedna rundkę i nie będzie jednostronna :)

 

edit: karate trenował 10 lat :) boks też chyba trenował ale nie obecnie, tak wynikało z konferencji przed walką (a chciałem sprawdzić jak to jest z tymi jego szybkościowymi sprawami) teraz oczywiście przygotowuje sie pod tą walkę i mam nadzieje, że mu się uda, nie wiem, jakoś Najman wysyła więcej negatywnych empocji czy co, że za nim jakoś nie jestem :P

Edited by zakręcony

Share this post


Link to post
Share on other sites
w przypadku Adamka gdzieś czytałem, że ta walka nic mu nie da, jak wygra to wygra z kims z kim każdy wygrywa od dawna

jak przega to jeszcze gorzej

 

Ciekawe co to za satysfakcja wygrać z dziadem bez formy, który nie wiedzieć czemu nie wie kiedy zejść ze sceny. Pewnie następną walkę zaaranżuje z jakimś karateką albo kobietą. Przecież to nawet nie jest ta sama waga. Jestem sportowym dyletantem, ale takie nazwiska jak Lewis czy Tyson znam. Gdzieś w telewizji jest program, gdzie są powtarzane ciekawsze archiwalne walki bokserskie. Lewy prosty Gołoty był jego bronią. Teraz jest swoim cieniem sprzed lat. Ale fajnie będzie wyglądał bilans, wygrana z nazwiskiem szerzej znanym niż tylko fanom boksu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co to za satysfakcja wygrać z dziadem bez formy, który nie wiedzieć czemu nie wie kiedy zejść ze sceny. Pewnie następną walkę zaaranżuje z jakimś karateką albo kobietą.

Przecież to jest walka o nic. Walka medialna. Tylko po to, żeby zarobić kasę. Nie doszukiwałbym się jakiś innych powodów.

Niemniej jednak chętnie ją zobacze, ale w TV.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od 11 roku życia do dziś Pudzian trenuje karate. Obecnie posiada 4 kyu.

 

To coś słabo mu idzie, chyba się nie przykłada za bardzo. :) Przez ten czas to powinien mieć już przynajmniej 1 dan.

Trzymam kciuki w każdym razie, bo tego całego Najmana nie trawię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co to za satysfakcja wygrać z dziadem bez formy, który nie wiedzieć czemu nie wie kiedy zejść ze sceny...

dlatego ludzie się dziwią, dlaczego Adamek chce walczyć w walce, która może mu tylko zaszkodzić lub w przypadku wygranej nic mu nie da :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co to za satysfakcja wygrać z dziadem bez formy, który nie wiedzieć czemu nie wie kiedy zejść ze sceny. Pewnie następną walkę zaaranżuje z jakimś karateką albo kobietą. Przecież to nawet nie jest ta sama waga. Jestem sportowym dyletantem, ale takie nazwiska jak Lewis czy Tyson znam. Gdzieś w telewizji jest program, gdzie są powtarzane ciekawsze archiwalne walki bokserskie. Lewy prosty Gołoty był jego bronią. Teraz jest swoim cieniem sprzed lat. Ale fajnie będzie wyglądał bilans, wygrana z nazwiskiem szerzej znanym niż tylko fanom boksu.

 

Skoro wiesz, że jest program w którym powtarzane są takie walki, to może powinieneś wiedzieć, że także często w tych walkach bokserzy nie mają 25 i 35 lat ale trochę wyżej ...

Nie lekceważyłbym Gołoty.

Niestety ma wciąż odnawialną kontuzję barku i chyba łokcia. I to może wrócić w każdym momencie.

 

Adamek, z całym szacunkiem dla jego kunsztu, nie walczył jeszcze z nikim ważnym. O Gołocie nie można tego powiedzieć. On walczył z silnymi pięściarzami. Trafiał czasami na nieprzychylne środowisko (np. nowojorskie) i dziwne sędziowanie. Już dawno powinien być Mistrzem Świata, gdyby nie okoliczności niezależne od niego. O zależnych od niego nie będę się "pluł", bo różnie bywało ale mnie osobiście razi prawdziwe opluwanie Andrzeja Gołoty.

Nie zapominajmy też o następującej rzeczy: medalu na olimpiadzie w Seulu. Gołota jest polskim medalistą olimpijskim. Zbyt często i chętnie, Polacy deprecjonują postać Andrzeja Gołoty.

 

Gołocie wypomina się takie rzeczy jak np. walka z Tysonem i tzw. ucieczka, zapominając, że Tyson był wtedy na prochach a federacja bokserska uznała tę walkę za niebyłą.

Któż o zdrowych zmysłach wystąpiłby przeciwko nawalonej prochami "Bestii"?

 

Po co jest ta walka Gołoty z Adamkiem? Adamek powinien już przed nią, podziękować Andrzejowi Gołocie, że ten zechciał uczynić mu tę przysługę aby z nim walczyć :rolleyes:. Adamek potrzebuje przetarcia do wagi cięższej (sprawdzianu swoich sił na poważnie), tylko ma jeden problem: nikt, kto ma jakieś "nazwisko" w tej wadze i potrafi dobrze walczyć, akurat z Adamkiem walczyć nie chce. Tomasz Adamek jest jeszcze do wagi ciężkiej "za mały" (nie mówię o gabarytach ciała).

Gołota otrzyma pieniądze (całkiem możliwe, że przy okazji Adamka miło zmiażdży :)) i będzie miał ich na swoim koncie po prostu więcej. Andrzej Gołota nic nie musi. Tomasz Adamek - musi bardzo wiele.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważniejsze jest serce do walki, a tego nie można odmówić Pudzianowskiemu, nawet gdyby przegrał, a to jest mało realne to można być pewnym że zrobił wszystko, żeby przygotować się na 100%.

 

Odnośnie walki Adamka z Gołotą jest podobnie, Adamek da z siebie wszystko. Podoba mi się że nie ukrywa tego, że walczy dla pieniędzy, bo kto niby lubi dostawać po twarzy dla idei? :rolleyes: Adamek waży obecnie mniej więcej tyle ile Mike Tyson w czasach swojej najwyższej formy, nie zawsze największy jest najlepszy bo wtedy nikt by nie podskoczył Wałujewowi. Co do Gołoty, no cóż przypomina on mi naszych piłkarzy, ale tego że miał talent nie można odmówić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już dziś ten dzień ;)

 

,,Walka stulecia " jak określają niektórzy B)

Jakie są wasze typy , prognozy ?

 

Moim zdaniem Adamek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tu będzie ciekawie, zabawnie to wygląda na tym zdjęciu.

 

Co do walki Gołota vs Adamek ta tak jak Kulej powiedział w którymś z jego wywiadów, że są dwa scenariusze:

1. Gołota jak trafi Adamka raz a dobrze to będzie po walce

2. Jak nie trafi dobrze to też będzie po walce ale dla niego B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A o której zaczyna się konkretnie walka Gołota-Adamek w TV? Zapewne studio wystartuje dużo wcześniej, będzie trzeba się nasłuchać ekspertów i obejrzeć kilka walk przedskoczków, czego w sumie chciałbym uniknąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro wiesz, że jest program w którym powtarzane są takie walki, to może powinieneś wiedzieć, że także często w tych walkach bokserzy nie mają 25 i 35 lat ale trochę wyżej ...

Nie lekceważyłbym Gołoty.

Niestety ma wciąż odnawialną kontuzję barku i chyba łokcia. I to może wrócić w każdym momencie.

 

Adamek, z całym szacunkiem dla jego kunsztu, nie walczył jeszcze z nikim ważnym. O Gołocie nie można tego powiedzieć. On walczył z silnymi pięściarzami. Trafiał czasami na nieprzychylne środowisko (np. nowojorskie) i dziwne sędziowanie. Już dawno powinien być Mistrzem Świata, gdyby nie okoliczności niezależne od niego. O zależnych od niego nie będę się "pluł", bo różnie bywało ale mnie osobiście razi prawdziwe opluwanie Andrzeja Gołoty.

Nie zapominajmy też o następującej rzeczy: medalu na olimpiadzie w Seulu. Gołota jest polskim medalistą olimpijskim.

 

Racja. Ja źle się wyraziłem. Miałem na myśli, że to Adamek szuka okazji żeby walczyć z Gołotą, który właśnie borykając się z kontuzjami może być stosunkowo łatwym celem. Gołota już walczył z Lewisem i Tysonem. Takie wydarzenia być może dopiero w przyszłości będą udziałem Adamka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×