Jump to content
mendoza

brokerdomen.pl

Recommended Posts

powinienem dopisać "część" portfolio :) i jestem świadomy że ponad 70% nie jest wartych przedłużenia ;)

 

jezeli czesc to co innego (zauwazylem ze podniosles swoj "prog przedluzenia") ;)

interesuje mnie jak Daniel podejdzie do oceny innych portfolio i chetnie zapoznam sie z taka wycena

przede wszystkim dlatego, ze na pozarcie poszly portfolia nie tylko rekinow domenowych ;)

czy zastosuje jakas lagodniejsza forme oceny czy spojrzy na nie z punktu abonenta domen generycznych a wtedy ........

czeka go trudne zadanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawda jest taka ze 50zł za 100 domen to śmieszna kwota.

i wg mnie jest to opłata symboliczna i nazwałbym ja marketingowo-promocyjna oferta:)

śmieszna kwota.. to prawda.. jednak porównywalna trochę do wróżby... np domena x.pl będzie wyceniona na xxx xxx zł no i co z tego? jak i przez 20 lat może się nie znaleźć osoba która jest w stanie/chce tyle zapłacić

 

 

jezeli czesc to co innego (zauwazylem ze podniosles swoj "prog przedluzenia") :)

interesuje mnie jak Daniel podejdzie do oceny innych portfolio i chetnie zapoznam sie z taka wycena

część błędów początków.. / niedopatrzenia(literówki) / skuszenia się na domeny na allegro za 1,25zł ;)

 

A próg zwiększyłem, bo przypomniało mi się jeszcze o części domen ;) o których zapomniałem wcześniej

 

i ja również bardziej z ciekawości jak wygląda sprawa z "Oka Inwestora domenowego" , jako porada bardziej doświadczonej osoby, niż jakakolwiek wykładnia tego co mam dalej robić co przedłużać a co nie i na ile co wyceniać ;)

 

i każda nauka, opinia innych, konstruktywna krytyka jest mile widziana

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
śmieszna kwota.. to prawda.. jednak porównywalna trochę do wróżby... np domena x.pl będzie wyceniona na xxx xxx zł no i co z tego? jak i przez 20 lat może się nie znaleźć osoba która jest w stanie/chce tyle zapłacić

 

 

 

część błędów początków.. / niedopatrzenia(literówki) / skuszenia się na domeny na allegro za 1,25zł ;)

 

A próg zwiększyłem, bo przypomniało mi się jeszcze o części domen :) o których zapomniałem wcześniej

 

i ja również bardziej z ciekawości jak wygląda sprawa z "Oka Inwestora domenowego" , jako porada bardziej doświadczonej osoby, niż jakakolwiek wykładnia tego co mam dalej robić co przedłużać a co nie i na ile co wyceniać ;)

 

i każda nauka, opinia innych, konstruktywna krytyka jest mile widziana

 

 

Przeciez ta oferta na ktora sie zdecydowaliscie, dotyczy nie wyceny, tylko oceny.

Wyceny kosztuja zdecydowanie wiecej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, no i na koniec: nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wykonywane oceny. To są domeny, a moje oceny mogą być błędne.

To jest bardzo uczciwe podejście i radzę posłuchać Daniela.

Ostatecznie sam nie przedłużał niektórych swoich domen, dla których później pojawiały się oferty liczone w tysiącach PLN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przede wszystkim dlatego, ze na pozarcie poszly portfolia nie tylko rekinow domenowych ;)

 

 

Przeciez ta oferta na ktora sie zdecydowaliscie, dotyczy nie wyceny, tylko oceny.

Wyceny kosztuja zdecydowanie wiecej ;)

I właśnie chodzio o ocenę warta/nie warta przedłużania :) no i nieco dziwne by było jakby ktoś kto uważa się za rekina domenowego dawał swoje domeny do oceny/wyceny do innego rekina domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I właśnie chodzio o ocenę warta/nie warta przedłużania :) no i nieco dziwne by było jakby ktoś kto uważa się za rekina domenowego dawał swoje domeny do oceny/wyceny do innego rekina domen ;)

Prawdę mówiąc nie widziałbym w tym nic dziwnego ;) Każdy ma w portfolio domeny dobre i słabe. Inaczej - każdy ma w portfolio domeny słabe ;) Czasami ciężko się z nimi rozstać. Zdanie dwóch, trzech osób z boku mogłoby mnie np. przekonać, że jednak danej domeny nie warto przedłużać.

 

Co do ocen: ze względu na natłok spraw część ocen zrobię pewnie dopiero w weekend. Dziś jedno - dwa portfolio powinno się udać ocenić (jedno już ocenione, ale jeszcze nie przesłałem opinii).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie czekamy na ujawnienie ocen :) Zapewne nie tylko ja jestem ciekaw opinii Brokera nt. domen regniętych niejednokrotnie z paluszka w latach 2010-2011...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałem już 2 oceny od radse oraz DD

 

Lista przesłanych domen :

1. ziółko.pl 
2. ecash.com.pl 
3. szkołykosmetyczne.pl 
4. luzacy.pl 
5. mieszkanieluksusowe.pl 
6. serwisstudencki.pl 
7. rankingproduktow.pl 
8. wyścig.eu + nIDN
9. redcross.pl 
10. socialbank.pl 
11. javagry.pl 
12. webarchiwum.pl 
13. najlepszerestauracje.pl 
14. jestemsponsorem.pl 
15. futureinvestment.pl 
16. komputerywpromocji.pl 
17. plugopiaskarki.pl 
18. kufle.eu 
19. webworkers.pl 
20. parking.net.pl 
21. historiamuzyki.pl 
22. kupujenajtaniej.pl 
23. wideoonline.pl 
24. widzowie.pl 
25. spotkaniawsieci.pl 
26. ibey.pl 
27. annonces.pl (fr. )
28. betonbudowlany.pl 
29. cukiernictwoartystyczne.pl 
30. ebankowiec.pl 
31. komisbizuterii.pl 
32. studiowizualne.pl 
33. akademia-fryzjerstwa.pl 
34. przelewelektroniczny.pl 
35. zwornice.pl 
36. filmyerotyczne.sex.pl 
37. seostore.pl 
38. medycynamobilna.pl 
39. kancelariaprawnaonline.pl 
40. reklamycyfrowe.pl 
41. farbyscienne.pl 
42. kawiarniamuzyczna.pl 
43. alkoholeluksusowe.pl 
44. wyrobyzeskory.pl 
45. magazynkinowy.pl 
46. wydrukireklamowe.pl 
47. barkirzeczne.pl 
48. przedsiebiorstwa.net.pl 
49. drukipodatkowe.pl 
50. rozliczymy.pl
51. dlasamochodu.pl 
52. radiomagnetofony.pl 
53. szkolyplastyczne.pl 
54. air-show.pl
55. instruktorjazdy.com.pl 
56. tłumaczinternetowy.pl 
57. dompozyczkowy.pl 
58. wedkarzonline.pl 
59. oknaeco.pl 
60. advertisment.pl 
61. towar.net.pl 
62. solariadomowe.pl 
63. ekolampy.pl 
64. bioserum.pl 
65. scigaj.pl 
66. domaxinteriors.pl 
67. med.warszawa.pl 
68. agencja-modelek.com.pl 
69. zaklady.biz 
70. notariuszonline.pl 
71. kafejkainternetowa.pl 
72. inpay.pl 
73. chiptunning.pl 
74. plikidopobrania.pl 
75. aplikacjedopobrania.pl 
76. gorskachata.pl 
77. tapetujemy.pl 
78. grzywa.pl 
79. souvenire.pl 
80. darmoweogłoszenie.pl 
81. dźwiękowe.pl +nIDN
82. miloscwsieci.pl 
83. hram.pl 
84. procencik.pl 
85. ksiegowy-online.pl 
86. targidomen.org 
87. edukacjabiznesowa.pl 
88. mewka.pl
89. bon-apetit.pl 
90. forumprogramistyczne.pl 
91. projektymebli.pl 
92. naprawajachtów + renowacjajachtów + nIDN
93. technologiainformacyjna.pl 
94. pieczarki.net 
95. pupilek.com 
96. nawczasy.net 
97. anglopol.pl 
98. airmarket.pl

 

 

i tak dla radse

 

Domeny do dłuższego trzymania ( z potencjałem):

 

SocialBank.pl

ReklamyCyfrowe.pl

WydrukiReklamowe.pl

tłumaczInternetowy.pl

 

 

 

Domeny którym warto dać jeszcze raz szanse ( przedłużyć ):

 

serwisstudencki.pl

javagry.pl

najlepszerestauracje.pl

kufle.eu

parking.net.pl

historiamuzyki.pl

widzowie.pl

betonbudowlany.pl

farbyscienne.pl

air-show.pl

solariadomowe.pl

bioserum.pl

scigaj.pl

med.warszawa.pl

zaklady.pl

kafejkainternetowa.pl

gorskachata.pl

forumprogramistyczne.pl

projektymebli.pl

naprawajachtów + renowacjajachtów + nIDN

technologiainformacyjna.pl

pieczarki.net

pupilek.com

 

 

Domeny do przedłużenia (mocnego zastanowienia w przypadku zbyt małej ilości pozostałych domen :

darmoweogłoszenia.pl

grzywa.pl

tapetujemy.pl

instruktorjazdy.com.pl

rozliczymy.pl

studiowizualne.pl

komisbizuterii.pl

webworkers.pl

plugopiaskarki.pl

wyścig.eu + nIDN

luzacy.pl

 

 

W załączniku tematu również plik podesłany przez radse , który daje mi wskazówki (BARDZO CIEKAWE) w opisowy sposób do części z moich domen

 

 

Natomiast dla Daniel Dryzek :

 

Te domeny mogą mieć potencjalnie jakąś wartość, ale nie trzymałbym

ich, tylko próbował sprzedać:

 

air-show.pl

instruktorjazdy.com.pl

gorskachata.pl

 

Najciekawsze moim zdaniem, warto zostawić w portfolio:

 

ziółko.pl

kufle.eu

parking.net.pl

pieczarki.net

notariuszonline.pl

pupilek.com

 

Uwagi: nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za przeprowadzoną ocenę

domen. Ocena może być błędna.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Mam nadzieję, że moja

ocena będzie przydatna.

 

Daniel Dryzek

brokerdomen.pl

 

 

Oceny częściowo podobne.. jednak w kilku przypadkach dość znacząco się różniące. DD skreślił reklamyCyfrowe.pl, gdzie radse odkrył w niej jakiś potencjał w przeciągu dłuższego czasu, natomiast notariuszOnline.pl skreślone przez radse, DD uznał jako czołówka domen przesłanych.

 

IMHO :

 

usługa DD : szybka, krótka, poglądowa nadająca się dla osób które z jednej strony coś o domenach wiedzą, a z drugiej strony wiedzą na tyle mało, że chcą ocenić swoje domeny w systemie Tak/ Nie

 

usługa radse : dość wnikliwa, edukująca, podpowiadająca i można z zamieszczonych przez niego wskazówek naprawdę sporo wynieść do swoich dalszych przygód z domenami ( warto spojrzeć w .doc załączony do postu )

 

 

 

 

Serdecznie dziękuję za obie oceny dzięki nim zaoszczędzę i nie będę przedłużał znacznej części z przesłanych domen

icebreaker.doc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawia mnie "chłód" przy tej domenie?

 

zaklady.pl

Może dlatego, że to zaklady.biz.. :P

 

Właśnie kończę 9 z 10 ocen. Jednego portfolio jeszcze nie otrzymałem. Czekam na wszelkie opinie i sugestie od Osób, dla których oceniałem domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Zgodnie z obietnicą zamieszczam poniżej ocenę moich domen, może i Wam ona pomoże w ocenie własnych domen podobnych. Ja bardzo dziękuję za poświęcenie mi czasu i polecam usługę wszystkim forumowiczom.

 

 

 

Domeny do usunięcia lub sprzedaż na aukcji zwykłej lub Last Minute:

 

Leasingowanie.pl

HaleAluminiowe.pl

Animowanie.pl

OpcjeWalutowe.pl

Little.pl

Szczypiornista.pl

ImplantySlimakowe.pl

Futuresy.pl

Mikroimplanty.pl

Sedziowanie.pl

Baristyka.pl

MedycynaSportu.pl

Medestetyka.pl

PrzychodniaReumatologiczna.pl

PrzychodniaRehabilitacyjna.pl

Rekrutowanie.pl

PromocjaImprez.pl

GolfSchool.pl

PrawaPoboru.pl

NarciarstwoWodne.pl

Inwestorstwo.pl

KursNarciarski.pl

SklepGolfisty.pl

InzynieriaFinansowa.pl

GieldaPatentow.pl+IDN

AkademiaGolfowa.pl

AnakemiaNarciarska.pl

ApartamentyPremium.pl

Bioanaliza.pl

Biotechnolodzy.pl

Burty.pl

CapitalMarkets.pl

ChirurgiaRefrakcyjna.pl

InvestmentCenter.pl

EkoGalanteria.pl

EcoOczyszczalnie.pl

EkoRodzic.pl

Faule.pl

Filatelista.eu

GaleriaRC.pl

GeoAnaliza.pl

Makijaze.eu

MedPolisy.pl

MedUbezpieczenia.pl

MiniLiga.pl

Ozdobki.pl

Polecisz.pl

Poligrafica.pl

Projekcje.com.pl

RehabilitacjaPourazowa.pl

Rehabilitant.com.pl

Spready.pl

Spredy.pl

SzkolaGolfowa.pl

TopInwestycje.pl

TopLokalizacje.pl

Wenerologia.com.pl

Ambulatoria.pl

CentrumBiurowe.eu

Czekotelegramy.pl

Galwanizacja.eu

PlynySamochodowe.pl

PoleGolfowe.eu

Quady.biz

Slajdy.eu

GaleriaModelarska.pl

GaleriaModeli.pl

GruntKomercyjny.pl

GruntyDeweloperskie.pl

Wizazysta.eu

 

Poniższe domeny mogą posiadać jakąś wartość, ale nie trzymałbym ich,

tylko sprzedał:

 

Bahama.pl - spróbować sprzedać firmie spod .com.pl

Zegarynka.pl

Businessman.com.pl

VideoProduction.pl - spróbować sprzedać firmie spod .com.pl

eBankowosc.pl

Aparaty.info

Bankowosc.net + IDN

e-Podroz.pl

EcoKosmetyki.pl (brak wersji eko przeszkadza)

Podroz.net

Samochod.TV

Zaglowki.eu

 

Najciekawsze moim zdaniem, warto zostawić w portfolio:

 

Forex24.pl

Bruki.pl

Rozliczenie.pl

Hostel24.pl

Mozliwosci.pl (trochę brakuje IDNa)

Geriatra.com.pl

Gotowka.net + IDN

Korekcja-Wzroku.pl

Treningi.eu

Windykator.eu

Spawanie.eu

Programowanie.info

 

Warto jednak spróbować kontrolnie sprzedać 2-3 z tych domen i zobaczyć

ile faktycznie mogą być warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najciekawsze moim zdaniem, warto zostawić w portfolio:

 

Forex24.pl

Bruki.pl

Rozliczenie.pl

Hostel24.pl

Mozliwosci.pl (trochę brakuje IDNa)

Geriatra.com.pl

Gotowka.net + IDN

Korekcja-Wzroku.pl

Treningi.eu

Windykator.eu

Spawanie.eu

Programowanie.info

 

A jak się odniesiesz do tak ostrej selekcji domen? :P

 

Pytam nie bez powodu, bo jestem zainteresowany taką płatną usługą i wolałbym najpierw poznać jakieś opinie osób, które skorzystały już z tej usługi od brokerdomen.pl.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Danielowi za poświęcenie cennego czasu, z oceny jestem zadowolony, polecam innym do korzystania z takich usług :P

 

Oto moja lista :

 

Domeny do usunięcia lub sprzedaż na aukcji zwykłej lub Last Minute:

 

platformamobilna.pl

agencjaafiliacyjna.pl

namedealer.pl

prawazwierząt.pl

prawaczłowieka.pl

kulomiot.pl

oryginalnetonery.pl

kredytyhandlowe.pl

literatki.pl

sprzedazgruntow.pl

beneficjenci.pl

dobrybankier.pl

agencjadomen.eu

doliny.pl

mocmarzen.pl

poplotkujcie.pl

3gs.pl

autoseller.pl

deskirozdzielcze.pl

domainholdings.pl

e-cloud.pl

fabrykabanerow.pl

fonologia.pl

gliniane.pl

holdingdomen.pl

hostelekatowice.pl

imperiumdomen.pl

jaszczurki.com.pl

konsolidacje24.pl

konsorcjumdomen.pl

kredythandlowy.eu

kredythandlowy.pl

londonolympics.pl

millions.pl

ofertybiurpodrozy.pl

przepustnica.pl

sektorbankowy.pl

socjolingwistyka.pl

speedwaymanager.pl

statystykisportowe.pl

turystykawypoczynkowa.pl

turysykagorska.pl

tygodniksportowy.pl

virtual-assistant.pl

virtualassistant.pl

zlomujemy.pl

zrecenzuj.pl

pracewyburzeniowe.pl

 

Najciekawsze moim zdaniem, warto zostawić w portfolio, jednak wartość

umiarkowana - bez szaleństw:

 

softwaredevelopment.pl

portfoliodomen.eu

hlo.pl

technologiemobilne.pl

biuromarketingowe.pl

 

Zagranicznych keywordów w .com . i .eu nie oceniam:

 

domains-agency.com

virtualentrepreneur.eu

passiveincomeideas.eu

passiveincomestreams.eu

entrepreneurialideas.eu

brandingyourself.eu

propertyphotography.eu

seocourses.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
A jak się odniesiesz do tak ostrej selekcji domen? :P

 

Pytam nie bez powodu, bo jestem zainteresowany taką płatną usługą i wolałbym najpierw poznać jakieś opinie.

 

To pewnie kwestia charakteru przede wszystkim, kryteriów i strategii prowadzenia własnego portfolio. Ja z natury jestem otwarty na zdanie innych i mnie inne bądź nieraz mocno inne zdanie motywuje do dalszych i głębszych przemyśleń. Dla mnie osobiście ocena ma DUŻĄ wartość i powiem szczerze, że miałaby mniejszą gdyby była nazwijmy to łaskawa. Bardziej szukałem w niej utwierdzenia się w przekonaniu co do domen, które warto trzymać i w pewnej części moje odczucia i odczucia Daniela są rozbieżne. Kluczem do mojego szczerego zadowolenia jest też pewnie fakt że od 3-4 miesięcy staram się mieć dużo bardziej krytyczne zdanie na temat swoich domen niż było to wcześniej. Ta ocena z pewnością pomoże mi zrealizować założony wcześniej cel czyli około 50 domen w portfolio na koniec roku, przy czym nie przesłoni mi zupełnie oczów i nie będę traktował jej jako produktu końcowego a jedynie pewne spojrzenie w analizie z którą zmagam się na bieżąco gdy co kilka dni spadają domeny;) .

Z klikoma ocenami nie zgadzam się do końca podam jeden przyklad: Rehabilitant.com.pl do usunięcia a Geriarta.com.pl jedna z najciekawszych. Tematyka podobna, końcówka ta sama więc czasem szkoda że nie ma jakiegoś małego opisu. Dlatego lepiej gdyby usługa była droższa a gdyby jednak zawierała choć kilka zdań. Ja bardziej skłaniałbym się ku zamianie miejscami domen i prawdopodobnie tak się stanie.

Na koniec tylko zauważę, że wszelkie wybierane usługi muszą mieć jakiś cel. Bez sensu jest dawać domeny do oceny gdy jest się w fazie mocnego skupowania, bo co po?? Żeby usłyszeć: tak bierz jeszcze, jeszcze bo są idealne?? Tak samo bez sensu jest korzystanie z usługi tylko dlatego że ona jest. Bardzo polecam natomiast usługę gdy ktoś chce zmienić strategię, szuka jakiejś innej nowej drogi, jest otwarty i nie pisze na pierwszym slajdzie prezentacji "Jestem ekspertem", bo wtedy taka ocena nie będzie przeglądnięta i zakopana gdzieś w skrzynce mailowej a będzie polem do konkretnej spokojnej analizy domena po domenie.

Jako pewne spostrzeżenie dopiszę, że warto byłoby zrobić podczas zgłoszenia jakąś ankietę badającą preferencje po której mógłbyś Danielu oceniać portfolio pod kątem indywidualnej strategii zleceniodawcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Pytam nie bez powodu, bo jestem zainteresowany taką płatną usługą i wolałbym najpierw poznać jakieś opinie osób, które skorzystały już z tej usługi od brokerdomen.pl.

 

W wielu przypadkach nie zgodziłbym się z wycenami Daniela odnośnie domen Radse. Autorytetu DD nie chce jednak kwestionować, wręcz przeciwnie.

 

Do czasu publikacji ocen nie interesowała mnie raczej ocena moich domen przez DD. Teraz jednak zdanie zmieniłem.

 

Za rekina się nie mam więc może wyskubie 50 PLNów na ocenę paru domen z mojego skromnego portfolio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako pewne spostrzeżenie dopiszę, że warto byłoby zrobić podczas zgłoszenia jakąś ankietę badającą preferencje po której mógłbyś Danielu oceniać portfolio pod kątem indywidualnej strategii zleceniodawcy.

Proszę doprecyzuj, bo nie wiem czy dobrze Cię rozumiem. W zasadzie ja widzę tylko dwie strategie: zarabianie na domenach albo kolekcjonerstwo bez znaczenia na wynik finansowy :P Ja oczywiście oceniam pod kątem tej pierwszej strategii :P

 

Za rekina się nie mam więc może wyskubie 50 PLNów na ocenę paru domen z mojego skromnego portfolio.

No to mam pierwszego Klienta :P Dzięki!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie zainteresowała rekomendacja trzymaj dla kufle.eu. Ja bym nawet nie zarejestrował.

Na pierwszy rzut oka miałem takie samo skojarzenie :P Ale zrobiłem szybki research i okazało się, że to całkiem prężna branża, co więcej jest sporo firm działających pod domenami ze słowem kufle.

 

Oczywiście nie jest to domena nie wiadomo jak wartościowa, ale moim zdaniem można ją sprzedać z zyskiem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Dlatego lepiej gdyby usługa była droższa a gdyby jednak zawierała choć kilka zdań.

...

Jak najbardziej skłaniam się ku tej sugestii.

 

Mógłbyś wprowadzić wersję Tak/Nie właśnie za 0,5zł/sztuka

 

+ wersja dlaczego (tak/nie) oczywiście droższą, jednak z podtekstem edukacyjnym - 1,2 zdania dlaczego tak, w którą stronę iść / dlaczego nie i dlaczego nie warto inwestować właśnie w takie złożenia keywordów

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to mam pierwszego Klienta :P Dzięki!

 

Dwóch, bo ja 50 zł też wysupłam na rzucenie aż tak krytycznym okiem, bo samemu jest jednak bardzo, bardzo trudno. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwóch, bo ja 50 zł też wysupłam na rzucenie aż tak krytycznym okiem, bo samemu jest jednak bardzo, bardzo trudno. :P

 

Też się nad tym zastanowię, wkrótce przedłużenia więc zawsze to mniejszy dylemat :P

 

PS. Pod warunkiem, że nie będziesz się Danielu głośno śmiał :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak najbardziej skłaniam się ku tej sugestii.

 

Mógłbyś wprowadzić wersję Tak/Nie właśnie za 0,5zł/sztuka

 

+ wersja dlaczego (tak/nie) oczywiście droższą, jednak z podtekstem edukacyjnym - 1,2 zdania dlaczego tak, w którą stronę iść / dlaczego nie i dlaczego nie warto inwestować właśnie w takie złożenia keywordów

Tyle, że taka rozszerzona wersja musiałaby kosztować wielokrotnie więcej, powiedzmy 5 zł za domenę :P Wątpię czy wtedy ktoś byłby zainteresowany. Ale jeśli tak, to oczywiście dostosuję się do potrzeb rynku :P

 

Dwóch, bo ja 50 zł też wysupłam na rzucenie aż tak krytycznym okiem, bo samemu jest jednak bardzo, bardzo trudno. :P

Super!

 

Aha, jedna uwaga. Tak jak to opisałem w opisie usługi: 50 PLN netto - niestety (stety) prowadzę działalność w Polsce i muszę doliczyć 23% VAT, a na zamówioną usługę wystawiam fakturę VAT.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
No to mam pierwszego Klienta :P Dzięki!

 

Nie ma za co. To ja podziękuję za wyprowadzenie mnie z błędnie ocenianych przeze mnie domen. Zbyt mocno wierzę w swoje domeny i nad tym chyba muszę popracować.

 

Tyle, że taka rozszerzona wersja musiałaby kosztować wielokrotnie więcej, powiedzmy 5 zł za domenę :P Wątpię czy wtedy ktoś byłby zainteresowany. Ale jeśli tak, to oczywiście dostosuję się do potrzeb rynku :P

 

DD

 

Wg mnie to nie problem. 100 złotych i 20 domen z konkretną opinią jakich trudno szukać w dziale "Wycena i opinia". Też bym wyskubał :P

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie to nie problem. 100 złotych i 20 domen z konkretną opinią jakich trudno szukać w dziale "Wycena i opinia". Też bym wyskubał :P

OK, w takim razie mogę spróbować! :P

 

Wersja premium usługi oceny w cenie 5 PLN netto za domenę. Minimalne zamówienie: 100 PLN (20 domen). W wersji premium do każdej domeny będzie dołączony krótki opis.

 

Najlepiej pokazać usługę na przykładzie, więc dla pierwszych 3 osób ocena premium za darmo. Maksymalnie dla każdej osoby ocenię 10 domen. Warunkiem skorzystania z darmowej oceny premium jest zgoda na umieszczenie wyników takiej oceny w tym wątku (kopia raportu ode mnie).

 

Kto pierwszy ten lepszy!

 

P.S W sumie obie usługi możecie łączyć, bo wersję "light" można zastosować dla większej liczby domen, a potem dla wybranych zamówić ocenę premium.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×