Jump to content

Dick

Użytkownik
 • Content Count

  803
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Dick

 1. Dick

  opatija.pl

  opatija.pl opatija.pl - destynacja turystyczna Chorwacja
 2. Dalej nie wiem co z tym fantem zrobić Miało być po roku a już 2 lata minęły i nie jestem w stanie trzeźwo ocenić swojej zbieraniny - w tym czasie pozbyłem się jednej z powyższego zestawienia za 3,5 k pln brutto Pozdrawiam, Muszę sobie obiecać, że do początku wakacji wrzucę tu swoje subiektywne TOP na następny rok. Zauważyłem, że uczy to trochę pokory... Tak było kiedyś ... Teraz jestem w stanie wrzucić tylko TOP 3 a i tak trzecia pozycja jest sporym problemem i zagwozdką czy "na pewno": - smartshop.pl, - koalicja.pl, - funeralia.pl. Jakoś to się "kręci" tzn. nie dopłacam do hobby domeniarskiego ale przysłowiowej dupy nie urywa. Minęło 11 lat od kiedy wyszedłem ponad liczbę 5 domen na osobę (co uważam za standardowy zakres posiadania gdy ktoś prowadzi jakąś działalność). Najstarsza domena ma aktualnie 17 lat (w przyszłym roku zrobię jej huczną 18-tkę jak dalej będzie ze mną). Stan posiadania na dzień dzisiejszy to 204 szt. Ostatnio skupiam się na nowej niszy jeszcze do końca nie zagospodarowanej przez spekulantów a w którą chcę wejść. Jest dobrze ...
 3. Jestem pełen podziwu dla Was że chce się Wam z matołami dyskutować
 4. Jakiegoś nowego idiotę przywiało
 5. Dick

  rzemienie.pl

  rzemienie.pl aukcje
 6. obozyedukacyjne.pl obozjezykowy.pl Dzisiaj koniec aukcji LM: ObozyEdukacyjne.pl - koniec aukcji 20:20 ObozJezykowy.pl - koniec aukcji 20:50 Aukcje od 1 pln, z ofertami Zapraszam
 7. Dick

  funeralia.pl

  Może jednak ktoś coś? Na forum o domenach warto czasem porozmawiać o domenach... Tematyka pogrzebowa ... każdego dotyczy ... KK czeka ...
 8. funeralia.pl Mam jakieś swoje wyobrażenie ale potrzebuję weryfikacji od Was
 9. efactoring.pl efactoring.pl - zapraszam
 10. Dzisiaj koniec aukcji bonypodarunkowe.pl
 11. bonypodarunkowe.pl Zapraszam na aukcje LM od 1 pln: bonypodarunkowe.pl liniaprodukcyjna.pl
 12. Nawiązując do tytułu tematu: a czego byś się spodziewał pod tą domeną?
 13. Miałem w tym roku zainteresowanie swoją: koalicja#pl ale przerosło to "spindoctorów" z PO. Ad. rem. z ostatnich: sztobry.pl, kwewri.pl, slowwine.net - domeny raczej pod siebie bo znalazłem nowy (lepszy?) temat niż domeny, który mnie teraz zainteresował.
 14. Dick

  pruderie.com

  Wygląda na to, że oprócz tej domeny wszystkie inne końcówki są wolne. Komu chcesz to sprzedać?
 15. Gdzie znajdę FV wewnętrzną do pobrania?
 16. Dostałem dzisiaj e-mail następującej treści: "Podczas rejestracji w nazym serwisie podałeś na swoim koncie numer NIP-EU celem otrzymywania faktur europejskich (bez naliczonego podatku VAT). Niestety, po sprawdzeniu podanego numeru NIP-EU wykryliśmy że Twoja firma nie jest zarejestrowana do celów podatku VAT w Unii Europejskiej. Prosimy o sprawdzenie czy rejestracja Twojej firmy do celów podatku VAT jest prawidłowa. Jeśli podczas kolejnego sprawdzenia Twoja firma nadal nie będzie zarejestrowana dla celów podatku VAT w Unii Europejskiej, nastąpi automatyczna zmiana sposobu fakturowania na Twoim koncie." Naprawcie ten mechanizm bo firma jest czynnym podatnikiem VAT UE - sprawdzone przed chwilą we VIES.
 17. ładne jakbym miał żonę lub dziewczynę o tym imieniu to bym się skusił
 18. w temacie: 12 kpln za smartshop kropka pe el
 19. Co was napadło z tą nagonką? Myślę, źe przydałby się osobny wątek pt. "odrzucone oferty na domeny które cenimy powyżej 10 k pln:". Czepiacie się "lovestory" a jak to wygląda u Was?
 20. Taaa - i dla domen spoza nazwa.pl, które są przekierowane na wasze serwery tylko w celu utrzymania na nich konta pocztowego powystawialiście jak opętani proformy na jedyne 50 zł netto dla każdej domeny (oczywiście w promocji 50% w pierwszym roku) za usługę DNS Anycast. Czas wypier...ć od was także z serwerem.
 21. W drodze z zakupów przed świątecznych (od razu mi lepiej):
 22. Dick

  Nowy wygląd forum

  Mi się nie podoba, że nie pokazuje użytkowników przeglądających dany temat na samym dole. Tylko na stronie głównej pokazuje zalogowanych.
×