Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Grzegorz...od zarania dziejów wiadomo, że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na pierwszy rzut oka widać, że wszystkie te konta należą do samego AM. Na pewno testowali jakąś funkcjonalność - pewnie składanie ofert przez użytkowników z ujemnym ratingiem i coś w tej kwestii będzie albo zostało już poprawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topowa domena dla tej branży.

Biorąc pod uwagę fakt, że bycie w TOP w google pod frazą "pozycjonowanie" nie przysparza znakomitej ilości klientów zainteresowanych tą usługą, wydaje mi się, że aukcja nie osiągnie ceny minimalnej.

 

Przecież nazwa domeny nie ma kluczowego wpływu na pozycję w Google, bardziej chodzi o prestiż z posiadania takiej domeny. W 2010 roku na MeetDomainers była sprzedana domena pozycjonowanie.com za 24000 zł, domena jest zagospodarowana - http://pozycjonowanie.com i podobne zastosowanie mogłoby być dla pozycjonowanie.pl

 

Mi domena bardzo się podoba, ale cena minimalna jest na pewno ustawiona pod klienta końcowego. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi domena bardzo się podoba, ale cena minimalna jest na pewno ustawiona pod klienta końcowego. :)

I pomyśleć, że za domeny na zaplecze do pozycjonowania chcą dawać grosze. A tu już 15k i nadal mało :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że sprzedający nie ma ani jednego komentarza.

A co by to zmieniło ? Kupiłbyś dla tego komentarza lub kilku ?

Może po prostu nic innego nie sprzedał dotychczas na Allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://pozycjonowanie.pl

 

Na górze forum jest napisane "Kup domenę POZYCJONOWANIE.PL !" i prowadzi akurat do tej aukcji. ;-) Pisanie teorii spiskowych nie ma więc tu sensu - sprzedający tę domenę jest na 100% jej właścicielem. A w sprawie komentarzy kupuję wersję Kangura, że sprzedający nie ma komentarzy, bo po prostu nie sprzedawał nic jeszcze na Allegro.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Przecież nazwa domeny nie ma kluczowego wpływu na pozycję w Google, bardziej chodzi o prestiż z posiadania takiej domeny. W 2010 roku na MeetDomainers była sprzedana domena pozycjonowanie.com za 24000 zł, domena jest zagospodarowana - http://pozycjonowanie.com i podobne zastosowanie mogłoby być dla pozycjonowanie.pl

 

Mi domena bardzo się podoba, ale cena minimalna jest na pewno ustawiona pod klienta końcowego. :)

Zgadzam się, choć nikt z google nigdy nie powiedział, że exact domain name ma znikomą siłę.

Zapewne cena minimalna jest bardzo duża (i dobrze) i jeżeli trafi się kupiec to będzie to zapewne czołówka firm oferujących SEO w Polsce lub nowy gracz na rynku.

A domena rzeczywiście klasyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×