Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Co prawda to nie moja opcja, a więc nie czuję się upoważniony do pełnego ujawnienia:

 

DOMAIN: xxxx.pl

created: 2009.06.03 09:41:09

 

Rafał!!!! Ty szczęściarzu :) Ciekawe kiedy się pochwalisz? ;)

 

Według mnie jedna z ciekawszych opcji zrealizowanych w ostatnim czasie.

Obserwując ile Knorr i Winiary poświęcają środków finansowych aby reklamować w TV tego typu produkty, myślę, że za koszt nadania jednego spotu w TV powinna ta nazwa domeny w swoim czasie spokojnie znaleźć nabywcę. Aż się prosi aby na końcu reklamy pojawiał się ten właśnie adres.

 

SZCZERE GRATULUJE!!! Oby więcej takich realizacji opcji nam wszystkim się przytrafiało ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rafał!!!! Ty szczęściarzu :) Ciekawe kiedy się pochwalisz? ;)

 

No ładna, ładne, pogratulować :-) (ale który Rafał..?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prawda to nie moja opcja, a więc nie czuję się upoważniony do pełnego ujawnienia:

 

 

 

Rafał!!!! Ty szczęściarzu :) Ciekawe kiedy się pochwalisz? ;)

 

Według mnie jedna z ciekawszych opcji zrealizowanych w ostatnim czasie.

Obserwując ile Knorr i Winiary poświęcają środków finansowych aby reklamować w TV tego typu produkty, myślę, że za koszt nadania jednego spotu w TV powinna ta nazwa domeny w swoim czasie spokojnie znaleźć nabywcę. Aż się prosi aby na końcu reklamy pojawiał się ten właśnie adres.

 

SZCZERE GRATULUJE!!! Oby więcej takich realizacji opcji nam wszystkim się przytrafiało ;)

no i sa jeszcze chinskie... ;)

chyba ze sie myle - ok, juz wiem

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

piekna opcja, ale z tym wydawaniem kasy przez np knorra, kamis czy winiary to niestety nie jest tak różowo :)

 

#przyprawy.pl

#nudle.pl

#marynaty.pl

#panierki.pl

#galaretki.pl

#przetwory.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś przedstawienia.pl

Jestem szczerze zdziwiony liczbą opcji, które wpadają mi w drugim roku po założeniu. Strach pomyśleć co się będzie działo za rok. ;-)

 

A ze swojej strony, choć wiem że się tu nie pochwali, gratuluję abonentowi zrealizowanej niedawno opcji e..........pl - dwa lata temu jej abonent złożył mi ofertę sprzedaży tej domeny wraz z serwisem za, bagatela, 100 000 zł. Oczywiście nie skorzystałem. Musiał ktoś nieźle przysnąć żeby teraz ją puścić, bo połowę tej ceny spokojnie mogła być warta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś przedstawienia.pl

Jestem szczerze zdziwiony liczbą opcji, które wpadają mi w drugim roku po założeniu. Strach pomyśleć co się będzie działo za rok. ;-)

Strach to wchodzić na forum, widząc jak nie sprzedaże za 30k to wyczesane opcje jak przedstawienia.pl...Świetny strzał. Gratulując, pomyślę o sporej dawce prozacu przed snem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ze swojej strony, choć wiem że się tu nie pochwali, gratuluję abonentowi zrealizowanej niedawno opcji e..........pl - dwa lata temu jej abonent złożył mi ofertę sprzedaży tej domeny wraz z serwisem za, bagatela, 100 000 zł. Oczywiście nie skorzystałem. Musiał ktoś nieźle przysnąć żeby teraz ją puścić, bo połowę tej ceny spokojnie mogła być warta...

Domeny usunięte w ciągu ostatnich 15 dni z założoną opcją i literą "e" na początku:

 

e-biologia.pl

e-developer.pl

ebiotechnolog.pl

eko-torba.pl

eubank.pl

eurowgdansku.pl

 

Według mnie wszystkie powyższe nie warte nawet 30 zł. Więc poinformuj nas Przemku co to za domena? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc poinformuj nas Przemku co to za domena? :)

 

Albo powiedz chociaż kiedy domena była zarejestrowana pierwotnie, przejrzy się stare bazy danych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny usunięte w ciągu ostatnich 15 dni z założoną opcją i literą "e" na początku:

 

e-biologia.pl

e-developer.pl

ebiotechnolog.pl

eko-torba.pl

eubank.pl

eurowgdansku.pl

 

Według mnie wszystkie powyższe nie warte nawet 30 zł. Więc poinformuj nas Przemku co to za domena? :)

 

Opcja została zrealizowana 26.05 i zarejestrowana trzy dni później.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To co to za domena? ;)

 

Gdybym po takich danych jeszcze nie wiedział, to sięgnąłbym po pierwszą książkę z podstawówki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym po takich danych jeszcze nie wiedział, to sięgnąłbym po pierwszą książkę z podstawówki :)

 

wiadomo że elementarz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pomyślę o sporej dawce prozacu przed snem :)

 

Może byś pomyślał o mniejszej dawce, gdybyś wiedział ile niezrealizowanych opcji „kosztują” takie domeny. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym po takich danych jeszcze nie wiedział, to sięgnąłbym po pierwszą książkę z podstawówki ;)

Wiesz... w pierwszej chwili sprawdziłem emigranta czy mi nie poleciał. Wygląda na to, że to nic z mojego stada więc mogłem spokojnie się położyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Strach to wchodzić na forum, widząc jak nie sprzedaże za 30k to wyczesane opcje jak przedstawienia.pl...Świetny strzał. Gratulując, pomyślę o sporej dawce prozacu przed snem :)

widzę wielką znieczulicę w spoleczności userów i nie wiem czy to dlatego, ze domainer tak zawsze lamentuje (patrz dzialy sprzedazy i zrealizowane opcje) czy ten mur obojętności to norma?!?! ;)

 

no... jeden pb starał się pocieszać łagodząc jednak tylko temat opcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój dzisiejszy czteroliterowy skarb :)

Gratulacje, do momentu gdy byla w rezerwacji myslalem, ze bedzie na aukcji dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

może przestaniecie pisać w stylu "du****.pl" ?

 

skoro już zaczynacie pisać w temacie "zrealizowane opcje", to chyba wypada konkretnie powiedzieć o jaką domenę chodzi,

 

A okazuje się, że zaczynają się jakies szyfry i domysły,

 

Przez takie "szyfrowanie" zaczyna się robić bałagan i mnóstwo OT,

 

a jeżeli boicie się aby ktoś się dowiedział jaka domena Wam się trafiła, bądź nie macie przyjemności aby społeczność forum wiedziała kto ma co, to wystarczy NIE PISAĆ O TYM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

A no mi się jakiś czas temu też zrealizowała fajna opcja, t********.pl. Może mi ją ktoś od razu wyceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×