Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Mnie bardziej zastanawia dlaczego puścili vo.pl i kilkanaście fajnych trzyliterówek, ale martwić to się w sumie nie martwię. ;-P

Widocznie w EuroDNS mają słaby panel, nieskuteczne przypomnienia i brak autorenew. ;-)

 

Dobra już dobra, przestań bo się zorientują a ja mam jeszcze sporo opcji na ciekawe domeny :)

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra już dobra, przestań bo się zorientują a ja mam jeszcze sporo opcji na ciekawe domeny :)

 

Kto zaczął? :-P

 

 

A żeby było w temacie: u mnie z ciekawszych to ostatnio tylko rym.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A żeby było w temacie: u mnie z ciekawszych to ostatnio tylko rym.pl :)

 

Jest się czym chwalic . Bezwartościowa literówka domeny rzym*pl :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest się czym chwalic . Bezwartościowa literówka domeny rzym*pl :) .

 

...mówi ten, kto zbierał po mnie spady z rezerwacji syf.pl i ryj.pl :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
...mówi ten, kto zbierał po mnie spady z rezerwacji syf.pl i ryj.pl :-P

 

Nie przypominam sobie :) .

A tak w ogóle, mógłbym Cię pozwac (z powództwa cywilnego :) za ten wpis . Nie zrobię tego tylko z tego względu, że mój prawnik zaczął znowu pic :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
paradise*pl

 

Cytat z ich byłej strony http://web.archive.org/web/20050829065652/...://paradise.pl/

Istnienie najbardziej znanego warszawskiego klubu gejowskiego przez 9 lat uważamy za swój olbrzymi sukces.

 

No to namieszałeś w raju ...

 

edit: Właśnie doczytałem Po latach doskonałej zabawy klub "Paradise" schodzi ze sceny ...

Prawdopodobnie więc celowo jej nie przedłużyli bo klub zapewne przestał istnieć.

 

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat z ich byłej strony http://web.archive.org/web/20050829065652/...://paradise.pl/

Istnienie najbardziej znanego warszawskiego klubu gejowskiego przez 9 lat uważamy za swój olbrzymi sukces.

 

No to namieszałeś w raju ...

 

edit: Właśnie doczytałem Po latach doskonałej zabawy klub "Paradise" schodzi ze sceny ...

Prawdopodobnie więc celowo jej nie przedłużyli bo klub zapewne przestał istnieć.

 

 

Nie do końca, domena należała później do firmy która buduje jakieś SPA na morzem (created zostało 2000, a więc klub gejowski musiał sprzedać domenę). A co się stało ze SPA nie mam pojęcia (może kryzys), ale z drugiej strony mało mnie to obchodzi :)

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... ale z drugiej strony mało mnie to obchodzi :P

 

I slusznie, bo domena ladna i za 'rajska' cene moze zostac spieniezniona :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą mokka.pl, a 3 tygodnie temu mocca.pl

Obie opcje założone ponad rok temu, ale w 2008 się nie zrealizowały.

Domeny należały do różnych abonentów, z różnych miast nawet, jedna była z 2004, druga z 2006.

Ot, taka ciekawostka. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio coś słabo mi opcje wchodzą, chyba tylko kosmopolita*pl w przeciągu kilku dni.

 

Przedwczoraj za to miałem dziwny sen(mam nadzieję, że proroczy :P ), nad samym ranem śniło mi się, że spadł mi na opcję całkiem ciekawy generyk. Swoją drogą kiedyś odpuściłem sobie założenie opcji na tę domenę, za to po tym śnie już tej okazji nie przepuściłem, teraz tylko czekać jak zapomną opłacić. :blink:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
vibrators.pl - sam nie wiem czy jest fajna, czy nie;)

 

jak zobaczyłem że do tematu "Zrealizowane opcje" wpisał się Ryskadow... to pomyślałem że złapał coś z przedziału: telewizory.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak zobaczyłem że do tematu "Zrealizowane opcje" wpisał się Ryskadow... to pomyślałem że złapał coś z przedziału: telewizory.pl ;-)

 

hehe, ja malo zakladam opcji...nie chce mi sie przegladac list domen spadajacych w przyszlosci;)

za duzo tego jest

Share this post


Link to post
Share on other sites
vibrators.pl - sam nie wiem czy jest fajna, czy nie;)

Pasuje na nazwę jakiegoś nowego serwisu ze stajni o2.pl :D Oni lubią te klimaty :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe, ja malo zakladam opcji...nie chce mi sie przegladac list domen spadajacych w przyszlosci;)

za duzo tego jest

No i właśnie dlatego wpadają Ci jakieś tam vibratorsy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe, ja malo zakladam opcji...nie chce mi sie przegladac list domen spadajacych w przyszlosci;)

za duzo tego jest

 

Bo o opcjach to najlepiej było pomyśleć rok temu. Teraz świeże opcje nie dadzą już takich perełek jak opcje sprzed roku;)

 

Ja kilka dni temu na świeżą opcję (założyłem chyba na tydzień przed postępowaniem) złapałem Modliszka.pl - i myślę, że tego typu średnie i słabe domeny można jeszcze złapać na świeże opcje, ale nic poza tym;)

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe, ja malo zakladam opcji...nie chce mi sie przegladac list domen spadajacych w przyszlosci;)

za duzo tego jest

 

Wszystkie kiedyś spadną. ;-)

 

I zgadzam się z tym, że nie ma już za bardzo na co zakładać opcji, jak się uprzeć to można powymyślać właśnie jakieś vibrators.pl czy modliszka.pl, ale to raczej średnia półka (co nie znaczy że się nie opłaca ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pasuje na nazwę jakiegoś nowego serwisu ze stajni o2.pl :D Oni lubią te klimaty :D

 

DD

Ja pod tym, oczami wyobraźni widzę kapelę i te plakaty na mieście reklamujące koncert legendarnej grupy THE VIBRATORS. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

KrakowApartamenty.pl - moja pierwsza zrealizowana opcja ;)

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tranzystor.pl

dziewuszki.pl

 

Takie sobie w sumie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×