Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

A może warto wprowadzić funkcję umożliwiającą sprzedaż domeny, nawet jeśli nie osiągnęła ona ceny minimalnej na danej aukcji? Sprzedający mógłby zdecydować np. w ciągu 24h czy zgadza się sprzedać domenę w takiej cenie (nieraz bardzo bliskiej cenie minimalnej).

 

No chyba, że jest to już możliwe, a o tym nie wiedziałem :)

 

Również o tym myślałem :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziliśmy wymienione oraz inne sprzedane aukcje z ceną minimalną pod kątem tego czy nie nastąpiła zmiana abonenta po niższej cenie niż minimalna. Uspokajamy, nie było takich przypadków.

 

Na podstawie Waszych zgłoszeń namierzyliśmy błąd polegający na wyświetlaniu informacji o nieosiągniętej cenie minimalnej w przypadku gdy cena minimalna = bieżącej cenie.

 

Tak było w przypadku uhi.pl - cena min. wynosiła 100 pln i końcowa aukcji również 100 pln.

 

Błąd został naprawiony.

Edited by Pine
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy u Was też dzisiaj się aftermarket ślimaczy i czesto nie wyświetla domen skierowanych na giełdę ? czy to tylko u mnie ?

 

 

U mnie jak dotąd wszystko OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co obserwujemy, występują w tej cwhili problemy na jednym z łącz do ATM i w niektórych lokalizacjach serwis może działać nieco wolniej. I tak, na przykład, w mojej lokalizacji w tej chwili na łączu Neostrady serwis ładuje się powoli a na łączu iPlus bardzo szybko. Przepraszamy za chwilowe niedogodności z tym związane, spodziewam się że problem zostanie wkrótce naprawiony. Niestety nie mamy wpływu na szybkość naprawienia przepustowości łącza :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pisze do supportu, piszę tu, może ktoś też tak ma:

 

Ostatnio nie udaje mi się doładować konta przez mTransfer poprzez PayU za pierwszym razem.

 

Zawsze wyskakuje błąd:

 

 

Przepraszamy, nie udało się utworzyć transakcji (kod błędu: 502)

Prosimy o kontakt ze sklepem i podanie numeru błędu.
Dokonanie płatności będzie możliwe w inny sposób.

 

Dopiero za drugim razem jest OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiłem LM, została złożona oferta na 10 PLN i dostałem e-mail z informacją.

 

Nie dostałem natomiast wiadomości z zakończeniem aukcji, nie wiem czy kupujący również?

 

Wczoraj nie dostałem info o tym, że inna aukcja się zakończyła. Sprawdziłem SPAM, nic tam nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ogólnie chyba były ostatnio problemy z powiadamianiem mialowym, wczoraj zleciały do mnie informacje o subskrybowanych userach z długieeeeeego okresu czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ogólnie chyba były ostatnio problemy z powiadamianiem mialowym, wczoraj zleciały do mnie informacje o subskrybowanych userach z długieeeeeego okresu czasu.

 

Tak, ja dostałe już dawno nieaktualne aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trochę jestem nie w temacie, bo rzadko mam kontakt z takimi kupującymi, ale jak to ejst, ze taki user o takich "statystykach" sobie siedzi na aftermarket i składa oferty:

 

Obecny rating:

Rating kupującego:
sadface.pngsadface.pngsadface.pngsadface.png (-190)

Historia transakcji:

Liczba nieopłaconych transakcji:
29.4 %

 

user z 2006 roku data rejestracji w aftermarket

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tam się czasem cieszę, gdy w aukcji domeny przechwyconej licytuje i ja i formalnie dwóch czy trzech "zminusowanych" użytkowników, którzy na pewno domeny nie ugrają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugeruję zmienić trochę treść maila wysyłanego po zakupie domeny, bo jak się szybko czyta, to...

 

"Na naszej giełdzie zakupiłeś następujące domeny. Płatność za nie jest obowiązkowa."

 

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Content-Type: multipart/related; type="text/html"; boundary="b1-z0bl5gd0yyfvsv642tt2mpfk1egvzbu"
Message-Id:
Date: Mon, 23 Sep 2013 13:57:27 +0200 (CEST)

--b1-z0bl5gd0yyfvsv642tt2mpfk1egvzbu
Content-Type: multipart/alternative; boundary="b2-z0bl5gd0yyfvsv642tt2mpfk1egvzbu"

--b2-z0bl5gd0yyfvsv642tt2mpfk1egvzbu
Content-Type: text/plain; charset="utf-8"
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

Drodzy u=C5=BCytkownicy,=0D
=0D
Dzisiaj =C5=BCegnamy astronomiczne lato, a za oknami dominuje jesienna au=
ra. Jednak na gie=C5=82dzie AfterMarket.pl nadal podkr=C4=99camy emocje, =
tym razem dzi=C4=99ki wyprzeda=C5=BCy 2500 przechwyconych domen od 10 z=C5=
=82:=0D
Na thunderbirdzie mam takie krzaki w newsletterze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejestracja 100 domen w AM to horror. Nie dość, że połowa tych wygasających po rezerwacji jest wyróżniona i każdą należy zarejestrować osobno (BTW, ciekawe jak się rejestruje 100 domen wygasających w po rezerwacji, ręcznie każdą?) to jeszcze 502 error na samym końcu. W ubiegłym roku też nigdy nie doczekałem się potwierdzenia rejestracji - zawsze kot.

 

W hurtowych operacjach brak jest rejestracji np 1000 domen, a 1000 odnowień dokońać można.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajnie że wrzucone zostału aukcje wyprzedażowe. Szkoda tylko że po spędzeniu pół dnia na ich przeglądaniu a następnie dodawaniu ich do obserwowanych straciłem tylko czas. Dziś otrzymałem odpowiedź że nie da się przywrócić do listy obserwowanych tego co obserwowałem i że to faktycznie błąd który wkrótce zostanie naprawiony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf czyli to tylko błąd... bo już sam zgłupiałem, czy ostatecznie dodałem je do obserwowanych czy nie...

Pisałem już w tej sprawie do AM. Jest jakiś błąd, że trzeba 2 razy dodawać do obserwowanych. najpierw jest domyślnie zaznaczony "ptaszek", jednak po potwierdzeniu chęci obserwowania domeny, wcale nie pokazuje się ona na liście obserwowanych. trzeba jeszcze raz dodać, tym razem zaznaczyć ręcznie "ptaszka" i wtedy dopiero się doda na listę.

BUG BUG BUG

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf czyli to tylko błąd... bo już sam zgłupiałem, czy ostatecznie dodałem je do obserwowanych czy nie...

ja niestety nie sprawdzałem w trakcie dodawania, a na koniec listy spotkała mnie nie miła niespodzianka i żadna z domen nie znajdowała się na liście obserwowanych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałem już w tej sprawie do AM. Jest jakiś błąd, że trzeba 2 razy dodawać do obserwowanych. najpierw jest domyślnie zaznaczony "ptaszek", jednak po potwierdzeniu chęci obserwowania domeny, wcale nie pokazuje się ona na liście obserwowanych. trzeba jeszcze raz dodać, tym razem zaznaczyć ręcznie "ptaszka" i wtedy dopiero się doda na listę.

BUG BUG BUG

Zgadza się, od wprowadzenia nowego wyglądu dodawanie aukcji do obserwowanych tak wygląda - trzeba to zrobić dwa razy, nawet jak za pierwszym razem zaznaczymy ręcznie to trzeba to zrobić jeszcze raz :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki sympatyczny mail od Dropped

 

Zgodnie z informacją na naszej stronie:
http://www.aftermarket.pl/lato2013.htm

W dniu 31 września kończy się promocja na przechwytywanie domen .pl. Od 1 października, domeny będą przechwytywanie w normalnych cenach.

W związku z tym, prosimy o przejrzenie listy domen zamówionych do przechwycenia i sprawdzenie cen przypisanych do każdej domeny:
http://www.aftermarket.pl/catches.php

 

Ech, to chyba przez te anomalie klimatyczne. Wolałbym jednak, żeby wrzesień miał z powrotem 30 dni, w końcu lepiej dostać wypłatę dzień wcześniej, co nie?

 

 

***

 

Dlaczego w Historii operacji na moim koncie nie ma możliwości filtrowania domen przechwyconych? NIe ma takiej pozycji na liście: "domeny przechwycone".

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odhaczam domeny, wybieram transfer zewnętrzny, strona się przeładowuje i wyskakuje komunikat:

Wybierz domeny do masowej akcji

 

Nosz kurczę, sytuacja się pojawiła dziś kilkukrotnie w jakichś tam odstępach. Raz rusza operacja hurtowa,a raz każe ponownie wybrać domeny.

Poza tym, mało zawału nie dostałem jak zaznaczyłem ..dziesiąt domen i kliknąłem "Wykonaj dla wybranych domen" ale co kliknąłem? Przedłużenie, które jest domyślnie ustawione. Przez roztargnienie zapomniałem ponownie wybrać "transfer.." Musi koniecznie być ustawione to przedłużenie? Można przecież ustawić puste pole. Sugerowanie przedłużenia jest zupełnie niepotrzebne - i tak tym nikogo nie namówicie do przedłużenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×