Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Z tego co widzę mało osób korzysta z katalogów w AM a jest to dobre narzędzie do grupowania swoich domen z giełdy lub aukcji.

 

Jest jedna rzecz którą warto poprawić, jeśli chcę usunąć z katalogu większą ilosć domen, muszę usuwać je po jednej, czekając za każdym razem na przeładowanie strony.

Przydałoby się jakieś masowe edytowanie katalogów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie straszie denerwują " buttony " widoczne przy cenach domen:

 

zarządzaj domenami -> moja lista domen -> widok: pełny

post-5030-1325677364_thumb.png

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

15:01 przy próbie "zarządzania domeną" - "Błąd aplikacji: . Prosimy spróbować ponownie". Ktoś może potwierdzić?

 

EDIT: Teraz 15:09 "Nie można wykonać operacji (Chwilowy problem połączenia z systemem NASK, spróbuj ponownie. - 9998) "

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie straszie denerwują " buttony " widoczne przy cenach domen:

 

zarządzaj domenami -> moja lista domen -> widok: pełny

 

mnie tez.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15:01 przy próbie "zarządzania domeną" - "Błąd aplikacji: . Prosimy spróbować ponownie". Ktoś może potwierdzić?

 

Mam to samo cały czas .

Share this post


Link to post
Share on other sites
15:01 przy próbie "zarządzania domeną" - "Błąd aplikacji: . Prosimy spróbować ponownie". Ktoś może potwierdzić?

 

EDIT: Teraz 15:09 "Nie można wykonać operacji (Chwilowy problem połączenia z systemem NASK, spróbuj ponownie. - 9998) "

 

 

Mam to samo cały czas .

 

Też to dzisiaj miałem po południu... po odświeżeniu stronki wróciło do "normy"... i nawet udało mi się przedłużyć jedną domenę... ale jak widzę nie był to "chwilowy incydencik" jakich wiele w AM-ie

droppedp.jpg

 

edit:

 

...chyba trzeba ponowić próbę i wejść/kliknąć jeszcze raz w "Moja Lista Domen"

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
To też nie podoba mi się i popieram proponowane zmiany (albo powrot do starej werzji).

Zdecydowanie zmieńcie sortowanie po terminie wygasania lub dodajcie opcję wyboru po czym można sortować domeny. Obecnie lista alfabetyczna jest zupełnie nieprzydatna.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy możliwe jest utworzenie blokady na "najcenniejsze" domeny tak by zdobycie kodu authinfo (po podaniu hasła drugiego poziomu) konieczne było odblokowanie domeny przez potwierdzenie dodatkowego maila?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy możliwe jest utworzenie blokady na "najcenniejsze" domeny tak by zdobycie kodu authinfo (po podaniu hasła drugiego poziomu) konieczne było odblokowanie domeny przez potwierdzenie dodatkowego maila?

Może BezcennaDomena.pl od AM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny, które wygasają, są już uporządkowane od najwcześniej wygasającej. Teraz jest o wiele wygodniej. Dzięki za wprowadzoną zmianę i przywrócenie starej zasady.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Błąd aplikacji: . Prosimy spróbować ponownie."

 

Błąd jest dalej...

 

u mnie to samo? ktoś coś robi w ogóle w tym kierunku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogie Dropped, ostatnie dni przyniosły na waszej giełdzie absurdalną ilość nadużyć związaną z nieprawidłowo działającym systemem rozpoznawania literówek - w ten sposób swoich nabywców znalazły domeny:

  1. lndie.pl
  2. lnternista.pl
  3. lnformatyk.pl
  4. lmplanty.pl
  5. lnstrukcje.pl
  6. lzrael.pl
  7. lslandia.pl
  8. litto.pl, lotti.pl
  9. lnwestowanie.pl
  10. lnstalacje.pl
  11. lnteligencja.pl
  12. lnwestycje.pl
  13. lnformatyka.pl
  14. lmport.pl

(oraz zapewne o wiele więcej)

 

Rozumiem że ruch na giełdzie jest wam na rękę ale konkurencja potrafiła łatwo i szybko obronić swoich użytkownikiem przed tym procederem...

 

Może BezcennaDomena.pl od AM?
Dzięki! Zapomniałem o tym na śmierć :rolleyes: Tylko ta kwota... "Jej koszt to jedynie 100 zł za 1 rok ochrony, bądź 200 zł za 3 lata ochrony" Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie co do promowanych "domen dnia" na Facebooku.

Ogólnie promowane domeny są raczej średnie, ale to co zobaczyłem wczoraj, to już masakra. KUPMY.NET?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mam pytanie co do promowanych "domen dnia" na Facebooku.

Ogólnie promowane domeny są raczej średnie, ale to co zobaczyłem wczoraj, to już masakra. KUPMY.NET?

tez mnie to rozwaliło

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po transferze do dropped.pl domena pojawia się w panelu po kilku godzinach zamiast po kilku minutach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

XXoty.pl

 

last modified: 2012.01.16 13:26:16 Michau, i gdzieś w tym czasie transferowana. Do teraz 17:37 nie ma jej w panelu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takiej sytuacji najszybciej bedzie napisac mail do supportu - opisac problem podajac nazwe domeny itd :-)

To raczej bardziej powszechny problem nie bardzo odnoszący się do konkretnej domeny, u mnie to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To raczej bardziej powszechny problem nie bardzo odnoszący się do konkretnej domeny, u mnie to samo.

 

A u mnie odnawiają się elegancko. Próbowałem na 3 sposoby (okienko ajax, operacja na wielu domenach oraz ze strony dm_torenew.php) i nie miałem problemów...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A u mnie odnawiają się elegancko. Próbowałem na 3 sposoby (okienko ajax, operacja na wielu domenach oraz ze strony dm_torenew.php) i nie miałem problemów...

Spójrz na inne domeny - spróbuj losowo poklikać w inne domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×