Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Artkuł o inwestowaniu w domeny

Recommended Posts

Witam!

 

Dziś startuje serwis internetowy MamBiznes.pl

Zapraszam do zapoznania się z tekstem.

 

http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/117...iac_na_domenach

 

Opinie mile widziane. Nie będę mógł jednak odpowiedzieć na wszystkie uwagi bo cierpię na brak czasu.

Życzę owocnego korzystania z serwisu. No i podajcie link dalej:-)

 

Pozdrawiam!

Grzesiek

Edited by Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz gratuluje. Mam nadzieje, ze MamBiznes.pl bedzie jednym z tych miejsc, gdzie bedzie sie duzo pisalo o domenach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze raz gratuluje. Mam nadzieje, ze MamBiznes.pl bedzie jednym z tych miejsc, gdzie bedzie sie duzo pisalo o domenach. :)

A ja raz jeszcze dziękuję w imieniu zespołu MamBiznes.pl. Dyplomatycznie odpowiem, że o domenach będzie, ale i o wielu innych ciekawych rzeczach:-)

 

P.S. Bądźcie proszę wyrozumiali dla wszelkich literówek:-) i błędów.

Edited by Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jedynie w tabelce "Popularne rozszerzeenia" można poprawić, że domen .pl jest ponad 700 tys. zamist 650 tys.

 

No i brakuje mi wypowiedzi kogoś z NASK-u nt. obniżki cen przedłużeń.

 

 

Acha no i oczywiście gratulacje za artykuł, oby takich jak najwięcej :)

Edited by Brewka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troszkę dziwnie się czyta nazwiska a nie nicki z forum :)

Minimalna stawka za kliknięcie jednego linka to 0,02 euro ( takie rzeczy to na Sedo )

Kilkadziesiąt euro za klik ? Nawet tymi 50 PLN w przykładzie niebezpiecznie rozpaliłeś wyobraźnię niektórych .

Pytasz ile można zarobić ?

Ile sie zarobi to się zarobi ja się pytam się ile trzeba mieć żeby ryzykować w razie sie straci ... ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu widać, że artykuł napisany przez osobę, które faktycznie się zna na domainingu, a nie "słyszała, że coś takiego jest", no i w którym przeprowadzane są wywiady z ludźmi (z tego forum), którzy mają sensowne pojęcie o inwestowaniu w domeny, a nie z jakimiś laikami, którzy twierdzą, że gdyńskie.pl jest warte 3 mln zł. :)

 

Na pewno będę wpadał na mambiznes.pl, dodałem do Ulubionych. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretnie i na temat. Jeden z pierwszych rzetelnych, realnych artykułów okazujący świat domainingu. Oby było ich jak najwięcej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miło sie czyta ;)

 

Ciekawy portal, mi przypomina sposobem przekazu i doborem artykułów czasopismo "StartingUp". Tak że gratuluję.

 

ale kilka uwag:

 

- za duża ilość błędów ortograficznych i gramatycznych (nie literówek!), w samym artykule o domenach takich błędów jest chyba z 7. Najpowazniejszy: cybersquatting piszemy przez dwa "t". Również pisownia "nie" z różnymi częściami mowy się kłania. :) MamBiznes.pl to nie jest forum, więc warto zadbać o właściwą korektę.

 

- wszędzie tam gdzie są wiadomości i pod nimi stoi: "Więcej w "Gazecie prawnej" itd. jeśli cały fragment przed tym "Więcej w..." pochodzi z danego źródła (i jest dokładną kalką), to jest to za obszerny fragment jak na cytat dozwolony zgodnie z prawem prasowym. Szczególnie, gdy korzystasz ze źródła komercyjnego jakim jest Gazeta Prawna. Co innego, gdybyś korzystał z "publicznego" serwisu takiego jak np. PARP (Portal INnowacji - pi.gov.pl) i in., wtedy obszerniejszy fragment byłby ok (oczywiście za podaniem źródła)

 

no dobra, koniec tej krytyki, na pewno bede zagladal na strone jak sie rozwija, bo wlasnie takich informacji "MamBiznesowych" potrzebuje obecnie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. Co do cytatów to nie masz racji.

W bankierze tak robiliśmy od zawsze bo jest to zgodne z prawem.

Wstęp jest autorski i dwa akapity cytatu.

 

Pozdrawiam!

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi również podobał się artykuł. Nadawałby się do jakiejś gazety komputerowej, np komputerswiat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powodzenia :)

 

Czy to prywatna inicjatywa, czy stoi za tym jakiś bankier.

Bankier nie ma nic wspólnego z MamBiznes.pl

Serwis jest dziełem kilku pasjonatów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda ze nie ma nic o di.pl

 

Szkoda że nie ma nic o Złapane.pl. Itp. itd. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna strona :)

 

Szata graficzna zbytnio przypomina money.pl ale w koncu nie to jest najwazniejsze, lecz zawartosc merytoryczna, a ta dla poczatkujacych jest naprawde OK!

 

Tez dodalem do zakladek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×