Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Czy działa Wam opcja: "Wystaw Last Minute" ?

U mnie przechodzi na główną stronę serwisu.

Bo nie masz aktualnie na koncie domen, które wygasają za mniej niż 30 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam 2 domeny, które wygasają za mniej niż 15 dni. Próbowałem wystawiać normalne aukcje i taki monit pojawia się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam 2 domeny, które wygasają za mniej niż 15 dni. Próbowałem wystawiać normalne aukcje i taki monit pojawia się.

Od jakiego linka zaczynasz: "wystaw nową aukcję" czy "last minute" (niżej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybieram wystaw aukcje przy domenie i pokazuje monit, że domena wygasa w ciagu mniej niż 15 dni.

Próbuje wystawić LM i kieruje na główną stronę

 

W takiej kolejności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybieram wystaw aukcje przy domenie i pokazuje monit, że domena wygasa w ciagu mniej niż 15 dni.

Próbuje wystawić LM i kieruje na główną stronę

 

W takiej kolejności.

Jeśli ma do końca ważności mniej niż 6 dni to nie wystawisz. Daj więcej konkretów. To .pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ma do końca ważności mniej niż 6 dni to nie wystawisz. Daj więcej konkretów. To .pl?

 

Domena wygasa 06.05.2010

Jest to domena .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie, jest gdzieś dostępne zestawienie co i za ile zostało opłacone? Bo właśnie dropped zrobił coś dziwnego i chyba ściągnął mi potrójną opłate za domene :)

zarzadzaj finansami -----> historia operacji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo właśnie dropped zrobił coś dziwnego i chyba ściągnął mi potrójną opłate za domene :P
Potwierdzam, ale u mnie tylko 2 razy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok już znalazłem i rzeczywiście ściągleło mi potrójną opłate :)

 

Jak mogę się skontaktować z administracją? Jest jakiś formularz? Nic takiego nie znalazłem, jest tylko adres. Tam mam napisać?

Tak, na adres kontakt@dropped.pl i dostaniesz ticket zgłoszenia i musisz poczekać na odpwowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy rozważane jest dodanie przycisku który pozwoli pobrać domeny wystawione na giełdzie i na aukcjach do pliku csv lub xls?

Przeglądanie takiej listy w wersji offline wydaje mi się byłoby wygodniejsze niż przerzucanie tej masy domen po 30 sztuk na stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu wziąłem się za nowe przyporządkowanie domen do nowych kategorii i ... muszę pochwalić Dropped, bo ktoś kawał dobrej roboty wykonał z moimi domenami. Mam ich trochę a większość zostało bardzo trafnie przypisanych - na kilka miałem trochę inny pogląd - ale w większości było OK. Tak więc szacun bo jeśli przejrzano wszystkie domeny trzymane w Dropped i tak dokładnie zweryfikowano to wymagało to ogroooooooomneeeeego wysiłku! :)

 

Przy okazji zapytam: co z wystawianiem pakietów? Bo chyba zacznę się z kompletami przenosić do PPD...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped to sobie chyba sam domeny podbija na aukcjach bo nie mogę pojąć jak można tolerować takiego klienta:

 

Rating kupującego: (-36)

Użytkownik Dropped.pl od: 2009-10-21

Ogółem nieopłaconych aukcji: 100.0 %

Nieopłaconych aukcji z innymi ofertami: 0.0 %

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nowej "flashowej" wersji zarzadzania domenami brakuje mi dziennych statystyk ruchu dla domen zaparkowanych w dropped.

Wielkość dziennego ruch jest dla mnie ważna a tam dokąd przekierowuje domeny takich statystyk tez nie mam

będe musiał używac jakiegos pośrednika typu bit.ly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na szybko - użyj widoku "Operacje", będzei tam link do starych statystyk. Dodamy go też w wersji AJAX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W nowej "flashowej" wersji zarzadzania domenami

 

Ja jakoś się w tym całkowicie odszukać nie mogę...

 

 

Przedobrzone wszystko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mogę powrócić do starej (bez Ajaxa) wersji? Wprowadzacie "udogodnienia", które w rzeczywistości niemal za każdym razem okazują się utrudnieniami. Do tej pory nie doczekaliśmy się kilku istotnych poprawek zgłaszanych wielokrotnie na forum...

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od strony użytkowników to zapewne tylko kosmetyka serwisu ale w glebi zostalo przepisanych wiele rzeczy - duzo rozwiazan - taki stan rzeczy pozwoli nam na wprowadzenie wielu przydatnych zmian (komplety na sprzedaz etc etc) ale na to potrzeba jeszcze troszke czasu (po ukonczeniu poprawek).

 

Najwieksze zmiany zaszly wewnatrz a nie na zewnatrz serwisu ;-)

 

Zglaszane bledy bedziemy sukcesywnie poprawiac ;-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena vo.pl wygasa w dniu 2011-05-04.

 

Wybierz okres - 5 lat - 250 zł.

 

Czy teraz w dowolnym czasie można przedłużyć domenę która kilka dni temu została opłacona na kolejny rok?

 

PS. Cennik hurtowy nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem kto wymyślił żeby zarządzanie domeną zrobić na czarno, ale chyba miną się z powołaniem. Jest dużo gorzej niż było. Poza tym do listy opcji nie ma żadnego dostępu i mamy błąd:

Fatal error: Uncaught exception 'DomainManagerException' with message 'Error #10313: Parametr nie jest typu integer: size' in /home/svn/production/soap/impl/DomainManager.class.php:6601 Stack trace: #0 /home/svn/production/soap/impl/API.class.php(638): DomainManager->_throwException(10313, 'Parametr nie je...', 'size') #1 /home/svn/production/soap/impl/API.class.php(443): API->_ensureInt('all', 'size') #2 /home/svn/production/soap/impl/API.class.php(464): API->_checkPaging(0, 'all') #3 /home/svn/production/soap/impl/DomainManager.class.php(3597): API->_get_data('SELECT future_i...', 'Option', 'all', 0) #4 /home/svn/production/dm_management.php(171): DomainManager->getMyOptions(NULL, NULL, 0, '1', 'all', '') #5 {main} thrown in /home/svn/production/soap/impl/DomainManager.class.php on line 6601

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy teraz w dowolnym czasie można przedłużyć domenę która kilka dni temu została opłacona na kolejny rok?

Domenę .pl można niestety przedłużyć tylko raz w okresie rozliczeniowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę parę przydatnych opcji, których nie było:

 

https://www.dropped.pl/dm_contacts.php (wszystkie kontakty z przypisaną liczbą domen) :)

https://www.dropped.pl/aboutmeedit.php (strona "o mnie")

https://www.dropped.pl/blacklistman.php (zablokowani licytujący)

 

Może jest coś jeszcze. Opublikujecie potem jakąś listę wprowadzonych zmian, żeby ktoś się w tym połapał? :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie nowy sposób wyświetlania opcji zarządzania domeną jest na plus. Poprzednio po wyborze opcji z comboboxa cała strona się przeładowywała i potem trzeba było dać "back" aby wrócić do listy domen. Wszystko to zabierało znacznie więcej czasu niż obecnie dlatego ze zmiany jestem zadowolony.

 

Oczywiście parę rzeczy jest do poprawki np. po wybraniu "parking domen" pokazuje "brak" mimo, że domena jest zaparkowana (co zresztą nadal widać w widoku podstawowym). Statystyki dropped zniknęły zupełnie, ale rozumiem że będą dodane jak tylko problem z naliczaniem wejść zostanie rozwiązany. Gdyby tak jeszcze dodać zamykanie okienka do zarządzania domeną za pomocą Esc, to chyba popłaczę się ze szczęścia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×