Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Widziałem, że podczas licytacji pojawił się dodatkowy tekst (chyba go wcześniej nie było):

 

"Pamiętaj, że złożenie oferty w aukcji oznacza bezwarunkową zgodę na zapłatę wylicytowanej kwoty! Nieopłacenie wylicytowanej domeny w terminie oznaczać będzie obciążenie konta równowartością opłaty za domenę, połączone z utratą prawa do rejestracji domeny."

 

Myślę, że to dobry pomysł. Część osób może traktować aukcje na Dropped / AM jak aukcje Allegro. Dobrze, żeby szybko zmienili swoje podejście.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego aukcja domeny niszczeniedokumentow.pl zakończyła się po tym jak otrzymała status "odwołana" przed regulaminowym czasem jej zakończenia?

 

Byłem jednym z licytujących w aukcji.

 

Problem dotyczył tej aukcji i wielu innych. Ta akurat kończyła się od 20:00, a po 19:00 została odwołana. Byłem przekonany, że pojawi się z powrotem w panelu z nową datą zakończenia, a tu takie zdziwienie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego aukcja domeny niszczeniedokumentow.pl zakończyła się po tym jak otrzymała status "odwołana" przed regulaminowym czasem jej zakończenia?

 

Byłem jednym z licytujących w aukcji.

 

Problem dotyczył tej aukcji i wielu innych. Ta akurat kończyła się od 20:00, a po 19:00 została odwołana. Byłem przekonany, że pojawi się z powrotem w panelu z nową datą zakończenia, a tu takie zdziwienie.

 

DD

 

Aukcja została po jakimś czasie przywrócona i zakończyła się o godz. 21:00

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aukcja została po jakimś czasie przywrócona i zakończyła się o godz. 21:00

Fajnie, że osoby biorące udział w aukcji zostały poinformowane w jakikolwiek sposób o tym fakcie :P

 

Tu jest taka wyjątkowa sytuacja, że aukcja kończyła się praktycznie "za chwilę" od odwołania. Nie można było zalicytować, bo aukcja odwołana, a potem przedłużona o godzinę (o czym informacji nie było) i zakończona. Ale nie będę o to kopii kruszył. Po prostu byłem w stanie dać dużo więcej, więc stracił Dropped. Po raz kolejny niestety Dropped też stracił część wiarygodności w moich oczach. Ostatnie błędy to już jakaś plaga niestety.

 

EDIT: A Tobie gratuluję nabycia bardzo fajnej domeny w bardzo korzystnej cenie :P Przynajmniej jest jeden zwycięzca tej całej sytuacji :)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio na forum zauważyłem post "mówiący", że problem wystawiania aukcji pakietów został rozwiązany

 

Gdy chę wystawić aukcję domen wchodzących w skład pakietu ( wszystkich ), pojawia się, iż:

 

Domena jest wystawiona w pakiecie!

 

 

Czyli wychodzi na to ,że dalej - trzeba wcześniej rozgrupować grupę domen, aby później stworzyć nową przy wystawianiu aukcji

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem w którym temacie napisać, wiec napiszę tutaj. Chciałbym pochwalić support Dropped - odpowiedź w niedzielę o godz. 23, tak nawet w Erze nie mają :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę o wprowadzenie w dziale Historia operacji dodatkowej tabeli, w której będzie podawane saldo konta (po każdej operacji). Tak będzie łatwiej śledzić prawidłowe naliczanie opłat i płatności z tytułu sprzedaży domen.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to jest, że użytkownik, który nie opłaca aukcji domeny innego użytkownika Dropped, może opłacać nowe aukcje, które wygrywa, bez płacenia kary za nieopłacone wcześniej domeny wygrane na aukcji??

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to jest, że użytkownik, który nie opłaca aukcji domeny innego użytkownika Dropped, może opłacać nowe aukcje, które wygrywa, bez płacenia kary za nieopłacone wcześniej domeny wygrane na aukcji??

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

DD

Jeśli podasz szczegóły identyfikujące tego użytkownika, to postaram się szczegółowo odpowiedzieć. Bez informacji o jaką aukcję bądź użytkownika chodzi, wiesz doskonale że odpowiedź na takie pytanie jest niemożliwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli podasz szczegóły identyfikujące tego użytkownika, to postaram się szczegółowo odpowiedzieć. Bez informacji o jaką aukcję bądź użytkownika chodzi, wiesz doskonale że odpowiedź na takie pytanie jest niemożliwa.

Sprawa została już wcześniej przesłana do supportu. Przesłałem wraz z linkiem do forum.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie było, że jestem gołosłowny (odnośnie masowo nieopłacanych ostatnio aukcji domen na Dropped / AM):

 

https://www.dropped.pl/rating.php?hash=06d3...eb59725ee1ca84c

 

Użytkownik Dropped.pl od: 2011-04-10

Ogółem nieopłaconych aukcji: 100.0 %

Nieopłaconych aukcji z innymi ofertami: 100.0 %

 

Czy ten użytkownik wpłacił kaucję zanim zaczął licytować?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
@DD: Użytkownicy z zerowym ratingiem (nie ujemnym) mogą licytować bez kaucji do 100 zł.

Dzięki za odpowiedź.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedałem domenę w ramach aukcji First Minute, wylicytowana kwota 160 zł.

W historii operacji i w zakładce Poprzednie -> Sprzedane widzę, że zaksięgowano 133,20.

 

Skąd taka kwota? rozumiem opłacenie rejestracji 12zł, 4%prowizji (6,40) ale to nie daje 133,2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe pytanie: Dlaczego przy aukcjach na Aftermarket.pl pod bieżącą ceną widnieje "Cena minimalna: Cena minimalna x PLN nie została osiągnięta! " ?

 

Druga kwestia,o której informowałem support 3 dni temu - W dziale aukcje z ofertami dalej wiszą zakończone aukcje .

 

 

 

 

EDIT: Widzę,że już znikneła cena minimalna z aukcji po moim poście . Czyżby nowa opcja w aukcjach,którą zamierzacie wprowadzić ?

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Małe pytanie: Dlaczego przy aukcjach na Aftermarket.pl pod bieżącą ceną widnieje "Cena minimalna: Cena minimalna x PLN nie została osiągnięta! " ?

 

Nowość!

 

Ja się pytam: ile to kosztuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nowość!

 

Ja się pytam: ile to kosztuje?

Ja się pytam: po co ta cena minimalna?! Nie chcę drugiego Allegro ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem jakiś bonus w wysokości 10zł w serwisie Dropped, w historii jest coś takiego:

10.00 PLN Bonus domena.pl

 

Wytłumaczycie mi to bo ja w ogóle nie czaje ;) ale miłe takie bonusy ;)

 

 

-----------------------------------

 

Domena to albumslubny.pl i jak dobrze kojarzę dodawałem ją do przechwycenia chyba.

Edited by dex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem jakiś bonus w wysokości 10zł w serwisie Dropped, w historii jest coś takiego:

10.00 PLN Bonus domena.pl

 

Wytłumaczycie mi to bo ja w ogóle nie czaje ;) ale miłe takie bonusy ;)

 

 

-----------------------------------

 

Domena to albumslubny.pl i jak dobrze kojarzę dodawałem ją do przechwycenia chyba.

 

Za przedłuzenie domeny dostajesz 5 pln.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Ja się pytam: po co ta cena minimalna?! Nie chcę drugiego Allegro ;)

 

DD

 

Mi się to podoba. Mam dość "puszczania" literówek za bezcen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za przedłuzenie domeny dostajesz 5 pln.

 

Ale ta dyszka jest dopisana do solda.

 

I nie przedłużałem żadnej domeny od hmm 2 miesięcy.

Edited by dex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×