Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

"Musisz zapłacić za domenę xxxx.pl"

 

Zawsze tak było w nagłówku maila po wygranej aukcji ale dzisiaj wyjątkowo mnie to rozdrażniło...

 

Proponuję "złagodzić" ton na... np. za 72 h mija termin płatności lub coś w tym stylu. To samo dotyczy chyba treści SMS-a. :ph34r:

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Musisz zapłacić za domenę xxxx.pl"

 

Zawsze tak było w nagłówku maila po wygranej aukcji ale dzisiaj wyjątkowo mnie to rozdrażniło...

 

Proponuję "złagodzić" ton na... np. za 72 h mija termin płatności lub coś w tym stylu. To samo dotyczy chyba treści SMS-a. :ph34r:

 

również chciałem o tym napisać, ale stwierdziłem, że nie wypada :ph34r: jeśli jednak już poruszyłeś ten temat to i mnie również ten ton nie odpowiada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisuje sie pod opinia kolegow.Mnie to denerwowalo od samego poczatku ale jakos glupio bylo mi zwrocic na to uwage.Forma musisz nie jest zbyt przyjazna dla klientów.Brzmi troche jakby to bylo przedsadowe wezwanie do zaplaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Katalogi służą do grupowania domen w listy, celem wspólnej prezentacji i sprzedaży. Możesz np. zebrać wszystkie domeny z jednej branży, i promować je razem wśród potenckajnych nabywców.

 

ot taka literówka :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Występuje drobny błąd przy transferze (trade) domeny .eu od innego rejestratora do dropped.pl. Domena przedłuża się o rok, to działa w porządku, ale pokazuje dość kuriozalną pierwotną datę rejestracji domeny (1.01.1970 r.):

 

screenuau.jpg

 

:ph34r:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
może wartoby było dodać w karcie usera możliwość kontaku do niego?

albo gdy licytuje w aukcji ?

 

uważam to za zbędne (masa spamu, próśb o nielicytowanie itd.) - chyba, że użytkownik wyraziłby gdzieś w panelu chęć poprzez np. zaznaczenie odpowiedniej opcji w celu możliwości kontaktowania się z nim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem ta anonimowość jest właśnie bardzo dobra, szczególnie, że można sobie ustawić inny nick przy sprzedaży domen na AM i licytacji na dropped.pl, a nawet totalnie ukryć swój nick przy sprzedaży. Ja się czasem zastanawiam kim są niektórzy licytujący, ale w nocy i tak sypiam dobrze. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzisiaj dostałem 22 identyczne maile z info o końcu testowanie domeny

coś sie chyba posypało

 

Ja też masowy spam o kończących się testach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rok temu wykonałem transfer jednej domeny w Dropped.pl. Dziś na e-mail przyszła mi informacja z NASK, że ponownie zostałem właścicielem domeny. Czy tylko do mnie domena wróciła niczym bumerang, czy to jakieś masowe zwroty? ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rok temu wykonałem transfer jednej domeny w Dropped.pl. Dziś na e-mail przyszła mi informacja z NASK, że ponownie zostałem właścicielem domeny. Czy tylko do mnie domena wróciła niczym bumerang, czy to jakieś masowe zwroty? ;-).

Gdyby jeszcze była przedłużona o kolejny rok to wcale bym się nie martwił ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błąd poprawiony - okazało się że dla domen transferowanych między kontami, i przypisanych do kontaktu innego niż domyślny, w bazie była zachowana informacja o przypisaniu starego kontaktu. Dlatego skrypt korygujący zmienił dane tych domen na poprzedni kontakt. Błąd został wykryty i naprawiony, dotyczył w sumie ok. 30 domen. Wszystkie domeny zostaną przepięte na właściwy kontakt w ciągu ok. godziny. Przepraszam za problem.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /var/home/svn/production/include/layout.php on line 65

 

Znów jakiś mały fuck up :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cos mi sie zdaje, ze Dropped probuje narzucac uzytkownikom to co chce. Ja np nie chce zadnych newsleterow i nie mam ochoty zaznaczac tego kwadraciku. Czy to znaczy, ze nie mam prawa dostepu do swoich domen...? Czy to nie jest przesada? Zeby wszystko bylo w porzadku, prosilbym o opcje "nie chce otrzymywac newsletterow". Ten kwadracik chetnie zaznacze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zaznaczaj kwadracika i kliknij zapisz - ja tak zrobiłem i nie widzę problemu :lol:

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
No a skad ja mialem o tym wiedziec?

Jest napisane "Wybierz newslettery które chcesz otrzymywać". Czyli jeśli nie zaznaczysz, to znaczy że nie będziesz otrzymywać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwa problemy:

 

1. Chcę wystawić domenę na aukcję ale wyskakuje mi komunikat: "Domena jest w trakcie transferu do innego rejestratora!", chociaż nigdzie jej nie sprzedałem.

 

2. Próbuję przetransferować dwie domeny .com z home.pl i wyskakuje mi komunikat, że domeny nie istnieją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Jakiej domeny dotyczy problem ?

2) Na pewno wpisujesz domene bez WWW w postaci domena.com ?

 

Najlepiej napisz do nas na kontakt()dropped.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×