Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Dzis wylicytowana domena. Wchodze do panelu i widze ja jako wygasajaca dnia 25 maja. Klikam wiec bez zastanowienia na przedluz, a tam wg daty wygasa za rok. O co chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodzę na Aukcje domen > Pokaż formularz wyszukiwania i pokazuje się formularz, ale po sekundzie przekierowuje mnie na stronę główną AM. Też tak macie?

 

Druga sprawa, już kontaktowałem się za pomocą ticketa ale czekam na odpowiedź. Miał ktoś tak, że wystawił aukcję i za chwilę ją usunął a potem nie mógł jej już wystawić ponownie, bo nie było jej na liście domen do wyboru?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wchodzę na Aukcje domen > Pokaż formularz wyszukiwania i pokazuje się formularz, ale po sekundzie przekierowuje mnie na stronę główną AM. Też tak macie?

 

 

tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wchodzę na Aukcje domen > Pokaż formularz wyszukiwania i pokazuje się formularz, ale po sekundzie przekierowuje mnie na stronę główną AM. Też tak macie?

Już powinno być OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotychczas, mogłem kasować wybrane oferty (domeny) z moich "domen na sprzedaż" spoza Dropped.

Teraz, kiedy zaznaczam ofertę (domenę) oraz opcję "kasuj oferty" i klikam "wykonaj", przenosi mnie automatycznie do opcji o nazwie "Masowe ustalanie cen domen" :). Nie jestem więc w stanie wykasować moich nieaktualnych już ofert.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poprawione (zamienione tłumaczenia).

 

Niestety u mnie bez zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A spróbuj wybrać odwrotnie - czyli "Ustal ceny"? Jeśli skasuje oferty, to już wiem o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A spróbuj wybrać odwrotnie - czyli "Ustal ceny"? Jeśli skasuje oferty, to już wiem o co chodzi.

 

 

Miałeś rację. Teraz kasuje. Jak dla mnie, może tak być :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie może, ale przynajmniej wiadomo o co chodzi :) Jak tylko wygrzebię się z padu komputera, to poprawię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie może, ale przynajmniej wiadomo o co chodzi :) Jak tylko wygrzebię się z padu komputera, to poprawię.

 

Dzięki:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybierzcie Lista domen -> europejskie.

Potem kryterium: bez cyfr, bez znakow i wybierzcie cokolwiek z dropdowna "data usuniecia".

Wynik = 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę zapytać Eda - może to wprowadzą (bo to głównie kwestia po stronie NameDrive - musieliby dodać taką formę wypłaty środków).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydała by się możliwość wystawiania kilku domen w jednej aukcji z jedną ceną za komplet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu Dropped umożliwił dodawanie wpisów DNS do utrzymywanych domen, co bardzo mi się podoba.

Tylko dlaczego nie można dodawać wpisów NS?

 

 

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wy też macie jakieś szaleństwo w statystykach domen? Czasem zdarza się, że mam przy jakiejś domenie

158 USD, 51 wejść, 59 kliknięć
, albo inne nieprawdopodobne staty, które potem okazują się nieprawdziwe. To chyba głównie przy testach się pojawia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inna sprawa - dlaczego mimo zaparkowania domeny na ns{1,2}.dropped.pl i trwającej aukcji wejście na adres danej domeny prowadzi na "Domena xxx została przechwycona i zarejestrowana w serwisie Dropped.pl, pierwszym w Polsce serwisie przechwytującym domeny internetowe." (co jest kłamstwem totalnym) zamiast na aukcję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warningów nie widzę - musiał to być chwilowy problem z połączeniem z NameDrive. Poproszę na PM o nazwy domen dla których wyświetlają się dziwne zarobki, i nie wyświetla się aukcja - nie znając nazw domen nie jestem w stanie nic powiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto powie korzysta i powie mi nt. skutecznosci dropped w przechwytywaniu domen .eu ?

Jakie są tu zasady licytacji / kaucji itd.

 

Informacji w helperach mało a zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro licytacja jest niewidoczna dla licytujących i przed przechwyceniem, to czy

1) co do zasady gdy jest 2 licytujących - jeden daje 100 drugi 1000 to po przechwyceniu domeny od drugiego pobierane jest 1000 zł czy np. 110 zł.

2) piniądze trzeba wpłacić kiedy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę powiedzieć jak to wygląda, bazując na swoich licytacjach:

 

1. Minimalne przebicia są po 10 zł, więc w opisanej sytuacji, gdy jedna osoba da 100 zł, a druga 1000 zł, to wygrywa ta druga z ofertą 110 zł. Jeżeli dwie osoby dadzą tę samą kwotę i jest ona maksymalna - wygrywa ta osoba, która złożyła taką ofertę wcześniej.

2. Domena jest przechwytywana i rejestrowana na dropped.pl, po czym następuje oczekiwanie na wpłatę (aż 7 dni dla .eu). Po wpłacie robiona jest dopiero robiona cesja na przechwytującego.

 

Zresztą wszystkie swoje aukcje wygrane lub nie można sobie podejrzeć w archiwum i zobaczyć, kto i jak licytował i jakie były przebicia. Co do skuteczności - jest całkiem niezła. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×