Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Co do odnowień nie można przedłużyć domeny wcześniej niż 30 dni przed wygaśnięciem - jest to ograniczenie NASK którego nie chcą mi znieść :lol: Co do odnowień na kilka lat, wydaje mi się że jest właśnie tak jak pisze AMS, ale jeszcze to potwierdzę z NASK.

Właśnie się dowiedziałem, że nask udziela rabatu na przedłużenia na kilka lat, mimo że moim zdaniem, z porozumienia wynika, że rabatu nie stosuje się dla przedłużeń na kilka lat.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie było, że tylko Noname miał ten błąd to powiem, że i ja go miałem :)

Czyli, średnio na 15 sekund loguje się 2 użytkowników :)

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w panelu Dropped istnieje możliwość "zawieszenia" opcji na domenę tak aby nie następowało automatyczne jej realizowanie.

Innymi słowy chodzi o to aby nie następowało automatyczne pobieranie kasy z konta tytułem rejestracji domeny z opcji.

 

Szukam tego w panelu i nie mogę odszukać (lub nie ma).

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy to rzecz normalna, że w whois przy domenie globalnej, mimo braku zaznaczonego 'dane widoczne', dane są widoczne????????????????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajebiście super:/ przeleciało mi pod nosem przez to około 400zł, a na dodatek musiałem się tłumaczyć:/ dziwne że w pieprzonej interii nie pokazało danych:/

 

ps.a da się sprawdzać globalne w dropped?? dotąd tego nie znalazłem:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy pojawi się lista domen z 14 marca? Chcę mieć pewność, że żadna ciekawa domena mi nie umknie...

 

@domeny.pl: Wolałbym się jednak sam upewnić, bo często jest to kwestia względna ;)

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w panelu Dropped istnieje możliwość "zawieszenia" opcji na domenę tak aby nie następowało automatyczne jej realizowanie.

Innymi słowy chodzi o to aby nie następowało automatyczne pobieranie kasy z konta tytułem rejestracji domeny z opcji.

 

Szukam tego w panelu i nie mogę odszukać (lub nie ma).

 

Czy zna ktoś odpowiedź?

Czy Dropped mógłby się do tego ustosunkować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznaczam że nie chcę konta w ND i dostaję odpowiedź:

"Parking domen

Dziękujemy za powiązanie twojego konta NameDrive z kontem w serwisie Dropped.pl. Od tej chwili, możesz korzystać z usług parkingu, dostępnych w naszym serwisie"

 

Dlaczego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaznaczam że nie chcę konta w ND i dostaję odpowiedź:

Jest to błędny komunikat. Konto nie zostało założone.

 

Czy w panelu Dropped istnieje możliwość "zawieszenia" opcji na domenę tak aby nie następowało automatyczne jej realizowanie.

W tej chwili nie ma. Ale jeśli jest zapotrzebowanie, dodanie takiej opcji nie powinno być trudne.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w panelu Dropped istnieje możliwość "zawieszenia" opcji na domenę tak aby nie następowało automatyczne jej realizowanie.

 

W tej chwili nie ma. Ale jeśli jest zapotrzebowanie, dodanie takiej opcji nie powinno być trudne.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Byłbym taką opcją zainteresowany. Nie zawsze realizacja opcji musi równać się automatycznej rejestracji domeny (jest na to 14 dni). Czasami są ważniejsze priorytety :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram zmiane w dropped w sprawie platnosciami (ich kolej).

 

Chcialbym miec rozne konta na zakup domen nowych+opcji / domen z aukcji / przedluzenie.

 

W tej chwile moze w najgorzym przypadku byc tak, ze wplace kase, zeby np. zalozyc opcji/kupic nowe domeny i w miedzyczasie dropped wlapie mi jakis domeny i kasy pojdzie na to (na co moglym zaplacic pozniej)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co z tą prowizją od wypłaty? Dotpay pobiera stałą kwotę 1 zł. niezależnie od wypłacanej kwoty.

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram zmiane w dropped w sprawie platnosciami (ich kolej).

Jutro dodam taką funkcjonalność.

 

Co z tą prowizją od wypłaty? Dotpay pobiera stałą kwotę ok. 1,5 zł. niezależnie od wypłacanej kwoty.

A jaką prowizję pobiera od wpłaty?

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, a ja od wypłaty wpłaconych w ten sposób środków tylko 2.5%, czyli i tak jestem 0.3% w plecy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, a ja od wypłaty wpłaconych w ten sposób środków tylko 2.5%, czyli i tak jestem 0.3% w plecy.

Daj 5% i bedziesz do przodu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram zmiane w dropped w sprawie platnosciami (ich kolej).

 

Chcialbym miec rozne konta na zakup domen nowych+opcji / domen z aukcji / przedluzenie.

 

W tej chwile moze w najgorzym przypadku byc tak, ze wplace kase, zeby np. zalozyc opcji/kupic nowe domeny i w miedzyczasie dropped wlapie mi jakis domeny i kasy pojdzie na to (na co moglym zaplacic pozniej)

Zrobione:

https://www.dropped.pl/optionsuspended.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam czy ten temat był podnoszony, więc sugeruję żeby na stronie oferty domen wystawionych na Aftermarket było napisane Otrzymane oferty kupna w ciągu ostatnich 30 dni, zamiast Otrzymane oferty kupna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlaczego jak zrobilem przekierowanie domeny na konkretny url

dropped przekierowuje mi na aftermarket na oferte sprzedazy domeny ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam pewne pytanko, na które już nie chciałem zakłądać nowego pytania.

 

Otóż doładowanie konta w dropped.pl nie musi odbywać się z mojego konta bankowego?

Tzn, załóżmy że jakiś znajomy zalega mi pieniądze, które i tak mam zamiar przeznaczyć na domeny w dropped.

Mógłby mi pieniadze przesłać na moje konto, a następnie ja ze swojego przesłałbym do dropped.

Ale równie dobrze moge mu podać dane bezpośrednio do doładowania mi konta w dropped tak?

 

I jeszcze jedno pytanko, płatnosci.pl działają od poniedziałku do piątku tak? W soboty i niedziele nie dokonują przelewów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekierowania domen ustawiają się co godzinę. W ciągu godziny prawidłowe przekierowanie będzie widoczne.

 

Wpłata nie musi być z Twojego konta, może być z czyjegoś innego. Natomiast jeśli płacisz kartą kredytową, to musi być Twoja.

 

Przelewy takie jak mTransfer, Płacę z Inteligo działają 24 godziny na dobę także w weekend. Przelewy bankowe zwykłe, i z części innych banków działają tylko w dni robocze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpłata nie musi być z Twojego konta, może być z czyjegoś innego. Natomiast jeśli płacisz kartą kredytową, to musi być Twoja.

Czyli tak jak się spodziewałem.

 

Przelewy takie jak mTransfer, Płacę z Inteligo działają 24 godziny na dobę także w weekend. Przelewy bankowe zwykłe, i z części innych banków działają tylko w dni robocze.

Przelew był poprzez płatności z ING.

Czyli dojdzie dopiero jutro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×