Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

dotąd przez szybkie przelewy zawsze szło niezależnie od dnia i godziny - od ostatniego weekendu coś szwankują...

 

W tym dniu odbyły się prace konserwacyjne (centrum24.pl) - zapewne dlatego twój przelew został opóźniony i został zrealizowany następnego dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem odnośnie łączenia się z dropped.pl przez telefon. Nie wiem czy to wina ustawień dropped czy mojego telefonu ale przy logowaniu się nie moge wprowadzić swoich dancyh bo nie widać co się wpisuje. Zamiast literek pojawia się czarny prostokąt i za cholerę nie można się zalogować. Mam Nokię N81 i generalnie jeszcze na żadnej stronie mi sie to nie zdarzyło, wyłącznie na Dropped.pl. Wpisywanie danych po omacku to jak loteria i nie wiem czy tylko ja mam taki problem czy to wina ustawień wap?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z N95 z Opery Mini i nie mam zadnych problemow ze strona Dropped - ogolnie nie mam problemow ze stronami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam problem odnośnie łączenia się z dropped.pl przez telefon. Nie wiem czy to wina ustawień dropped czy mojego telefonu ale przy logowaniu się nie moge wprowadzić swoich dancyh bo nie widać co się wpisuje. Zamiast literek pojawia się czarny prostokąt i za cholerę nie można się zalogować. Mam Nokię N81 i generalnie jeszcze na żadnej stronie mi sie to nie zdarzyło, wyłącznie na Dropped.pl. Wpisywanie danych po omacku to jak loteria i nie wiem czy tylko ja mam taki problem czy to wina ustawień wap?

Nie mam niestety N81 więc ciężko mi to sprawdzić, ale może to być problem stylów pól tekstowych. Gdyby udało Ci się zrobić screenshot, albo zdjęcie innym telefonem ektranu pokazującego ten błąd, spróbowałbym z tym powalczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam niestety N81 więc ciężko mi to sprawdzić, ale może to być problem stylów pól tekstowych. Gdyby udało Ci się zrobić screenshot, albo zdjęcie innym telefonem ektranu pokazującego ten błąd, spróbowałbym z tym powalczyć.

 

Tak to wygląda, wprowadzenie znaku powoduje pojawienie się czarnego pola, dopiero jak kliknę gdzieś indziej to pojawia się podgląd tego co do tej pory napisałem, jak klikam znowu żeby cos napisać to zamienia się z powrotem w czarne pole.

 

imgp4174jh2.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam tak samo jak przemowild, tylko tylko Ĺźe na e51.

Ja tez mam to samo na E51.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje za dodanie folderow, choc mozna to bylo zrobic ciut lepiej. Po prostu "fajkowac" domeny i przenosic hurtem.

 

Poza tym taka uwaga... Czy nie daloby sie zrobic tak, aby np zaznaczyc dowolna ilosc domen i system pokazywal laczny ruch jaki jest generowany dla tych domen? Sadze, ze opcji jeszcze duzo mozna wprowadzic i zawsze to krok do przodu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak daliscie taka opcje, jest jednak maly problem.

 

Jesli wczesniej przeniose domeny do jakiegos folderu, a nastenie przejde do glownego i ustawie, aby pokazalo mi wszystkie domeny na jednej stronie, to pokazuje juz te wczesniej dodane do folderow. To chyba trzeba jakos rozwiazac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz sprawdziłem na normalnej nokiowskiej przegladarce i u mnie rowniez blad wystepuje - lecz na szczescie korzystam z alternatywnej przegladarki i nie mam tego problemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziekuje za dodanie folderow, choc mozna to bylo zrobic ciut lepiej. Po prostu "fajkowac" domeny i przenosic hurtem.

I właśnie tak się to robi ;)

 

Jesli wczesniej przeniose domeny do jakiegos folderu, a nastenie przejde do glownego i ustawie, aby pokazalo mi wszystkie domeny na jednej stronie, to pokazuje juz te wczesniej dodane do folderow. To chyba trzeba jakos rozwiazac.

To jest błąd - będzie jutro poprawiony.

 

wtorek a na koncie dalej braki ... ;] heh ... może jutro już będą :)

Przelewy wyszły dzisiaj - czas realizacji w KIR to 1 dzień roboczy.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że przydatne było by wprowadzenie pokazywania backlinków z Yahoo przy wyświetlaniu usuniętych domen.

Te aktualne "Odnośniki zaindeksowane w Google" to tylko ułamek tego co jest naprawdę.

 

Chętnie widziałbym (sądzę, że nie tylko ja) zatem Linki Google i Linki Yahoo w tabelce.

 

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yahoo jest bardzo restrykcyjne jeśli idzie o pobieranie większej liczny danych z ich wyszukiwarki (a tutaj trzeba by odpytać o kilkaset domen naraz, 3 razy dziennie), ale sprawdzę co da się zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Yahoo jest bardzo restrykcyjne jeśli idzie o pobieranie większej liczny danych z ich wyszukiwarki (a tutaj trzeba by odpytać o kilkaset domen naraz, 3 razy dziennie), ale sprawdzę co da się zrobić.

 

Sądziłem, że najbardziej restrykcyjne jest google....heheh

 

Myślę, że nie ma potrzeby w tym wypadku aż trzy razy dziennie sprawdzać. Wystarczy raz dziennie.....hm...nawet raz na kilka dni. W Yahoo raczej nie giną tak szybko informacje jak w googlu.

 

aaa może tu przy okazji spytam - jak przenieść do Was domeny z NASKu - oni nie wydają kodów auth.

 

M

Edited by mario1973

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yahoo jest o wiele bardziej restrykcyjne - mają ostre limity na ilość zapytań z adresy IP.

 

3 razy dziennie, bo tyle razy dziennie NASK publikuje nowe listy usuniętych domen.

 

Na stronie NASK jest formularz, który trzeba wypełnić aby przenieść domenę do rejestratora. Po jego otrzymaniu NASK przysyła do mnie kod AuthInfo, ja go przekazuję klientowi i dalej jest już jak przy normalnym transferze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 razy dziennie, bo tyle razy dziennie NASK publikuje nowe listy usuniętych domen.

 

no tak...nie pomyślałem....

 

Na stronie NASK jest formularz, który trzeba wypełnić aby przenieść domenę do rejestratora. Po jego otrzymaniu NASK przysyła do mnie kod AuthInfo, ja go przekazuję klientowi i dalej jest już jak przy normalnym transferze.

 

fajnie to wygląda. OK, zatem jakieś dwie przeniosę.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
ano i 'stoi' tam : 'Wskazane jest uprzednie skontaktowanie się z wybranym Partnerem NASK' , zatem wybrałem tę formę kontaktu.

 

Dzięki za pomoc.

 

M

Można skontaktować się przedtem lub potem - tak naprawdę nie ma to znaczenia, po prostu chodzi o to że partner musi odebrać od NASK kod AuthInfo (a pewnie nie każdy ma system umożliwiający to). Takie transfery już robiłem, więc nie będzie z tym problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×