Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

To dobrze bo już utworzyłem 2 konto, które zapełniam śmieciami :)

 

 

Mialem robic to samo :unsure:

 

Dropped - to bedzie naprawde bardzo istotne, wiec nie odwlekajcie tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak przy okazji - za dobre pomysły usprawniające działanie serwisu powinny być jakieś premie :unsure:

 

Oczywiście przyznawane ich autorom... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu jeśli wybiorę opcję:

 

Nie chcę zakładać konta w NameDrive.

 

Dostaję ekran:

 

Dziękujemy za powiązanie twojego konta NameDrive z kontem w serwisie Dropped.pl. Od tej chwili, możesz korzystać z usług parkingu, dostępnych w naszym serwisie.

 

Jeśli nie miałeś do tej pory konta w NameDrive, zostało ono dla ciebie założone. Login i hasło do twojego nowego konta w NameDrive są takie same, jakimi posługujesz się w tej chwili w serwisie Dropped.pl. Aby zarządzać swoim kontem, zaloguj się pod następującym adresem:

 

http://www.NameDrive.pl/

 

Jako nowy użytkownik NameDrive, poświęć chwilę na skonfigurowanie swojego konta oraz podanie danych konta bankowego do wypłaty zarobków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To taki domyślny komunikat :D Jeśli nie zakładałes konta, to zignoruj go - konto nie zostało założone, tylko komunikat jest błędny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uaktualnienie regulaminu

 

Ponieważ nastąpiło uaktualnienie regulaminu użytkowania serwisu Dropped.pl, musisz zaakceptować nowy regulamin zanim zalogujesz się do swojego konta. W tym celu przeczytaj treść nowego regulaminu:

 

Regulamin serwisu Dropped.pl

 

A następnie kliknij jeden z poniższych odnośników:

 

Tak, akceptuję nowy regulamin | Nie, nie akceptuję nowego regulaminu

 

Odnośnik "Nie, nie akceptuję nowego regulaminu" prowadzi do http://www.dropped.pl/logout.php

Czyli jeżeli nie akceptuję to nie mam możliwości zarządzania moimi domenami? :D

 

PS. Proponowałbym również przy każdej takiej zmianie krótko opisać co zostało zmienione. Nie mam ochoty czytać całości :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli jeżeli nie akceptuję to nie mam możliwości zarządzania moimi domenami? :D

 

Raczej nie :D

 

PS. Proponowałbym również przy każdej takiej zmianie krótko opisać co zostało zmienione. Nie mam ochoty czytać całości :ph34r:

 

Zmiana jest minimalna (lista firm rejestrujących domeny). Ale fakt, na przyszłość warto dodać taki opis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej nie :ph34r:

 

No tak to jest jak firma nie ma siedziby na terytorium Polski. Przecież powinien być jakiś okres wypowiedzenia w przypadku zmiany regulaminu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał nie o to chodzi :ph34r:

 

Powinno być ta, że jeśli nie akceptujesz nowego regulaminu, to masz dostęp tylko do domen zarejestrowanych do dnia obowiązywanie starego regulaminu. Nie możesz rejestrować nowych itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, tak powinno być. Jest to trochę roboty, ale mam pomysł jak by to mogło wyglądać. Postaram się taką zmianę już wprowadzić przy następnej zmianie regulaminu.

 

Gorzej, kiedy zmiana regulaminu dotyczyć będzie sposobu zarządzania domenami :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlaczego w statystykach odwiedzin namedrive wpanelu dropped, liczba odwiedzin jest powiedzmy prawie dwa razy wieksza niz w panelu namedrive.

reszta sie zgadza.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że kategorycznie nie chcesz aby rejestrować domeny w Sixth Dropcatchers i żądasz wypowiedzenia? ;)

 

 

Michał nie o to chodzi :ph34r:

 

Powinno być ta, że jeśli nie akceptujesz nowego regulaminu, to masz dostęp tylko do domen zarejestrowanych do dnia obowiązywanie starego regulaminu. Nie możesz rejestrować nowych itp.

 

Kulas to wytłumaczył. :D W tym przypadku chodzi, o następnego łapacza do uskutecznienia "łapaningu" ale w regulaminie może się pojawić coś czego nie będę miał ochoty zaakceptować więc powinienem mieć dostęp do już zarejestrowanych domen. Nie mówię już o kompletnym braku dostępu do authinfo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak - mnie jako klienta nie powinno interesowac to, ze sa jakies problemy z serwerami i to bardzo czesto. Ja wymagam, zeby serwis dzialal w 100% sprawnie, a jesli nie dziala, to znaczy, ze cos jest nie tak z tym programista... Natomiast jesli maja byc to zamierzone dzialania jakies prace konserwacyjne, to nalezy wczesniej powiadamic klientow. Jestem wsciekly, bo akurat mialem zrobic wazna rzecz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinno być ta, że jeśli nie akceptujesz nowego regulaminu, to masz dostęp tylko do domen zarejestrowanych do dnia obowiązywanie starego regulaminu. Nie możesz rejestrować nowych itp.

 

Uważam, że brak akceptacji nowego regulaminu powinien skutkować brakiem dostępu do aukcji i giełdy, natomiast nie powinno mieć wpływu na zarządzanie domenami.

Trzeba odróżnić dwie rzeczy: handel i aukcje od usługi panelu domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cos grubszego.. nie mozna sie nawet zalogowac bo wywala ze zle haslo :ph34r:

 

Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /var/XXX/db.php on line 13

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/XXX/db.php on line 14

Warning: mysql_db_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/XXX/db.php on line 49

MySQL Error:
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
while executing query:
SET wait_timeout=864000

Warning: mysql_db_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/XXXX/db.php on line 49

MySQL Error:
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
while executing query:
SET interactive_timeout=864000

Warning: mysql_db_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/XXXX/db.php on line 29

MySQL Error:
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
while executing query:
SELECT * FROM member WHERE email = 'XXX@gmail.com'

Share this post


Link to post
Share on other sites
To cos grubszego.. nie mozna sie nawet zalogowac bo wywala ze zle haslo :ph34r:

 

Może miałeś takie samo jak na ND? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Bardzo mi brakuje w Dropped, a dokładnie na AfterMarket możliwości wyboru liczby domen, które chcę, abym miał na stronie do przeglądania. Na razie wyświetla się po 40 domen, a ja bym chciał móc np przeglądac 100, 200 czy 500 na raz na jednej stronie, żebym nie musiał co chwilę klikac i przechodzić do kolejnej podstrony.

 

2. Cały czas mam, że jak obserwuję jakąś licytację domeny, to przychodzą powiadomienia "że aukcja domeny kończy się za bla bla bla" Chciałbym mieć możliwość wyłączenia opcji powiadomień na maila, bo przy wielu domenach to strasznie denerwujące i zaśmiecanie skrzynki mailowej.

 

3. Denerwuje mnie to, że co jakiś czas wylogowuje mnie automatycznie z Dropped i musze sie na nowo logowac. Czy naprawde nie można zrobić przy logowaniu możliwości wyboru "Tak, chcę być zalogowany przez 2 tygodnie" Jak kilka razy dziennie musze sie logowac na konto, to jest dla mnie denerwujące. Z ustawieniami cookie mam chyba wszystko OK, tzn nie wiem, czy moge coś w FF zmienić w tym zakresie i czy da się w ogóle jesli chodzi o trwanie sesji, ale np w di.pl jestem zalogowany że tak to ujmę "na stałe" i jakoś nie muszę się non stop logowac. Rozumiem ochronę danych itd, ale to nie bank, a tylko dyskomfort powstaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest czas usnięcia powino byc usuniecia.

 

Dobre oko :D

 

A jak dla mnie trafnie. Im dłuższa ta lista w prawie wszystkich językach europejskich, z im większej liczby dni, tym szybciej idzie przy niej usnąć. ;)

 

Była już chyba kiedyś taka propozycja, żeby przy .eu były też domeny z gwiazdką premium, wybierane słownikowo, o ile oczywiście jest to wykonalne i myślę, że gdyby Dropped.pl był wyposażony w taką funkcję, liczba osób przechwytujących tam domeny .eu mogłaby się mocno zwiększyć i to nawet poza Polskę. Nie każdy zna tak dobrze wszystkie języki europejskie, żeby przetrawić tę literową papkę, a system Dropped.pl mógłby mieć kilka słowników w bazie i być przez to choć w tej kwestii inteligentniejszy i zaradniejszy od użytkowników. ;) Sama skuteczność nie jest wcale zła, ale co z tego, jak nie wiadomo co przechwytywać. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×